Soutěž

Nanchang: Osobní hypoteční podnikání zpřísňuje úrokové sazby půjček

souhrn

Xinhua News Agency, Nanchang, 14. června (Reporter Qin Hong) Se zpřísněním politiky v oblasti kontroly nemovitostí se osobní hypoteční obchody hlavních bankovních institucí v Nanchangu obecně zpřísnily, úrokové sazby vykazovaly vzestupný trend a úvěrový cyklus má dále prodloužena. Podle nedávných šetření bankovní regulační kanceláře Jiangxi se náklady na kapitál zvýšily kvůli přísnějším politikám. Hlavní bankovní instituce v Nanchangu nepřestaly vydávat hypoteční úvěry na osobní bydlení

Nanchang: Osobní hypoteční podnikání zpřísňuje úrokové sazby půjček

Nanchang: Osobní hypoteční podnikání zpřísňuje úrokové sazby půjček-0

  Xinhua News Agency, Nanchang, 14.

Nanchang: Osobní hypoteční podnikání zpřísňuje úrokové sazby půjček-1

   června (Reporter Qin Hong) Se zpřísněním politiky v oblasti kontroly nemovitostí se osobní hypoteční obchody hlavních bankovních institucí v Nanchangu obecně zpřísnily, úrokové sazby vykazovaly vzestupný trend a úvěrový cyklus má dále prodloužena. Podle nedávných šetření bankovní regulační kanceláře Jiangxi se náklady na kapitál zvýšily kvůli přísnějším politikám. Hlavní bankovní instituce v Nanchangu nepřestaly vydávat hypoteční úvěry na osobní bydleníHypoteční politika byla mírně upravena. Mezi nimi se zvýšil poměr zálohy a úroková sazba půjčky.

Nanchang: Osobní hypoteční podnikání zpřísňuje úrokové sazby půjček-2

   Úroková sazba prvního úvěru na bydlení se postupně upravovala z původní 10% slevy na referenční úrokovou sazbu.

Nanchang: Osobní hypoteční podnikání zpřísňuje úrokové sazby půjček-3

   Druhá úroková sazba hypotéky na bydlení a vyšší jsou většinou s výhradou 10% zvýšení referenční úrokové sazby. Zároveň bankovní instituce Nanchang City uvedly, že s prvním,Politiky kontroly nemovitostí ve městech druhého řádu jsou dále zpřísňovány. Ovlivněny kontrolou velikosti a kvót úvěrů na bydlení a cenami fondů budou banky přísněji kontrolovat osobní půjčky na bydlení a může se dále prodlužovat úvěrový cyklus.

Nanchang: Osobní hypoteční podnikání zpřísňuje úrokové sazby půjček-4

.