Přírodní

Změna předsedy a prezidenta Ningxia Bank Qi, čistý zisk klesá v první polovině roku, špatný růst

souhrn

Čína Čisté finance 19. září (Reporter Sun Penghao, reportér praktikantů Zhao Yazhi) Před několika dny oznámila lidová vláda autonomní oblasti Ningxia Hui oznámení o jmenování předsedy a guvernéra Banky Ningxia před jmenováním, přičemž Juguanghua byl jmenován předsedou Ningxia Bank a má v úmyslu nominovat Sha Jianpinga za předsedu Ningxia Bank, prezidenta banky. Veřejné informace ukazují, že Ju Guanghua a Sha Jianping jsou oba náměstky guvernéra Bank of Ningxia.Oba pracovali v průmyslu a obchodu v jejich raných létech

Změna předsedy a prezidenta Ningxia Bank Qi, čistý zisk klesá v první polovině roku, špatný růst

Změna předsedy a prezidenta Ningxia Bank Qi, čistý zisk klesá v první polovině roku, špatný růst-0

  Čína Čisté finance 19.

Změna předsedy a prezidenta Ningxia Bank Qi, čistý zisk klesá v první polovině roku, špatný růst-1

   září (Reporter Sun Penghao, reportér praktikantů Zhao Yazhi) Před několika dny oznámila lidová vláda autonomní oblasti Ningxia Hui oznámení o jmenování předsedy a guvernéra Banky Ningxia před jmenováním, přičemž Juguanghua byl jmenován předsedou Ningxia Bank a má v úmyslu nominovat Sha Jianpinga za předsedu Ningxia Bank, prezidenta banky. Veřejné informace ukazují, že Ju Guanghua a Sha Jianping jsou oba náměstky guvernéra Bank of Ningxia. Oba v počátečních letech pracovali v průmyslové a obchodní bance v Číně a poté mnoho let pracovali v bance Ningxia.

Změna předsedy a prezidenta Ningxia Bank Qi, čistý zisk klesá v první polovině roku, špatný růst-2

   Reportér z China Net Finance provedl rozhovor s Bank of Ningxia ohledně výměny předsedy i prezidenta, druhá strana uvedla, že neví, kde se bývalý předseda a prezident nachází, a další další rozhovory nepřijal.

Změna předsedy a prezidenta Ningxia Bank Qi, čistý zisk klesá v první polovině roku, špatný růst-3

   V srpnu letošního roku Bank of Ningxia oznámila pololetní zprávu za rok 2018, že podpisy předsedy a prezidenta jsou stále Dao Yuehong a Zhao Qihong. V březnu letošního roku byla Bank of Ningxia pokutována částkou 300 000 RMB za to, že neprovedla přísnou kontrolu rizik a kontrolu dodržování kapitálových investic u mezibankovních investic, přijímání nepřímých záruk za úvěrové záruky jiných finančních institucí atd. , A předseda Dao Yuehong byl hlavní odpovědná osoba. Guo Tianyong, profesor na Central University of Finance and Economics, řekl reportérovi z China Net Finance, že předseda místní banky,Prezident je běžným jevem, když mění své velení.

Změna předsedy a prezidenta Ningxia Bank Qi, čistý zisk klesá v první polovině roku, špatný růst-4

  Výkon banky závisí hlavně na koordinaci regionálního ekonomického rozvoje a strategii rozvoje banky. Ve skutečnosti od roku 2017 vykazovaly příjmy a čistý zisk Bank of Ningxia sestupný trend.

Změna předsedy a prezidenta Ningxia Bank Qi, čistý zisk klesá v první polovině roku, špatný růst-5

   Mezi nimi Bank of Ningxia dosáhla v roce 2017 provozního výnosu 3,238 miliardy juanů, což představuje meziroční pokles o 4,4%; čistý zisk 831 milionů juanů, což je meziroční pokles o 8. 66%; poměr nesplácených úvěrů byl 2,2%, což představuje meziroční nárůst o 0,4%. Zisková situace v první polovině letošního roku se nezlepšila.

Změna předsedy a prezidenta Ningxia Bank Qi, čistý zisk klesá v první polovině roku, špatný růst-6

   Provozní příjem Bank of Ningxia v první polovině roku činil 3,309 miliard juanů, což představuje meziroční nárůst o 11,98%; čistý zisk činil 359 milionů juanů, což představuje meziroční pokles o 4,8%; poměr půjček činil 2,38%, což je nárůst o 0,18 procentního bodu od začátku roku.

Změna předsedy a prezidenta Ningxia Bank Qi, čistý zisk klesá v první polovině roku, špatný růst-7

   Za zmínku stojí také to, že v červenci tohoto rokuNew Hualian Holdings Co. , Ltd.

Změna předsedy a prezidenta Ningxia Bank Qi, čistý zisk klesá v první polovině roku, špatný růst-8

  , druhý největší akcionář Bank of Ningxia, prodala 270 milionů akcií Bank of Ningxia, což představovalo 13,53% celkového základního kapitálu, s rezervní cenou 1,527 miliardy juanů.

Změna předsedy a prezidenta Ningxia Bank Qi, čistý zisk klesá v první polovině roku, špatný růst-9

   Banka Ningxia byla založena 28. října 1998. Její předchůdkyní byla původní obchodní banka Yinchuan, akciová obchodní banka vytvořená autonomní oblastí Ningxia Hui a městskou vládou a podniky Yinchuan. Společnost zavádí prezidentův systém odpovědnosti pod vedením představenstva a mechanismem provozu a řízení samosprávy, samofinancování, nesení rizik a sebekázně.

Změna předsedy a prezidenta Ningxia Bank Qi, čistý zisk klesá v první polovině roku, špatný růst-10

Odpovědný redaktor: Du Yan SF007 Klíčová slova k článku: Populární doporučení prezidenta společnosti Ningxia Bank v první polovině roku s čistým ziskem Odložte veřejný účet Sina Finance na nepřetržité 24hodinové vysílání nejnovějších finančních informací a videí,Další výhody pro fanoušky získáte naskenováním QR kódu (sinafinance).