Hra

Youyang: Starověké město Gongtan plně vykopává a organizuje národní kulturu

souhrn

Genetický dědic Li Minghe zkouší. Dopisovatel Qiu Hongbin fotografoval během festivalu dračích lodí a obyvatelé starověkého města předváděli pro turisty lidové „grilování jídla“. Fotografoval korespondent Qiu Hongbin, Hualong.com (korespondent Qiu Hongbin) Za posledních pár dní byla lidová píseň, hlasitá a jasná, stará hudba Xiqin Guild Hall ve starověkém městě Gongtan, okres Youyang, Chongqing. genetický dědic Li z města

Youyang: Starověké město Gongtan plně vykopává a organizuje národní kulturu

Youyang: Starověké město Gongtan plně vykopává a organizuje národní kulturu-0

  Genetický dědic Li Minghe zkouší. Dopisovatel Qiu Hongbin fotografoval během festivalu dračích lodí a obyvatelé starověkého města předváděli pro turisty lidové „grilování jídla“. Foto korespondent Qiu Hongbin 13. června v 6 hodin (korespondent Qiu Hongbin) V minulých dnech byla lidová píseň lidové písně hlasitá a jasná.

Youyang: Starověké město Gongtan plně vykopává a organizuje národní kulturu-1

   umělec a genetický dědic Li Ming z města Čekání na skupinu více než 10 lidí,Pozváni k účasti na zkoušce velkého turistického a kulturního programu starobylého města a po zahájení programu usilovat o to, aby národní a historická kultura starobylého města zářila a přilákala turisty ze všech směrů. Jako první historické a kulturní město Čchung-čching se ve starověkém městě Gongtan nashromáždily a vysrážely oslnivé gongy a bubny, tanec rukou Tujia,Konoha Love Songs, Crying Marriage, Yang Opera, Tujia Brocade, Horse Horse Lantern, Shangdao Mountain a další etnické lidové kultury a nehmotné kulturní dědictví. Speciální topografie Gongtanu a řeka Qianli Wujiang uhnízděná vedle starobylého města zároveň propůjčují Gongtanu bohatou porterovou kulturu, stopařskou kulturu, kulturu jídla, architektonickou kulturu a lidové zvyky, které jsou velmi bohaté na regionální charakteristiky Gongtanu. mezi nimi,„Hraní na gongy a bubny“, které se šíří ve vesnici Dali na Gongtanu, bylo úspěšně vybráno jako projekt nehmotného kulturního dědictví města Chongqing.

Youyang: Starověké město Gongtan plně vykopává a organizuje národní kulturu-2

   Staňte se větší turistickou značkou na Gongtanu a obohatte vzácné bohatství a kulturní zdroje o turistické kulturní konotace scénického místa. „V minulém roce se scénické místo zaměřilo na kopání a třídění bohaté národní kultury starověkého města a energicky propagovalo kulturní obal a kulturní konotaci produktu scénického místa.

Youyang: Starověké město Gongtan plně vykopává a organizuje národní kulturu-3

  „Rozumí se, že nehmotná kulturní představení a etnická kulturní představení, jako je tanec rukou Tujia, kaskadérské kousky Nuo„ Shangdaoshan “a„ Tujia Errenzhuan “, ošklivá hra a etnická kulturní představení prováděná v malebném místě, jsou turisty zvýhodněna. Během letošního Festivalu dračích lodí se etnické zvyky starověkého města „„ Kouřte kouř, otřete ostré jídlo “prostřednictvím přímého přenosu a nepřetržitého vysílání úspěšně dostaly na speciální program„ Dragon Boat Festival “zpravodajského kanálu CCTV, „Společná pozornost“, „Orientální čas a prostor“ a „Ráno svět“ a další důležité sloupce.

Youyang: Starověké město Gongtan plně vykopává a organizuje národní kulturu-4

  V současné době tento scénický spot plně optimalizuje a upgraduje představení „Millennium Dream“ v reálném životě, které prostřednictvím zpětné vazby z trhu integruje kulturu Gongtan Tujia, porterovou kulturu, stopařskou kulturu a etnickou kulturu. Zajistěte, aby „Millennium Dream“ vytvořený pomocí projektů nehmotného kulturního dědictví a národní kultury dále zvýšil pověst starobylého města Gongtan a propagoval turistickou značku Gongtan. Podporovat rychlý rozvoj odvětví cestovního ruchu na malebných místech.

Youyang: Starověké město Gongtan plně vykopává a organizuje národní kulturu-5

.