Ekonomika

Odborníci na 24 lidí otrávených konzumací lesních hub v Hunanu připomněli, aby zůstali daleko od „jedovatých hub“

souhrn

Xinhua News Agency, Changsha, 14. června (Reporter Shuicai) Reportér se z provinčního centra Hunan pro kontrolu a prevenci nemocí dozvěděl, že nedávno bylo údajně otráveno 24 lidí v Hunanu konzumací lesních hub. Reportér se dozvěděl, že samotná centrální nemocnice Changsha přijala 14 pacientů s otravou houbami. Podle Tang Xue, zaměstnance oddělení publicity centrální nemocnice Changsha, od 11. červnaPohotovostní oddělení centrální nemocnice Changsha

Odborníci na 24 lidí otrávených konzumací lesních hub v Hunanu připomněli, aby zůstali daleko od „jedovatých hub“

Odborníci na 24 lidí otrávených konzumací lesních hub v Hunanu připomněli, aby zůstali daleko od „jedovatých hub“-0

  Xinhua News Agency, Changsha, 14.

Odborníci na 24 lidí otrávených konzumací lesních hub v Hunanu připomněli, aby zůstali daleko od „jedovatých hub“-1

   června (Reporter Shuicai) Reportér se z provinčního centra Hunan pro kontrolu a prevenci nemocí dozvěděl, že nedávno bylo údajně otráveno 24 lidí v Hunanu konzumací lesních hub. Reportér se dozvěděl, že samotná centrální nemocnice Changsha přijala 14 pacientů s otravou houbami. Podle Tang Xue, zaměstnance oddělení publicity centrální nemocnice Changsha, od 11.

Odborníci na 24 lidí otrávených konzumací lesních hub v Hunanu připomněli, aby zůstali daleko od „jedovatých hub“-2

   červnaPohotovost centrální nemocnice Changsha připustila 14 po sobě jdoucích případů otravy houbami. Tito pacienti měli před přijetím příznaky jako nevolnost, zvracení a průjem. Diagnostikovali mu otravu toxiny (plísněmi) typu gastroenteritidy a po symptomatické léčbě se dobře uzdravil. Yang Zhiwei, ošetřující lékař na pohotovostním oddělení centrální nemocnice Changsha, uvedl, že v současné době většina částí Hunanu vstupuje do povodňové sezóny.

Odborníci na 24 lidí otrávených konzumací lesních hub v Hunanu připomněli, aby zůstali daleko od „jedovatých hub“-3

  V této době je vysoký výskyt otravy houbami. Divoké houby, jako je muchomůrka šedá, amanita schizofrenie, agaricus spor, amanita skvrnitá v oblacích, amanita naboso a další divoké houby jsou toxické a po omylu masami může dojít k akutnímu poškození jater. Typ akutního poškození ledvin, gastroenteritida typu, typu rhabdomyolýzy, neuropsychiatrického typu a jiné otravy jedy (houbami). Toxiny obsažené v Amanita ashleyii jsou hlavně peptidové toxiny, které mohou po požití snadno poškodit vnitřní orgány, zejména játra a ledviny.

Odborníci na 24 lidí otrávených konzumací lesních hub v Hunanu připomněli, aby zůstali daleko od „jedovatých hub“-4

   Cao Liyan, zástupce ředitele Oddělení prevence a kontroly infekčních nemocí v centrální nemocnici v Changsha, připomněl občanům, aby nesbírali, nekupovali a nejedli divoké houby, které nevědí podle libosti. Jednou nauzea, zvracení, průjem, bolesti břicha a další podobné problémy příznaky otravy,Toxiny, jako je zvracení, výplach žaludku atd. , By měly být vypuštěny co nejdříve a symptomatická léčba by měla být provedena co nejdříve v profesionální nemocnici. Nejlepší je uchovat nebo znovu odebrat vzorky muchomůrky nebo uložit obrázky muchomůrek a zašlete je příslušným oddělením k identifikaci.

Odborníci na 24 lidí otrávených konzumací lesních hub v Hunanu připomněli, aby zůstali daleko od „jedovatých hub“-5

   Pomůže to určit typy toxinů a formulovat vhodné léčebné plány. Odborníci poukázali na to, že léčba pacientů s akutní otravou houbami, jako je poškození jater, může mít falešné období hojení. To znamená, že po léčbě se příznaky, jako je bolest břicha, průjem, nevolnost a zvracení, postupně zmírňují nebo dokonce vymizí.

Odborníci na 24 lidí otrávených konzumací lesních hub v Hunanu připomněli, aby zůstali daleko od „jedovatých hub“-6

   Stav pacienta se však může během krátké doby rychle zhoršit, což může způsobit větší poškození jater a ledvin.

Odborníci na 24 lidí otrávených konzumací lesních hub v Hunanu připomněli, aby zůstali daleko od „jedovatých hub“-7

   Doporučuje se zůstat v nemocnici po úlevě od počátečních příznaků. Pozorovat několik dní.

.