Živobytí

Gao Shanwen: Jádro řádného snižování páky spočívá v posílení dohledu a koordinace

souhrn

Web Securities Times (www.stcn.com) 12. června, hlavní ekonom společnosti Essence Securities Gao Shanwen nedávno vydal ekonomický komentář začátkem června, který poukázal na to, že jádro plynulého a řádného snižování pákového efektu spočívá v posílení koordinace finančního dohledu. Od poloviny května, uklidnění CBRC na mediálním briefingu, bdělost centrální banky a rychlá reakce na náhlé zpřísnění likvidity,Komise pro regulaci cenných papírů

Gao Shanwen: Jádro řádného snižování páky spočívá v posílení dohledu a koordinace

Gao Shanwen: Jádro řádného snižování páky spočívá v posílení dohledu a koordinace-0

  Web Securities Times (www. stcn.

Gao Shanwen: Jádro řádného snižování páky spočívá v posílení dohledu a koordinace-1

  com) 12.

Gao Shanwen: Jádro řádného snižování páky spočívá v posílení dohledu a koordinace-2

   června, hlavní ekonom společnosti Essence Securities Gao Shanwen nedávno vydal ekonomický komentář začátkem června, který poukázal na to, že jádro plynulého a řádného snižování pákového efektu spočívá v posílení koordinace finančního dohledu.

Gao Shanwen: Jádro řádného snižování páky spočívá v posílení dohledu a koordinace-3

   Od poloviny května, uklidnění CBRC na mediálním briefingu, bdělost centrální banky a rychlá reakce na náhlé zpřísnění likvidity,Čínská regulační komise pro cenné papíry vylepšila nové předpisy o snižování podílů atd.

Gao Shanwen: Jádro řádného snižování páky spočívá v posílení dohledu a koordinace-4

  , Což naznačuje, že se zlepšila regulační koordinace, což pomůže zmírnit likviditní šok na trhu s aktivy.

Gao Shanwen: Jádro řádného snižování páky spočívá v posílení dohledu a koordinace-5

   Průmyslová produkce může v květnu pokračovat v mírném oslabování. Pokračující pokles cen vedl k vyskladnění zásob, což má negativní dopad na krátkodobou průmyslovou produkci. Poptávka po terminálových investicích je stále stabilní, ale ve druhé polovině roku, tažená zpomalením veřejných fiskálních výdajů a cyklickým poklesem investic do rozvoje nemovitostí, může mírně oslabit. Je třeba věnovat pozornost.

Gao Shanwen: Jádro řádného snižování páky spočívá v posílení dohledu a koordinace-6

   Ceny vepřového masa v poslední době prudce poklesly. Při pohledu do budoucna, vzhledem k tomu, že vysoký hrubý zisk stimuluje postupné rozšiřování nabídky, snižování nákladů a zvyšování efektivity způsobené velkovýrobou a udržování nízkých cen surovin, může klesající trend cen vepřového masa pokračovat ještě dlouho a vytvoří centrum CPI. Gao Shanwen poukázal,Úroková sazba mezibankovních fondů zůstala v první polovině roku vysoká. Na trhu dluhopisů způsobila těsná likvidita vážná narušení výnosové křivky.

Gao Shanwen: Jádro řádného snižování páky spočívá v posílení dohledu a koordinace-7

Na trhu obecných půjček začaly úrokové sazby vykazovat tlak na vzestup, některé banky snížily své hypoteční linky a vzrostly také obecné úrokové sazby úvěrů pro průmyslové a komerční podniky. Na devizovém trhu se rozšířilo rozpětí interních a externích úrokových sazeb způsobené zpřísněním úvěrů v domácím stínovém systému. Nepochybně také poskytuje důležitou základní podporu pro ocenění jüanu. (Securities Times News Center).