Znalost

Jaká je šance na „protiútok“ DS v Číně s častými velkými tahy?

souhrn

S cílem hledat průlom v marketingu byl Shen Mingjun, bývalý vedoucí oddělení společného podniku a spolupráce společnosti Changan Automobile, v březnu tohoto roku převeden do „hašení“ jako viceprezident marketingu Changan PSA; necelé tři měsíce Shen Mingjun byl povýšen na výkonného viceprezidenta společnosti Changan PSA. Z pohledu zasvěcených v oboru znamená neustálá propagace Shen Mingjun zlepšení práva Číny mluvit ve společném podniku.Účel toho je

Jaká je šance na „protiútok“ DS v Číně s častými velkými tahy?

Jaká je šance na „protiútok“ DS v Číně s častými velkými tahy?-0

 S cílem hledat průlom v marketingu byl Shen Mingjun, bývalý vedoucí oddělení společného podniku a spolupráce společnosti Changan Automobile, v březnu tohoto roku převeden do „hašení“ jako viceprezident marketingu Changan PSA; necelé tři měsíce Shen Mingjun byl povýšen na výkonného viceprezidenta společnosti Changan PSA.

Jaká je šance na „protiútok“ DS v Číně s častými velkými tahy?-1

  Z pohledu zasvěcených v oboru znamená neustálá propagace Shen Mingjun zlepšení práva Číny mluvit ve společném podniku. Účelem je urychlit reakci značky DS na čínský trh s automobily. Soudě podle dohody o strategické spolupráci podepsané mezi Changan Automobile a skupinou PSA se čínští i zahraniční akcionáři zdráhají snadno uvolnit příležitosti rozvoje značky DS na čínském trhu. „Aby se změnila současná situace DS, musí se DS vrátit do reality a musí přistát,“ řekl Zhou Jiang reportérovi z China Economic Net.

Jaká je šance na „protiútok“ DS v Číně s častými velkými tahy?-2

 Malý cíl společnosti DS v roce 2017 je „vrátit se k 20 000 vozidlům“. Jaká je šance na „protiútok“ v budoucnu, když se rozloučíme s DS s její radikální rozvojovou strategií? (Zdrojová síť obrázků) Minulý páteční večer vydal Changan Automobile (000625. SZ) oznámení, že společnost a francouzský PSA Peugeot Skupina Citroen (dále jen „skupina PSA“) podepsala dohodu o strategické spolupráci: obě strany budou společně propagovat skupinu Changan PSA (dále jen „Changan PSA ”) vyvíjí a neochvějně buduje luxusní značky DS v Číně.

Jaká je šance na „protiútok“ DS v Číně s častými velkými tahy?-3

  Changan Automobile a PSA Group podepsaly smlouvu o strategické spolupráci (síť obrazových zdrojů) těsně před podpisem dohody o strategické spolupráci mezi Changan Automobile a PSA Group (1. června), Changan PSA oznámila, že by již neměla sloužit jako výkonný viceprezident společnosti Changan PSA, a byla převedena zpět do čínské mateřské společnosti Changan Automobile jako hlavní odborník.

Jaká je šance na „protiútok“ DS v Číně s častými velkými tahy?-4

 Shen Mingjun, bývalý viceprezident společnosti Changan PSA, byl povýšen na výkonného viceprezidenta společnosti Changan PSA. Tato řada významných akcí ukazuje, že čínští i zahraniční akcionáři Changan PSA mají pro značku DS velká očekávání, a také to znamená, že společný podnik pevně implementuje plán oživení DS na čínském trhu. Již na setkání v oblasti mediální komunikace na začátku tohoto roku řekl Zhou Jiang, generální ředitel a obchodní ředitel Changan PSA Sales Branch, reportérovi z China Economic Net,“2017年DS将从产品、品牌建设以及营销方面发力,进入2.

 0阶段”。

 S cílem hledat průlom v marketingu byl Shen Mingjun, bývalý vedoucí oddělení společného podniku a spolupráce společnosti Changan Automobile, v březnu tohoto roku převeden do „hašení“ jako viceprezident marketingu Changan PSA; necelé tři měsíce Shen Mingjun byl povýšen na výkonného viceprezidenta společnosti Changan PSA。

  Z pohledu zasvěcených v oboru znamená neustálá propagace Shen Mingjun zlepšení práva Číny mluvit ve společném podniku.

 其背后的目的在于加快DS品牌对于中国汽车市场的反应速度。2017年上海车展期间,DS代言人王凯(左)与长安PSA执行副总裁沈明均(右)同台。王跃跃摄另外,DS还加强了产品上的攻势。Během letošního autosalonu v Šanghaji byly oficiálně představeny modely DS7 Crossback a DS6 s omezenou edicí。

  Podle dohody o strategické spolupráci podepsané mezi Changan Automobile a PSA Group bude společnost DS každý rok od roku 2018 uvádět na trh nový automobil; obě strany zároveň posílí společný vývoj a výrobu produktů a technologií, a společně zvážit problémy spojené s novými energetickými vozidly. Na trh se dostává více nových modelů,Produktová řada značky DS se rychle obohatí a také poskytne čínským spotřebitelům rozmanitější výběr produktů.

  Aby společnost DS uspokojila potřeby čínských spotřebitelů, vybrala si kromě „rozruchu“ u produktů také mluvčí značek, které čínští spotřebitelé lépe znají. Během autosalonu v Šanghaji společnost DS oznámila, že jejím mluvčím v Číně byla domácí hvězda Wang Kai.

 A udělal velké množství implantátů v úspěšném dramatu „Ode to Joy 2“, aby rezonoval s čínskými spotřebiteli.

  S cílem obnovit důvěru čínských spotřebitelů ve značku lze DS letos označit za „plnou palebnou sílu“. Tráví nejen své myšlenky na „projekt záchrany obličeje“ mluvčích značky, ale také tvrdě pracuje na produktech a marketing. Současný stav vývoje DS v Číně však není optimistický. Data ukazují, že v roce 2016 činil celkový prodej značky DS na čínském trhu 16100 vozidel, což je pokles o téměř 5 000 vozidel z 21 000 v roce 2015.

  Podle nejnovějšího prodejního bulletinu vydaného společností Changan Automobile byl objem prodeje značky DS za prvních 5 měsíců 2 630 jednotek, což je meziroční prudký pokles o 65,8%. Pokud jde o prodejní výkon DS, Zhou Jiang kdysi otevřeně řekl: „V uplynulém časovém období se stalo mnoho věcí. Výsledky DS nemusí být tak dobré. „Soudě podle smlouvy o strategické spolupráci podepsané mezi Changan Automobile a skupinou PSA však čínští i zahraniční akcionáři nejsou ochotni snadno opustit příležitosti k rozvoji značky DS na čínském trhu.

“ Aby se změnila současná situace společnosti DS, musí se DS vrátit do reality. Přistání, “řekl Zhou Jiang reportérovi z China Economic Net, že malým cílem DS v roce 2017 je„Zpět na 20 000 vozidel ". Rozloučte se s DS s její radikální strategií rozvoje. Jaká je šance na„ protiútok "v budoucnu? Počkáme si a uvidíme! Co ty značky, které se rozloučí nebo se chystají rozloučit s Čínský trh: DS.