Mezinárodní

9. čínský mezinárodní veletrh komodit cestovního ruchu vyjednal celkový obrat 3,653 miliardy juanů

souhrn

Nedávno byl v mezinárodním výstavním centru Zhejiang Yiwu otevřen 9. čínský mezinárodní veletrh komodit cestovního ruchu. Čtyřdenní výstava s tématem „Nové produkty cestovního ruchu · Chytré cestování po světě“ má více než 2 000 standardních stánků, které na výstavu přilákají více než 1 300 společností z domova i ze zahraničí. Na obrázku je diváci natáčení pohyblivého vajíčkového domu. Foto Gong Xianming (publikoval Xinhua News Agency)Inovace a transakce produktů cestovního ruchu

9. čínský mezinárodní veletrh komodit cestovního ruchu vyjednal celkový obrat 3,653 miliardy juanů

9. čínský mezinárodní veletrh komodit cestovního ruchu vyjednal celkový obrat 3,653 miliardy juanů-0

 Nedávno byl v mezinárodním výstavním centru Zhejiang Yiwu otevřen 9. čínský mezinárodní veletrh komodit cestovního ruchu.

9. čínský mezinárodní veletrh komodit cestovního ruchu vyjednal celkový obrat 3,653 miliardy juanů-1

  Čtyřdenní výstava s tématem „Nové produkty cestovního ruchu · Chytré cestování po světě“ má více než 2 000 standardních stánků, které na výstavu přilákají více než 1 300 společností z domova i ze zahraničí. Na obrázku je diváci natáčení pohyblivého vajíčkového domu.

9. čínský mezinárodní veletrh komodit cestovního ruchu vyjednal celkový obrat 3,653 miliardy juanů-2

  Foto Gong Xianming (publikoval Xinhua News Agency)„Inovace a obchodování s produkty cestovního ruchu" je jádro, které se zaměřuje na pět kategorií exponátů, včetně dodávek vybavení cestovního ruchu, produktů pro volný čas venku, turistických toalet, inteligentních produktů cestovního ruchu a turistických suvenýrů.

9. čínský mezinárodní veletrh komodit cestovního ruchu vyjednal celkový obrat 3,653 miliardy juanů-3

  „Smart" se stal vrcholem této výstavy. Počet vystavovatelů a v zámoří Výstavní plocha společnosti je největší v historii a před několika dny se stala důležitou platformou pro rozvoj transakcí s domácími a zámořskými komoditami v oblasti cestovního ruchu. V čínském městě Yiwu v provincii Zhejiang byl uzavřen 9.

9. čínský mezinárodní veletrh komodit cestovního ruchu vyjednal celkový obrat 3,653 miliardy juanů-4

  mezinárodní veletrh komodit cestovního ruchu. Výstavy se zúčastnilo 1380 společností z celé země a 31 zemí a regionů včetně Španělska, Itálie a Francie.

9. čínský mezinárodní veletrh komodit cestovního ruchu vyjednal celkový obrat 3,653 miliardy juanů-5

  Celkový sjednaný obrat dosáhl 3,653 miliardy juanů. Jako největší asijský produkt cestovního ruchu a spotřebitelské expo je letošní výstava věnována „Inovaci a obchodování s turistickými produkty“Jádro se zaměřuje na pět kategorií exponátů, včetně dodávek vybavení cestovního ruchu, produktů pro volný čas venku, turistických toalet, produktů inteligentního cestovního ruchu a turistických suvenýrů. „Inteligentní“ se stal vrcholem této výstavy.

9. čínský mezinárodní veletrh komodit cestovního ruchu vyjednal celkový obrat 3,653 miliardy juanů-6

  Rozumí se, že Yiwu Tourism Expo byl vysoce ceněn doma i v zahraničí a počet vystavovatelů a výstavní plocha zámořských podniků dosáhly nejvyšší úrovně v historii. Staňte se důležitou platformou pro rozvoj tuzemských a zámořských cestovních komoditních transakcí. Mezi nimi se počet zámořských vystavovatelů a výstavní plocha meziročně zvýšil o více než 30% ve srovnání s předchozí výstavou.

9. čínský mezinárodní veletrh komodit cestovního ruchu vyjednal celkový obrat 3,653 miliardy juanů-7

  Li Weining, zástupce ředitele odboru plánování a financí Národní správy cestovního ruchu, uvedl, že za posledních osm let společnost Yiwu Tourism Expo významně zlepšila celkovou úroveň plánování, profesionalizace, značky a správy výstavních služeb. „Travel Expo se stala důležitou platformou pro zobrazování charakteristik cestovního ruchu v různých zemích, pro podporu vědeckých a technologických výměn a spolupráce a pro podporu prosperujícího trhu s komoditami v cestovním ruchu a v cestovním ruchu uplatnila širokou škálu vlivů. “ „Internet + cestování" ukazuje své kouzlo. Inteligentní hoteloví roboti „Dabao" šlapou do rytmu taneční hudby a tancují úhledně; noste brýle VR a zůstaňte na místě "„Chůze“ na známá scénická místa po celém světě .

9. čínský mezinárodní veletrh komodit cestovního ruchu vyjednal celkový obrat 3,653 miliardy juanů-8

 . . Tato výstava Yiwu Tourism Expo uvedla na trh řadu nových inteligentních produktů cestovního ruchu, které plně ukázaly nekonečné kouzlo integrovaného rozvoje „cestovního ruchu internet +“.

9. čínský mezinárodní veletrh komodit cestovního ruchu vyjednal celkový obrat 3,653 miliardy juanů-9

  prohlídka různých stánků. Svátek produktů inteligentního cestovního ruchu. „Pěší hotel“ má čtyři „krátké nohy“, jako pštrosí vejce,Je vybaven klimatizací, WiFi, GPS, toaletou, šatní skříní, TV, rozkládací pohovkou a dalšími obytnými zařízeními, což přitahovalo mnoho lidí ke sledování.

9. čínský mezinárodní veletrh komodit cestovního ruchu vyjednal celkový obrat 3,653 miliardy juanů-10

  Li Dong, ředitel designu společnosti Sichuan Huaming Kechuang Technology Co.

 , Ltd. , řekl reportérovi „Economic Daily“, že aby společnost plně odpovídala tématu „inteligence“ a „inovace“ tohoto cestovního veletrhu, přinesla speciálně toto „kompletní se všemi vnitřními orgány“. Výstavy se zúčastnil „Egg House“. Tento výrobek využívá k dodávce energie sluneční energii, větrnou energii, akumulátory a další technologie a lze jej zavést podle místních podmínek, mimo sezónu a regionálních charakteristik scénického místa.

  Ve srovnání s předchozími zasedáními se rozsah letošní výstavní plochy inteligentního cestovního ruchu dále rozšířil a interaktivní formy se staly barevnějšími. AR oceněné zahradní hry na výstavní ploše,Složení obsahu je nové a má smysl pro vědu a technologii; tři hlavní operátoři v oblasti telekomunikací, mobilních sítí a China Unicom postavili velké obrazovky, aby plně zobrazili průzkum a úspěchy velkých dat cestovního ruchu v posledních letech; řada vystavovatelů přinesla nejnovější technologie VR pro diváky a integrované interaktivní produkty cestovního ruchu. Xu Peng, zástupce ředitele správy cestovního ruchu v provincii Zhejiang, uvedl, že letošní veletrh cestovního ruchu bude zaměřen na exponáty pokrývající zážitky z cestovního ruchu,Nový pohled na trh cestovního ruchu v oblasti řízení cestovního ruchu, služeb cestovního ruchu a marketingu cestovního ruchu podpořil budování inteligentního cestovního ruchu a skutečně umožňuje turistům chodit po světě s moudrostí.

  Jako jedna z důležitých aktivit této výstavy také WC pavilon na ochranu životního prostředí předvedl naplno velkou moudrost na malých toaletách. Mezi nimi ekologické toalety, které dokáží zvednout střechu podle změn počasí; zelené toalety, které přeměňují výkaly na anorganické hnojivo za desítky sekund; toalety „Internet +“ s pohodlným servisním vybavením, jako je klimatizace, bezdrátové sítě a terminály elektronického obchodování . .

 .

  Příslušná osoba odpovědná za Národní správu cestovního ruchu uvedla, že na této výstavě bylo vystaveno mnoho nejnovějších ekologických toaletních technologií doma i v zahraničí. Odhaluje budoucí vývojový trend toalet a také poskytuje směr „revoluce turistických toalet“ v scénických místech mé země v budoucnosti. Wang Jing, zaměstnankyně střediska turistických služeb na malebném místě, uvedla, že v malebné oblasti, kde se nachází, je „pětihvězdičkový“ záchod. Vnitřní výzdoba je jednoduchá a elegantní.

  WC hala je plná umělecká atmosféra, pokrytí WiFi a nabíjení mobilních telefonů.

 Staňte se mikrokosmem „toaletní revoluce“ v turistických atrakcích v mé zemi. Na výstavišti bylo publikem oceněno velké množství nejnovějších turistických toaletních produktů s převratnými inovacemi v designu vzhledu, funkcích služeb a koncepcích ochrany životního prostředí.

  „Země v současné době prosazuje„ turistickou toaletní revoluci “jako první, která shrnuje a ukazuje toaletní revoluciTato výstava, která byla platformou pro výsledky tříletého akčního plánu, přilákala přední společnosti na turistických toaletách, jako jsou Beijing Blue Jies, Beijing Sanitation Group Fifth Space, Everbright Real Estate a Jiangsu Huahong. "Řekl Xu Peng. Mnoho technologických společností je v této oblasti také optimistických.

  Předseda Jinqi Wooden House Structure Technology Co. , Ltd.

  Jin Guoqing uvedl, že přinesli nejnovější výzkum a vývoj dřevěného domu pro čajovny,"Ekologická toaleta a další výrobky; Yan Zhigang, obchodní ředitel pekingské společnosti Hengxin Tonghui Technology Development Co. , Ltd.

, uvedl, že budou vystavovat s předními technologiemi, jako je mytí pěnou, vodou a úsporou energie, v naději, že využijí nové obchodní příležitosti pro turistické toalety . (Zheng Bin, reportér Economic Daily a China Economic Net).