Domácí

Město Čchang-čchun bude hostit první summit o strategické spolupráci s východní oblastí pro talenty

souhrn

12. června se z městského úřadu pro lidské zdroje a sociální zabezpečení v Čchang-čchun dozvědělo, že za účelem odvedení dobré práce v zaměstnání a podnikání absolventů vysokých škol na severovýchodě je mechanismus horizontálního propojení s oblastmi podpory protějšků na východě byla založena na severovýchodě. Dne 19. června se v Changchun City bude konat „China Changchun 1st Summit Strategic Cooperation Talent Northeast and Eastern Region“. Summit se bude konat v severovýchodní oblasti a východní oblasti

Město Čchang-čchun bude hostit první summit o strategické spolupráci s východní oblastí pro talenty

Město Čchang-čchun bude hostit první summit o strategické spolupráci s východní oblastí pro talenty-0

  12. června se z městského úřadu pro lidské zdroje a sociální zabezpečení v Čchang-čchun dozvědělo, že za účelem odvedení dobré práce v zaměstnání a podnikání absolventů vysokých škol na severovýchodě je mechanismus horizontálního propojení s oblastmi podpory protějšků na východě byla založena na severovýchodě. Dne 19. června se v Changchun City bude konat „China Changchun 1st Summit Strategic Cooperation Talent Northeast and Eastern Region“.

Město Čchang-čchun bude hostit první summit o strategické spolupráci s východní oblastí pro talenty-1

   Na summitu se uskuteční rozsáhlý online veletrh pracovních příležitostí a školní a výměnné setkání mezi severovýchodem a východem. A organizovat a provádět klíčové podniky pro vstup do areálu vyjednávat a dohazovat činnosti.

Město Čchang-čchun bude hostit první summit o strategické spolupráci s východní oblastí pro talenty-2

   V té době bude pozváno 320 klíčových podniků po celé zemi, které mohou poskytnout 12 658 pracovních míst, 96 známých vysokých škol a univerzit bude mít jednání a párování na místě a vytvoří společnou síť pro spolupráci a výměnu talentů, která bude řešit problém zaměstnávání podniků na jednom místě. Online náborová konference se konala současně,Další informace najdete na www. lingshangdao. com.

Město Čchang-čchun bude hostit první summit o strategické spolupráci s východní oblastí pro talenty-3

.