Sportovní

Okres Tuoli: Zdarma sazenice kuřete dodané vesničanům šťastné

souhrn

Tianshan Net News (korespondent Guo Ningning a Chen Luman): „Nyní jsou ceny nativních kuřat a nativních vajec velmi dobré. Vždy jsem chtěl chovat nějaká kuřata, abych zvýšil svůj příjem. Nyní nám pracovní tým poslal kuřecí smažit. určitě je zvýší. Věřím, že se dny budou zlepšovat. “Nedávno nadšeně řekl vesničan z vesnice Modnaba Village v městečku Wuxuete v okrese Tuoli.V současné době jsou na trhu venkovská kuřata a vejce

Okres Tuoli: Zdarma sazenice kuřete dodané vesničanům šťastné

Okres Tuoli: Zdarma sazenice kuřete dodané vesničanům šťastné-0

  Tianshan Net News (korespondent Guo Ningning a Chen Luman): „Nyní jsou ceny nativních kuřat a nativních vajec velmi dobré.

Okres Tuoli: Zdarma sazenice kuřete dodané vesničanům šťastné-1

   Vždy jsem chtěl chovat nějaká kuřata, abych zvýšil svůj příjem. Nyní nám pracovní tým poslal kuřecí smažit. určitě je zvýší. Věřím, že se dny budou zlepšovat.

Okres Tuoli: Zdarma sazenice kuřete dodané vesničanům šťastné-2

   “Nedávno nadšeně řekl vesničan z vesnice Modnaba Village v městečku Wuxuete v okrese Tuoli.

Okres Tuoli: Zdarma sazenice kuřete dodané vesničanům šťastné-3

  V dnešní době jsou venkovská kuřata a vejce na trhu velmi horká.

Okres Tuoli: Zdarma sazenice kuřete dodané vesničanům šťastné-4

   Místní daňový úřad okresu Tuoli ve vesnici Modnaba ve městě Wuxuete zjistil, že vesnice je plná trávy, která je velmi vhodná pro kuřata ve volném výběhu.

Okres Tuoli: Zdarma sazenice kuřete dodané vesničanům šťastné-5

   Po komunikaci a koordinaci s chovatelským družstvem Xiaoxiao na farmě Erzhihe Ranch v okrese Emin druhá strana slíbila, že poskytne vesničanům 500 kuřecích poterů zdarma. Jakmile zpráva vyšla,Brzy ráno spěchalo do vesnického výboru více než 50 vesničanů, aby dostali zdarma milostné kuřecí sazenice s kartonovými krabicemi. Vzhledem k tomu, že někteří vesničané mají nepohodlné nohy a chodidla, poslal pracovní tým do jejich domovů také kuřecí potěr. Aby se zlepšila míra přežití kuřecího potěru, požádal pracovní tým profesionální chovatele, aby vysvětlili vesničanům metody výběru kuřecího masa na místě, techniky krmení a prevenci nemocí a další preventivní opatření.

Okres Tuoli: Zdarma sazenice kuřete dodané vesničanům šťastné-6

  V dalším kroku plánuje vesnický pracovní tým zorganizovat ve vesnici velké farmáře, aby se v blízké budoucnosti naučili pokročilé šlechtitelské techniky v šlechtitelském družstvu Erzhihe Ranch Xiaoxiao v okrese Emin a jako počáteční investici zakoupili produkční krávy v hodnotě 100 000 juanů a najímejte zkušené vesničany. Pastevci pastevců se chovají jménem vesničanů a příjem se vyplácí nejprve na odměnu za práci vesničanů a zbytek zvyšuje obecní ekonomický příjem.

Okres Tuoli: Zdarma sazenice kuřete dodané vesničanům šťastné-7

.