Bankovní

Lidová nemocnice v okrese Shapingba zahajuje Den lásky „Oční koupání a sluneční paprsky“

souhrn

S cílem propagovat 22. národní den očí a v souladu s tématem letošního „Koupání na slunci a prevence myopie“ zahájila Lidová nemocnice v okrese Shapingba 6. června reklamní kampaň „Den očí“. Bezplatný krevní tlak měření. Pro tuto bezplatnou konzultaci nemocnice poslala 3 zkušené zdravotnické pracovníky na Oční, otolaryngologické a otolaryngologické klinice.Pro pacienty s očními chorobami

Lidová nemocnice v okrese Shapingba zahajuje Den lásky „Oční koupání a sluneční paprsky“

Lidová nemocnice v okrese Shapingba zahajuje Den lásky „Oční koupání a sluneční paprsky“-0

  S cílem propagovat 22. národní den očí a v souladu s tématem letošního „Koupání na slunci a prevence myopie“ zahájila Lidová nemocnice v okrese Shapingba 6. června reklamní kampaň „Den očí“.

Lidová nemocnice v okrese Shapingba zahajuje Den lásky „Oční koupání a sluneční paprsky“-1

   Bezplatný krevní tlak měření. Pro tuto bezplatnou konzultaci nemocnice poslala 3 zkušené zdravotnické pracovníky na Oční, otolaryngologické a otolaryngologické klinice. Poskytovat diagnostiku a léčbu pacientů s očními chorobami. Stránka poskytla nejen 10 vyšetření fundusu zdarma, ale také distribuovala propagační materiály kolemjdoucím chodcům.

Lidová nemocnice v okrese Shapingba zahajuje Den lásky „Oční koupání a sluneční paprsky“-2

   V den konání akce bylo diagnostikováno a léčeno více než 30 pacientů s očními chorobami, konzultace proběhlo u více než 80 lidí a bylo distribuováno více než 100 brožur, které popularizovaly znalosti bezpečného používání očí a propagovaly veřejnost při vývoji bezpečného oka.

Lidová nemocnice v okrese Shapingba zahajuje Den lásky „Oční koupání a sluneční paprsky“-3

zvyky. .