Fyzický

Restaurace Guangzhou, Jingquanhua a Riying Electronics vydá průvodce předplatným 15. června

souhrn

Securities Times (www.stcn.com), 14. června Podle oznámení o výměně provedou Guangzhou Restaurant, Jingquanhua a Riying Electronics 15. června online a offline předplatné. Toto je průvodce předplatným: Emisní cena restaurace Guangzhou je 13,18 juanů, limit předplatného je 15 000 akcií a celkový počet akcií v této veřejné nabídce je 50 milionů akcií. Mechanismus zpětného volání

Restaurace Guangzhou, Jingquanhua a Riying Electronics vydá průvodce předplatným 15. června

Restaurace Guangzhou, Jingquanhua a Riying Electronics vydá průvodce předplatným 15. června-0

 Securities Times (www. stcn. com), 14. června Podle oznámení o výměně provedou Guangzhou Restaurant, Jingquanhua a Riying Electronics 15.

Restaurace Guangzhou, Jingquanhua a Riying Electronics vydá průvodce předplatným 15. června-1

  června online a offline předplatné. Toto je průvodce předplatným: Emisní cena restaurace Guangzhou je 13,18 juanů, limit předplatného je 15 000 akcií a celkový počet akcií v této veřejné nabídce je 50 milionů akcií. Před aktivací mechanismu zpětného voláníPočáteční počet offline vydání 35 milionů akcií, což představuje 70% z celkového počtu vydaných akcií; 15 milionů online počáteční emise, což představuje 30% z celkového počtu vydaných akcií.

Restaurace Guangzhou, Jingquanhua a Riying Electronics vydá průvodce předplatným 15. června-2

  [Profil společnosti] Společnost byla založena v roce 1935 a je známá provozováním kantonské kuchyně.

Restaurace Guangzhou, Jingquanhua a Riying Electronics vydá průvodce předplatným 15. června-3

  Je známá jako „první restaurace v Guangzhou“. Její hlavní činnost zahrnuje stravovací služby a potravinářský průmysl. Společnost je hodnocena jako „„Deset nejlepších čínských podniků v oblasti stravování“, postupně získalo ocenění „China Time-Honored Brand“, „National Customer Satisfaction Service Enterprise“, „National Advanced Unit for Spiritual Civilization Construction“, „National Certificate of 1st May“ a další vyznamenání. emisní cena 15,53 juanů upisování Horní hranice je 20 000 akcií.

Restaurace Guangzhou, Jingquanhua a Riying Electronics vydá průvodce předplatným 15. června-4

  Celková výše této veřejné nabídky je 20 milionů akcií, z nichž všechny jsou nové akcie. Převod starých akcií nebude zajištěn.

Restaurace Guangzhou, Jingquanhua a Riying Electronics vydá průvodce předplatným 15. června-5

  20 milionů akcií bylo vydáno online, což představuje 100% z celkové emise. [Profil společnosti] Společnost je národní high-tech podnik integrující výzkum a vývoj, výrobu, prodej a servis.

Restaurace Guangzhou, Jingquanhua a Riying Electronics vydá průvodce předplatným 15. června-6

  Společnost má hlavně napájecí zdroje, magnetické komponenty, speciální transformátory a další produkty a poskytuje služby ODM pro výše uvedené produkty a vývoj a podpůrné služby speciálních produktů. Emisní cena Riying Electronics je 7,93 RMB. Horní limit upisování 8 000 akcií této veřejné nabídky jsou všechny nové akcie a počet vydaných akcií je 22,19 milionu akcií. Toto vydání představuje všechny nové akcie a nebude proveden žádný převod starých akcií.

Restaurace Guangzhou, Jingquanhua a Riying Electronics vydá průvodce předplatným 15. června-7

  Před spuštěním mechanismu zpětného volání byla počáteční částka offline emise 13,212 milionů akcií, což představuje 60% z celkové emise; počáteční částka emise online byla 880.

Restaurace Guangzhou, Jingquanhua a Riying Electronics vydá průvodce předplatným 15. června-8

 70 000 akcií, což představuje 40% z celkové emise. [Profil společnosti] Společnost se zavázala k vývoji a poskytování automobilové elektroniky, mycích systémů pro automobily, systémů kabelových svazků a řešení konektorů pro automobilový a motocyklový průmysl.

Restaurace Guangzhou, Jingquanhua a Riying Electronics vydá průvodce předplatným 15. června-9

  Má 2 stoprocentní dceřiné společnosti, Jiangmen Rongyu Electronics Co. , Ltd. a Riying Electronics (Changchun) Co.

Restaurace Guangzhou, Jingquanhua a Riying Electronics vydá průvodce předplatným 15. června-10

 , Ltd.

Restaurace Guangzhou, Jingquanhua a Riying Electronics vydá průvodce předplatným 15. června-11

  Po více než deseti letech vývojeSpolečnost se stala největším čínským dodavatelem systémů mytí automobilů a kabelových svazků motocyklů. Mezi zákazníky patří mnoho známých výrobců automobilů a motocyklů, jako jsou Audi, Volkswagen, GM, Volvo, Grand Yangtze, Suzuki, Yamaha, Honda atd.

Restaurace Guangzhou, Jingquanhua a Riying Electronics vydá průvodce předplatným 15. června-12

(Securities Times News Center).