Zdraví

Společnost Xiong'an uspořádala více než 200 společností, aby provedly inspekci pěti projektů Caofeidian, a podepsala smlouvu na místě

souhrn

Securities Times (www.stcn.com), 14. června Podle oficiálních zpráv WeChat o Tangshan Caofeidian Promotion Coordination Development Office, od 12. do 13. června, více než 200 podniků v nové čtvrti Xiong'an šlo do Caofeidian na terénní kontrolu. Delegace podniku Xiong'an navštívila výstavní středisko plánování plánování Caofeidian, General Wharf, Administrative Approval Bureau a některé projekty.

Společnost Xiong'an uspořádala více než 200 společností, aby provedly inspekci pěti projektů Caofeidian, a podepsala smlouvu na místě

Společnost Xiong

  Securities Times (www.

Společnost Xiong

  stcn. com), 14. června Podle oficiálních zpráv WeChat o Tangshan Caofeidian Promotion Coordination Development Office, od 12. do 13.

Společnost Xiong

   června, více než 200 podniků v nové čtvrti Xiong'an šlo do Caofeidian na terénní kontrolu. Delegace podniku Xiong'an navštívila výstaviště Caofeidian Planning Exhibition Center, General Wharf, Administrative Approval Bureau a několik projektových míst. Následně uspořádali sympozium podnikatelé z okresu Caofeidian a Xiongan New Area.

Společnost Xiong

   Na setkání podepsal Caofeidian Renewable Resources Industrial Park pět investičních dohod se 4 společnostmi v Xiongan New Area, z nichž každá byla investována společností Etian Lingyun Technology Co. , Ltd. s investice ve výši 235 milionů juanů. Na vybudování projektu ohnivzdorné slídové pásky s roční produkcí 1 500 tun a investice ve výši 240 milionů juanů na vybudování projektu kabelového příslušenství s roční produkcí 8 000 tun,Společnost Wantong Hengda Technology Co.

Společnost Xiong

  , Ltd.

Společnost Xiong

   investovala 130 milionů juanů do výstavby nízkonapěťového kabelového projektu s roční produkcí 50 000 metrů; Xiong County Qiangfa Printing Factory investovala 150 milionů juanů do výstavby tiskového projektu Qiangfa; Hebei Baihong Pipe Manufacturing Co.

Společnost Xiong

   , Ltd. investovala 160 milionů juanů Yuan Jian ročně na produkci 5 000 tun projektu z plastových trubek. Kromě toho zástupci podniku Xiong’an také navrhli, aby přemístěné podniky v Xiong’an New District plánovaly vybudovat průmyslový park plastových obalů v Caofeidian.

Průmyslový park na zpracování kabelů, základna pro výrobu plastových trubek, oděvní a obuvnická základna atd. (Securities Times News Center).