Společnost

Míra pojištění nezaměstnanosti v našem městě klesla na 1%

souhrn

Od dubna letošního roku naše pojištění pro případ nezaměstnanosti v našem městě pokleslo. V zájmu ochrany práv a zájmů podniků a zaměstnanců Městský úřad sociálního zabezpečení vřele připomíná, že podniky, které od ledna do dubna platily pojistné na pojištění v nezaměstnanosti v původním poměru, ale dosud nedokončili vypořádání, mohou příslušné postupy dokončit do konce července. Sazba pojistného na pojištění v nezaměstnanosti byla postupně snižována z 1,5% na 1% a sazba jednotkového příspěvku je 0.7%, osobní plat zaměstnance

Míra pojištění nezaměstnanosti v našem městě klesla na 1%

Míra pojištění nezaměstnanosti v našem městě klesla na 1%-0

  Od dubna letošního roku naše pojištění pro případ nezaměstnanosti v našem městě pokleslo. V zájmu ochrany práv a zájmů podniků a zaměstnanců Městský úřad sociálního zabezpečení vřele připomíná, že podniky, které od ledna do dubna platily pojistné na pojištění v nezaměstnanosti v původním poměru, ale dosud nedokončili vypořádání, mohou příslušné postupy dokončit do konce července. Sazba pojistného na pojištění v nezaměstnanosti byla postupně snižována z 1,5% na 1% a sazba jednotkového příspěvku je 0.

Míra pojištění nezaměstnanosti v našem městě klesla na 1%-1

  7% a sazba jednotlivých příspěvků zaměstnanců je 0,3%. Nová sazba bude zavedena od 1. ledna 2017 a vyprší 30.

Míra pojištění nezaměstnanosti v našem městě klesla na 1%-2

   dubna 2018. Odhaduje se, že město po celý rok sníží platební zátěž 144 milionů juanů pro 30 000 podniků a 96 milionů juanů pro pojištěné zaměstnance.

Míra pojištění nezaměstnanosti v našem městě klesla na 1%-3

Vzhledem k tomu, že pojistné na sociální zabezpečení podniků bylo vybíráno a placeno na měsíční bázi od ledna do dubna, aby bylo možné uplatnit preferenční podnikovou politiku,Městská kancelář sociálního pojištění v Čchang-čchunu pohotově přehodnotila platbu a vypořádala podnikání v oblasti vypořádání pro podniky, které již v souladu s politikou sníženého bodu platily pojistné na pojištění v nezaměstnanosti. Dosud úroveň města vypořádala 1,7 milionu juanů pro 997 podniků. .