Fyzický

Pekingská univerzita a univerzita Tsinghua plánují v Hubei zapsat 146 studentů

souhrn

Zprávy z našich novin (Reporter Yang Jiafeng) Včera provinční náborový úřad oznámil národní plán zápisu na vysokou školu v Hubei. Letos plánuje Pekingská univerzita a univerzita Tsinghua zapsat 146 studentů, což je nárůst oproti minulému roku o 17 plánů. Včera provinční náborový úřad oznámil plán zápisu na vysoké školy a univerzity v Hubei podle témat a oborů. Podrobnosti naleznete v Hubei Enrollment Information Network. Statistiky reportéra to zjistilyPekingská univerzita, Tsinghua University

Pekingská univerzita a univerzita Tsinghua plánují v Hubei zapsat 146 studentů

Pekingská univerzita a univerzita Tsinghua plánují v Hubei zapsat 146 studentů-0

  Zprávy z našich novin (Reporter Yang Jiafeng) Včera provinční náborový úřad oznámil národní plán zápisu na vysokou školu v Hubei. Letos plánuje Pekingská univerzita a univerzita Tsinghua zapsat 146 studentů, což je nárůst oproti minulému roku o 17 plánů.

Pekingská univerzita a univerzita Tsinghua plánují v Hubei zapsat 146 studentů-1

   Včera provinční náborový úřad oznámil plán zápisu na vysoké školy a univerzity v Hubei podle témat a oborů. Podrobnosti naleznete v Hubei Enrollment Information Network. Statistiky reportéra to zjistilyPekingská univerzita a univerzita Tsinghua plánují letos v Hubei zaregistrovat 146 lidí.

Pekingská univerzita a univerzita Tsinghua plánují v Hubei zapsat 146 studentů-2

Mezi nimi Peking University plánuje přijmout 70 lidí v Hubei, 25 a 45 lidí v oblasti umění a věd, univerzita Tsinghua plánuje přijmout 76 lidí v Hubei a 4 a 72 lidí v oblasti umění a věd. .