Automatický

Vyžadování stanovisek k obchodním pravidlům Bond Connect „Northbound Link“ se bude obchodovat vyžádáním nabídek atd.

souhrn

Ekonomický deník, Peking, 12. června, reportér Zhang Chen uvedl: Národní mezibankovní finanční centrum vypracovalo „Pravidla transakce (zkušební období)“ Národního mezibankovního finančního centra „Bond Connect“ a veřejně si 12. dne vyžádalo názory veřejnosti. Podle „Návrhu stanovisek“ bude mít „Northbound Link“ formu žádosti o cenovou nabídku transakcí. Podle oznámení centrální banky ze dne 16. květnaBond Connect se otevírá nejprve na začátku

Vyžadování stanovisek k obchodním pravidlům Bond Connect „Northbound Link“ se bude obchodovat vyžádáním nabídek atd.

Vyžadování stanovisek k obchodním pravidlům Bond Connect „Northbound Link“ se bude obchodovat vyžádáním nabídek atd.-0

  Ekonomický deník, Peking, 12. června, reportér Zhang Chen uvedl: Národní mezibankovní finanční centrum vypracovalo „Pravidla transakce (zkušební období)“ Národního mezibankovního finančního centra „Bond Connect“ a veřejně si 12. dne vyžádalo názory veřejnosti.

Vyžadování stanovisek k obchodním pravidlům Bond Connect „Northbound Link“ se bude obchodovat vyžádáním nabídek atd.-1

   Podle „Návrhu stanovisek“ bude mít „Northbound Link“ formu žádosti o cenovou nabídku transakcí. Podle oznámení centrální banky ze dne 16. květnaV počáteční fázi Bond Connect bude otevřen „Northbound Link“, to znamená, že zahraniční investoři budou investovat na mezibankovním trhu dluhopisů v Číně.

Vyžadování stanovisek k obchodním pravidlům Bond Connect „Northbound Link“ se bude obchodovat vyžádáním nabídek atd.-2

   V budoucnu bude výzkum v pravý čas rozšířen na „Southbound Link“ . Obchod „Northbound Link“ obchoduje vyžadováním nabídek a dalších metod. Základní proces žádosti o nabídku je následující: zahraniční investoři zasílají informace o nabídce cenové agentuře prostřednictvím zámořské platformy pro elektronické obchodování. U žádostí o nabídku, které neobsahují cenu, je žádost o nabídku přenesena do systému obchodního centra v reálném čase; agentura pro nabídky odpovídá zahraničním investorům prostřednictvím systému obchodního centra s transakční cenou; zahraniční investor potvrdí cenu a uzavře transakce v systému obchodního centra.

Vyžadování stanovisek k obchodním pravidlům Bond Connect „Northbound Link“ se bude obchodovat vyžádáním nabídek atd.-3

   „Návrh stanoviska“ uvedl, že Národní mezibankovní finanční centrum („Transakční centrum“) organizuje „Agentura pro nabídky „Northbound Link“ poskytuje průběžné nabídky zahraničním investorům.

Vyžadování stanovisek k obchodním pravidlům Bond Connect „Northbound Link“ se bude obchodovat vyžádáním nabídek atd.-4

   Se souhlasem Čínské lidové banky může obchodní centrum upravit metodu obchodování „Northbound Link“ podle tržních podmínek a zámořských platforem pro elektronické obchodování. „Návrh stanoviska“ uvádí, že transakce „Northbound Link“ Druhy cenných papírů jsou spotové obchodování s dluhopisy a typy obchodovatelných dluhopisů jsou různé typy dluhopisů denominovaných v RMB, které jsou obchodovány na mezibankovním trhu s dluhopisy. Včetně státních dluhopisů, dluhopisů místní správy, dluhopisů centrálních bank, finančních dluhopisů, dluhopisů podnikových úvěrů, mezibankovních depozitních certifikátů, cenných papírů krytých aktivy atd.

Vyžadování stanovisek k obchodním pravidlům Bond Connect „Northbound Link“ se bude obchodovat vyžádáním nabídek atd.-5

.