Válečný

Naše město na obchodním jednání podepsalo 10 projektů s celkovou investicí 23,7 miliard

souhrn

Souvisí to hlavně s velkými daty, kulturou cestovního ruchu, zemědělstvím charakteristickým pro náhorní plošinu, komunální infrastrukturou a dalšími obory (Zhao Qingzu) 13. června na slavnostním podpisu slavnostního podpisu a výstavy hospodářské a obchodní spolupráce v Jižní Asii a jihovýchodní Asii v roce 2017 Speciální podpisová akce, I Centrálního podpisu se účastnilo celkem 10 projektů ve městě s celkovou smluvní investicí 23,7 miliard juanů.Podepsaná dohoda, poměr celkových investic 2

Naše město na obchodním jednání podepsalo 10 projektů s celkovou investicí 23,7 miliard

Naše město na obchodním jednání podepsalo 10 projektů s celkovou investicí 23,7 miliard-0

 Souvisí to hlavně s velkými daty, kulturou cestovního ruchu, zemědělstvím charakteristickým pro náhorní plošinu, komunální infrastrukturou a dalšími obory (Zhao Qingzu) 13. června na slavnostním podpisu slavnostního podpisu a výstavy hospodářské a obchodní spolupráce v Jižní Asii a jihovýchodní Asii v roce 2017 Speciální podpisová akce, I Centrálního podpisu se účastnilo celkem 10 projektů ve městě s celkovou smluvní investicí 23,7 miliard juanů. Celková investice podepsaných dohod činila o 3,4 miliardy juanů více než 20,3 miliardy juanů na výstavě China South Expo v roce 2016, což představuje meziroční nárůst o 16,7%.

Naše město na obchodním jednání podepsalo 10 projektů s celkovou investicí 23,7 miliard-1

  Mezi nimi: 1 smluvní projekt na úrovni obcí s celkovou smluvní investicí 5 miliard juanů, 9 smluvních projektů okresů a krajů s celkovou smluvní investicí 18,7 miliardy juanů. Starosta Zheng Yi, stejně jako zakladatel a CEO společnosti Shanghai Feixun Data Communication Technology Co. , Ltd. , Gu Guoping, předseda Beijing Sino Flower Co.

Naše město na obchodním jednání podepsalo 10 projektů s celkovou investicí 23,7 miliard-2

 , Ltd.

Naše město na obchodním jednání podepsalo 10 projektů s celkovou investicí 23,7 miliard-3

 , Qian Zhenquan a více než 10 podniků a komunální investice,Podepisovací činnosti se účastnily osoby odpovědné za rozvoj cestovního ruchu, obchodu a další oddělení. „Jsem velmi rád, že se zde mohu setkat se starými přáteli a získat nové přátele. “ Zheng Yi řekl, že Lijiang má hluboké historické dědictví, realita Lijiang je připravena vzlétnout a budoucnost Lijiang má světlou budoucnost.

Naše město na obchodním jednání podepsalo 10 projektů s celkovou investicí 23,7 miliard-4

  Bez ohledu na to, jak velký nebo malý je projekt, pokud je přínosem pro rozvoj Lijiang a vede budoucnost, včetně technologie,Lijiang inovativní projekty upřímně vítá a aktivně je podporuje městský stranický výbor a vláda. Doufám, že si každý vybere Lijiang a investuje do Lijiang. Zároveň upřímně doufám, že obě strany dále posílí komunikaci a spolupráci, promění své záměry v „trendy“, proměnu podpisu v plnění smlouvy a „vzájemnou spolupráci“ v „rodinný pohled“.

  "Lijiang je země vhodná pro život a investice. „Gu Guoping, Qian Zhenquan a další vedoucí firmy doufají, že díky upřímné spolupráci mezi oběma stranami se urychlí postup smluvního projektu a bude naléhavě nutné, aby byl projekt zahájen včas, zahájen včasná výroba a dosažen včas výsledky, aby obě strany mohly dosáhnout situace výhodné pro všechny. 1 Smluvní projekt na úrovni obcí: PHICOMM (Lijiang), komplexní investiční a rozvojový projekt pro velkoobjemový průmysl,Celková investice je 5 miliard juanů. Uvádí se také, že v krajích (okresech) je podepsáno 9 projektů s celkovou smluvní investicí 18,7 miliard juanů.

  Prvním je jeden smluvní projekt ve starověkém městě: Shuhe Culture and Art Tourism Resort Project, s celkovou investicí 3,8 miliardy juanů.

  Zadruhé, v Yulong County jsou 3 nasmlouvané projekty s celkovou investicí 9,2 miliardy juanů. Jedná se o scénickou oblast Tiger Leaping Gorge Scenic Area a Longpan Township Tourism Comprehensive Development Project in Lijiang City,Celková investice činí 5 miliard juanů; projekt Průmyslového parku nehmotného kulturního dědictví Yunnan má celkovou investici 3 miliardy juanů.

  Projekt Wenhai Huatian Town v okrese Yulong má celkovou investici 1,2 miliardy juanů. Třetím je jeden smluvní projekt v okrese Yongsheng: komplexní developerský projekt obchodní ulice Jindi ve městě Pianjiao s celkovou investicí 230 milionů juanů. Začtvrté, v kraji Huaping existují 2 smluvní projekty, konkrétně Tianyu Huarui New Materials Co.

 , Ltd. Penetrating Polycrystalline Sapphire,Projekt průměrné teploty a systému tepelného managementu má celkovou investici 1,9 miliardy juanů; projekt průmyslového parku Huaping Stone má celkovou investici 300 milionů juanů. Za páté, okres Ninglang podepsal 2 projekty s celkovou investicí 3,27 miliardy juanů.

  Jedná se o akviziční, transformační a modernizační projekty lanové dráhy Lugu Lake Gemu Goddess Mountain Ropeway s celkovou investicí 200 milionů juanů; kulturní charakteristické město jezera Lugu Mosuo v okrese Ninglang s celkovou investicí 30. 700 milionů juanů. Podle zpráv se ve smluvních projektech města zahrnují hlavně velká data, kultura cestovního ruchu, zemědělství na náhorní plošině, komunální infrastruktura a další oblasti, které odpovídají směru rozvoje města.

Tato smlouva se stala také předmětem řady projektů, které se týkají obživy lidí, ztělesňují charakteristiky Lijiangu, odpovídají vývojovému směru odvětví Lijiang a integrují novou rozvojovou orientaci Lijiangu. Zdroj: Lijiang Daily.