Průzkum

Ceny zeleniny ve Vnitřním Mongolsku obecně klesají

souhrn

Podle Cenového monitorovacího centra Autonomní oblasti Vnitřní Mongolsko k 7. červnu mezi 31 odrůdami potravin v 5 kategoriích sledovaných v celém regionu Vnitřní Mongolsko klesly ceny 20 odrůd, ceny 8 odrůd klesly vzrostly a ceny 3 odrůd zůstaly stejné. Mezi nimi poklesly ceny vepřového, kuřecího masa, vajec, zeleniny atd., Zatímco ceny zeleniny prudce poklesly. Rozumí se, že pokleslo 13 z 15 sledovaných odrůd zeleniny.

Ceny zeleniny ve Vnitřním Mongolsku obecně klesají

Ceny zeleniny ve Vnitřním Mongolsku obecně klesají-0

  Podle Cenového monitorovacího centra Autonomní oblasti Vnitřní Mongolsko k 7.

Ceny zeleniny ve Vnitřním Mongolsku obecně klesají-1

   červnu mezi 31 odrůdami potravin v 5 kategoriích sledovaných v celém regionu Vnitřní Mongolsko klesly ceny 20 odrůd, ceny 8 odrůd klesly vzrostly a ceny 3 odrůd zůstaly stejné. Mezi nimi poklesly ceny vepřového, kuřecího masa, vajec, zeleniny atd. , Zatímco ceny zeleniny prudce poklesly.

Ceny zeleniny ve Vnitřním Mongolsku obecně klesají-2

   Je zřejmé, že 13 z 15 sledovaných odrůd zeleniny pokleslo o 2 litry. Prvních pět odrůd na ústupu byly česnekové klíčky, fazole, pórek, lilek a zelí, které se snížily o 33,91%, 22,02%, 21,15%, 19,40% a 19,18%. Ve srovnání se stejným obdobím loňského roku celková průměrná cena 15 odrůd zeleniny poklesla o 12,36%. Hlavním důvodem nedávného významného poklesu cen zeleniny ve Vnitřním Mongolsku je to, že klima bylo vždy lepší, teplota rychle rostla a nedávné dostatečné srážky.

Ceny zeleniny ve Vnitřním Mongolsku obecně klesají-3

Přispívá k rychlému růstu zeleniny, růstový cyklus je výrazně zkrácen a počet zeleniny na trhu se rychle zvyšuje; výrazně se zvýšila nabídka sezónní zeleniny, nabídka na trhu je poměrně bohatá, logistický a dopravní kapitál se sníží a cena přirozeně pomalu klesá. .