Finance

Shang Liguang byl jmenován tajemníkem politického a právního výboru výboru provinční strany Shanxi (na obrázku

souhrn

Souhrnná zpráva China Economic Net Taiyuan ze dne 14. června Podle zprávy legální sítě uspořádal Shanxi ráno 14. června speciální zasedání nasazení pro provincii, aby dále prohloubil vyšetřování a nápravu skrytých nebezpečí sociální stability. Schůze se zúčastnil Shang Liguang, člen stálého výboru zemského výboru provincie Šan-si a tajemník politicko-právního výboru. Je to poprvé, co Shang Liguang, nově jmenovaný člen stálého výboru výboru provinční strany Shanxi, vystoupil jako tajemník politicko-právního výboru.Podle China Economic Net

Shang Liguang byl jmenován tajemníkem politického a právního výboru výboru provinční strany Shanxi (na obrázku

Shang Liguang byl jmenován tajemníkem politického a právního výboru výboru provinční strany Shanxi (na obrázku-0

  Souhrnná zpráva China Economic Net Taiyuan ze dne 14.

Shang Liguang byl jmenován tajemníkem politického a právního výboru výboru provinční strany Shanxi (na obrázku-1

   června Podle zprávy legální sítě uspořádal Shanxi ráno 14. června speciální zasedání nasazení pro provincii, aby dále prohloubil vyšetřování a nápravu skrytých nebezpečí sociální stability. Schůze se zúčastnil Shang Liguang, člen stálého výboru zemského výboru provincie Šan-si a tajemník politicko-právního výboru.

Shang Liguang byl jmenován tajemníkem politického a právního výboru výboru provinční strany Shanxi (na obrázku-2

   Je to poprvé, co Shang Liguang, nově jmenovaný člen stálého výboru výboru provinční strany Shanxi, vystoupil jako tajemník politicko-právního výboru.

Shang Liguang byl jmenován tajemníkem politického a právního výboru výboru provinční strany Shanxi (na obrázku-3

  Podle údajů místních stranických a vládních vůdců Čínské ekonomické sítě předtím Huang Xiaowei, zástupce tajemníka výboru provinční strany Šan-si, současně působil jako tajemník politicko-právního výboru výboru provinční strany; Shang Liguang, narozen v listopadu 1963, dlouho pracoval v provincii Che-pej a pracoval jako starosta města Qinhuangdao. , Tajemník výboru městské strany v Cangzhou a dalších pozicích.

Shang Liguang byl jmenován tajemníkem politického a právního výboru výboru provinční strany Shanxi (na obrázku-4

   V listopadu loňského roku byl změněn výbor strany provincie Hebei a Shang Liguang byl zvolen člen stálého výboru výboru provinční strany Hebei. Poté působil jako generální tajemník zemského výboru provincie a nedávno přešel do stálého výboru zemského výboru provincie Shanxi.

Shang Liguang byl jmenován tajemníkem politického a právního výboru výboru provinční strany Shanxi (na obrázku-5

Životopis Shang Liguang.