Sportovní

Přidejte se k programu OSN pro životní prostředí v Číně a podpořte celosvětovou revoluci v osvětlení

souhrn

„Světelná elektřina představuje asi 13% z celkové spotřeby elektřiny v mé zemi.“ Nedávno na celosvětovém semináři o podpoře vysoce účinného osvětlení v rámci Programu OSN pro životní prostředí Zhao Huaiyong, ředitel divize pro úsporu energie odboru životního prostředí a zdrojů Národní komise pro rozvoj a reformu uvedla, že moje země podporuje vysoce účinné osvětlení. Aplikace produktu dosáhla výsledků, od tradičního osvětlení k éře polovodičového osvětlení. až dosudŽárovky pro všeobecné osvětlení nad 60 wattů v mé zemi

Přidejte se k programu OSN pro životní prostředí v Číně a podpořte celosvětovou revoluci v osvětlení

Přidejte se k programu OSN pro životní prostředí v Číně a podpořte celosvětovou revoluci v osvětlení-0

 „Světelná elektřina představuje asi 13% z celkové spotřeby elektřiny v mé zemi. “ Nedávno na celosvětovém semináři o podpoře vysoce účinného osvětlení v rámci Programu OSN pro životní prostředí Zhao Huaiyong, ředitel divize pro úsporu energie odboru životního prostředí a zdrojů Národní komise pro rozvoj a reformu uvedla, že moje země podporuje vysoce účinné osvětlení. Aplikace produktu dosáhla výsledků, od tradičního osvětlení k éře polovodičového osvětlení.

Přidejte se k programu OSN pro životní prostředí v Číně a podpořte celosvětovou revoluci v osvětlení-1

  až dosudŽárovky pro všeobecné osvětlení nad 60 wattů v mé zemi byly odstraněny a tržní podíl žárovek klesl pod 5%; podíl tuzemského LED osvětlení na domácím trhu dosáhl 30% až 40% a výstupní hodnota LED osvětlení související odvětví přesáhla 500 miliard juanů. moje země se stala největším světovým výrobcem, spotřebitelem a vývozcem osvětlovacích zařízení.

Přidejte se k programu OSN pro životní prostředí v Číně a podpořte celosvětovou revoluci v osvětlení-2

  S tempem výstavby „One Belt One Road“Čínské osvětlovací produkty začínají chodit do světa.

Přidejte se k programu OSN pro životní prostředí v Číně a podpořte celosvětovou revoluci v osvětlení-3

  „Ve skutečnosti v Číně nechybí dobré výrobky. V minulosti však mezinárodní zprostředkovatelé nakupovali z Číny pouze 50 centů energeticky úsporných žárovek a jakmile si vyměnili majitele, prodali je do zahraničí za dva nebo tři dolary.

Přidejte se k programu OSN pro životní prostředí v Číně a podpořte celosvětovou revoluci v osvětlení-4

  konečné výrobky zanechaly špatné zkušenosti v zahraničí.

Přidejte se k programu OSN pro životní prostředí v Číně a podpořte celosvětovou revoluci v osvětlení-5

  Dojem.

Přidejte se k programu OSN pro životní prostředí v Číně a podpořte celosvětovou revoluci v osvětlení-6

  “Hua Shuming, ředitel globálního centra vysoce účinných světelných technologií, řekl novinářům,V posledních letech Čína zintenzivnila své úsilí v oblasti náhodných kontrol kvality a kvalita výrobků se výrazně zlepšila. „V minulosti zahraniční země o čínských osvětlovacích produktech nevěděly.

Přidejte se k programu OSN pro životní prostředí v Číně a podpořte celosvětovou revoluci v osvětlení-7

  Čínský velvyslanec na Maledivách nám řekl, že po 3 letech používání se zjistilo, že kvalita našich produktů na Maledivách není o nic menší než u podobných produktů v Evropě. a USA.

Přidejte se k programu OSN pro životní prostředí v Číně a podpořte celosvětovou revoluci v osvětlení-8

  “Fang Jiawei, společnost Zhejiang Sunshine Lighting Electric Group Co.

Přidejte se k programu OSN pro životní prostředí v Číně a podpořte celosvětovou revoluci v osvětlení-9

 , Ltd. představila,Prostřednictvím prvního darovacího projektu spolupráce Jih-Jih se jejich LED osvětlovací produkty nyní rozšířily po Maledivách a položily tak základ pro další krok k prozkoumání mezinárodního trhu. Podle odhadů Organizace spojených národů se v příštích 20 letech zvýší využití osvětlení přibližně o 50%; pouze na úsporu energie osvětlení mohou rozvojové země a rozvíjející se ekonomiky snížit spotřebu energie na osvětlení každý rok o 40 až 60%. Za tímto účelem Program OSN pro životní prostředí a Národní kontrolní a kontrolní centrum kvality elektrického zdroje světla spolupracovaly na založení globálního centra vysoce účinné světelné technologie, jehož cílem je propagovat použití vysoce účinné a energeticky úsporné světelné technologie v rozvojové a rozvíjející se země po celém světě, aby si více lidí mohlo užít osvětlovací služby, a zároveň zlepšit energetickou účinnost a bojovat proti změně klimatu.

Přidejte se k programu OSN pro životní prostředí v Číně a podpořte celosvětovou revoluci v osvětlení-10

  „Základ čínského osvětlovacího průmyslu je relativně dobrý. Staňte se silným partnerem OSN.

  „Liu Qian, zástupce ředitele Globálního střediska vysoce účinných světelných technologií, uvedla, že mnoha rozvojovým zemím chybí vysoce účinné technologie a průmyslové systémy související s osvětlením, ani nemají odpovídající standardy kontroly kvality výrobků. Čína je nejen v kontaktu s Kuba, Vietnam, Rusko, Ukrajina a Střední východ, jižní Evropa a severní Afrika.

  Čekání na sdílení zkušeností mezi zeměmi,A pomozte jim formulovat zásady, zavést standardní systém, kontrolovat kvalitu produktů a dokonce pomoci rozvinutým zemím, jako je Švédsko, založit národní osvětlovací centrum. „Světelné produkty budou po mobilních telefonech druhým největším aktivem IoT, ale současná úroveň inteligence je méně než 2%,“ řekl Yang Lili, viceprezident společnosti Philips Lighting (China) Investment Co. , Ltd. , Greater China.

 V budoucnu se zúčastní více společností z různých průmyslových odvětví a představivost osvětlovacího průmyslu může být ještě větší. Guan Baiyu, generální tajemník aliance China Semiconductor Lighting / LED Industry and Application Alliance, uvedl, že světelné produkty se mohou stát síťovými informačními uzly s více funkcemi. Například inteligentní pouliční osvětlení může nejen integrovat osvětlení, informační displej a funkce WiFi,Může se dokonce stát hromádkou poplatků, elektronickým okem, realizovat více správy měst, veřejných služeb a dalších funkcí a stát se jedním z důležitých dopravců „inteligentního města“. Aby bylo možné čelit výzvám trhu, musí osvětlovací průmysl transformovat a posílit vlastní budování kapacit.

  „V budoucnu musí mít osvětlovací společnosti schopnost integrovat systém, aby mohly sestavit různé funkční komponenty. „Zástupce generálního ředitele společnosti Shanghai Sansi Electronic Engineering Co. , Ltd. Wang Yinghua uvedl, že osvětlovací společnosti se také musí naučit používat obchodní model PPP, aby vyřešily problémy s investováním a financováním projektů a podpořily pokrok v tomto odvětví.

(Ekonomický reportér Du Ming).