Finance

Nikdy jsem si to nepředstavoval! Žena najednou trpí „námrazou na mozku“ poté, co snědla pár tyčinek zmrzliny? !

souhrn

Hualong.com, 14. června v 18:00, paní Sun v Huai'an, Jiangsu, pocítila bolesti hlavy a nemohla spát po jídle několika zmrzlin. Po vyšetření byla paní Sun diagnostikována „mozková námraza“ (řetězová reakce bolesti hlavy způsobená podrážděním úst způsobená rychlým konzumací velkého množství studeného jídla). 1. Mozek může také „zmrznout“? Podle zpráv „Mozek zamrzne “

Nikdy jsem si to nepředstavoval! Žena najednou trpí „námrazou na mozku“ poté, co snědla pár tyčinek zmrzliny? !

Nikdy jsem si to nepředstavoval! Žena najednou trpí „námrazou na mozku“ poté, co snědla pár tyčinek zmrzliny? !-0

 Hualong.

Nikdy jsem si to nepředstavoval! Žena najednou trpí „námrazou na mozku“ poté, co snědla pár tyčinek zmrzliny? !-1

 com, 14.

Nikdy jsem si to nepředstavoval! Žena najednou trpí „námrazou na mozku“ poté, co snědla pár tyčinek zmrzliny? !-2

  června v 18:00, paní Sun v Huai'an, Jiangsu, pocítila bolesti hlavy a nemohla spát po jídle několika zmrzlin. Po vyšetření byla paní Sun diagnostikována „mozková námraza“ (řetězová reakce bolesti hlavy způsobená podrážděním úst způsobená rychlým konzumací velkého množství studeného jídla). 1. Může mozek „zamrznout"? Podle zpráv „mozek zamrzne"Je to živé tvrzení.

Nikdy jsem si to nepředstavoval! Žena najednou trpí „námrazou na mozku“ poté, co snědla pár tyčinek zmrzliny? !-3

  V 80. letech západní lékařská komunita pojmenovala tuto neuropatickou bolest hlavy „zmrzlinovou bolestí hlavy“, což je o bolesti nervů hlavy způsobené konzumací velkého množství zmrzliny. Obecně existují dva důvody pro zmrzlinové bolesti hlavy: jedním je to, že sám pacient má v anamnéze migrénu a je náhle podrážděný zimou.

Nikdy jsem si to nepředstavoval! Žena najednou trpí „námrazou na mozku“ poté, co snědla pár tyčinek zmrzliny? !-4

 Vyvolávejte nervové křeče a způsobujte bolesti hlavy; zadruhé, studený nápoj stimuluje svaly a nervy dolního patra a vede do centrálního nervového systému mozku, což způsobuje bolesti hlavy, závratě a další příznaky. 2.

Nikdy jsem si to nepředstavoval! Žena najednou trpí „námrazou na mozku“ poté, co snědla pár tyčinek zmrzliny? !-5

  Prudký pokles orální teploty způsobil bolesti hlavy. Co se týče příčiny paní Sun, Zhao Peixiang, zástupce vedoucího lékaře neurologického oddělení nemocnice Huaiyin, Huaian City, provincie Jiangsu, uvedl, že po požití velkého množství chladu jídlo najednou,Teplota ústní dutiny prudce klesá a kandidátský ganglion sphenopalatinu je stimulován k vysílání nesprávných signálů do mozku, což způsobuje praskání a kontrakci mozkových cév, což způsobuje, že pacient trpí bolestmi hlavy. V této době se lidé budou cítit velmi bolestivě uprostřed čela nebo v blízkosti chrámů a někteří lidé mohou dokonce pociťovat nevolnost a zvracení. Bolest bude trvat desítky sekund nebo i déle,To se pravděpodobněji vyskytne, pokud již dříve byl pacient s migrénou.

Nikdy jsem si to nepředstavoval! Žena najednou trpí „námrazou na mozku“ poté, co snědla pár tyčinek zmrzliny? !-6

  3. Samomasírování bolestivé oblasti může zmírnit příznaky. Lidské intrakraniální tepny a cévy jsou velmi citlivé na bolest.

Nikdy jsem si to nepředstavoval! Žena najednou trpí „námrazou na mozku“ poté, co snědla pár tyčinek zmrzliny? !-7

  V horkých ročních obdobích se hlava po cvičení snadno potí. V této době jsou cévy rozšířené. Pokud narazíte náhlé nachlazení, jako je konzumace zmrzliny, mytí studenou vodou, může způsobit abnormální funkci nitrolební cévy,Příznaky jako brnění hlavy, závratě, tmavé oči a zvracení.

Nikdy jsem si to nepředstavoval! Žena najednou trpí „námrazou na mozku“ poté, co snědla pár tyčinek zmrzliny? !-8

  Mnoho lidí má zkušenosti: v chladné zimě, když jdete ven a vystavíte hlavu chladnému vzduchu nebo se koupete ve studené vodě, ucítíte v hlavě brnění. To je princip. Lékař řekl, že v létě nejezte studené nápoje.

Nikdy jsem si to nepředstavoval! Žena najednou trpí „námrazou na mozku“ poté, co snědla pár tyčinek zmrzliny? !-9

  Pokud pocítíte bolesti hlavy a nepohodlí při konzumaci studených nápojů, můžete si také jemně masírovat hlavu.

Nikdy jsem si to nepředstavoval! Žena najednou trpí „námrazou na mozku“ poté, co snědla pár tyčinek zmrzliny? !-10

 Obecně se příznaky zmírní během několika minut nebo deseti minut, ale pokud se u vás objeví přetrvávající nevolnost, zvracení, bolesti hlavy a další příznaky, měli byste okamžitě vyhledat lékařskou pomoc. 4.

Nikdy jsem si to nepředstavoval! Žena najednou trpí „námrazou na mozku“ poté, co snědla pár tyčinek zmrzliny? !-11

  Jíst ledový meloun a pít ledové nápoje také obsahují jednu, která zabrání „zmrzlinové bolesti hlavy“. Lékař vám připomene, že v létě musíte jíst studené nápoje a nepolykat studené nápoje přímo do úst. Měli by být pomalu roztaven.

Nikdy jsem si to nepředstavoval! Žena najednou trpí „námrazou na mozku“ poté, co snědla pár tyčinek zmrzliny? !-12

 Pokud jíte vícekrát denně, interval by měl být více než 2 hodiny.

Nikdy jsem si to nepředstavoval! Žena najednou trpí „námrazou na mozku“ poté, co snědla pár tyčinek zmrzliny? !-13

  Lidé se související anamnézou by měli jíst studené nápoje opatrně, vyhýbat se chladnému prostředí a upustit od foukání klimatizace.

  Mladí lidé by měli po letním cvičení věnovat pozornost umytí teplou vodou a nepoužívat studenou vodu. Kromě toho je třeba věnovat větší pozornost starším lidem s kardiovaskulárními a cerebrovaskulárními chorobami. Jíst studené nápoje bez rozdílu může také způsobit různé chaosy v těle1Pití tří lahví studeného piva a horká koupel „explodují.

 “ Podle zpráv v loňském srpnu vypil 55letý wuhanský rodák Zhao tři lahve studeného piva a po jídle si dal horkou koupel. Když si propláchl sprchovou trysku do pasu a na břicho, najednou pocítil bolest po celém těle.

  Když se to dozvěděl, poslala ho rodina spěšně do nemocnice poblíž jeho domova.

  Ukázalo se, že jde o aneuryzma sleziny po stimulaci teplem a chladem “Explodovalo to. Během několika hodin dosáhlo množství krvácení 4 000 ml, což odpovídá 80% krve z lidského těla.

  Dýchání a srdeční rytmus byly dočasně zastaveny. Po nočním urgentním chirurgickém zákroku hepatobiliárním a pankreatickým chirurgem ve Wu-chanu Ústřední nemocnice byl nakonec odstraněn z Brána duchů byla stažena zpět.

  Odborníci připomněli, že trpící aterosklerózou, vysokým krevním tlakem, cukrovkou, hyperlipidemií a kouřením,Lidé, kteří pijí alkohol, budou mít špatnou kvalitu krevních cév. Doporučuje se, aby tito lidé pravidelně chodili do nemocnice na cévní vyšetření, aby zjistili, zda nedochází k tvorbě aneuryzmatu. Jakmile se zjistí, mělo by to být co nejdříve vyřešeno. Lokalizovaný hemangiom, který způsobuje ztenčení stěny cév.

  Jakmile se setkáte se stimulací tepla a chladu, expanze krevních cév urychluje prasknutí aneuryzmat.

  2. Loňské léto po láhvi studeného piva trpěl velkou oblastí infarktu myokardu. Aby pochopil horko, vytáhl pan Li, občan Dalian, z ledničky láhev studeného piva a vypil ji jedním dechem. Po chvíli se u něj objevila bolest na hrudi, nevolnost a zvracení, které vyvolalo velká oblast infarktu myokardu.

  Jeho rodina ho okamžitě poslala do nemocnice třetího lidu v Dalian.

  Podle ředitele kardiologického oddělení Dalianské třetí lidové nemocniceTato situace je většinou způsobena vnitřními faktory koronárních tepen. V důsledku stimulace chladem jsou koronární plaky indukovány k prasknutí, což vede k odtržení trombu a zablokování cév. Poté, co pan Li vypil láhev studeného piva, došlo k zablokování uvolněného trombu v levé horní končetině, což je největší krevní céva v srdci, a situace byla velmi nebezpečná. 3.

 Pití ledových nápojů na prázdný žaludek způsobilo perforaci žaludku. Pan Liu, 57letý občan Dalian, vypil dvě lahve ledových nápojů sycených oxidem uhličitým na prázdný žaludek. Zločin jsem neopakoval, ale pocítil jsem bolesti žaludku čas od času.

  Jednoho dne se pan Liu vrátil domů a cítil velmi žízeň. Vytáhl jsem z láhve dvě láhve koksu. Po jeho vypití jsem se okamžitě cítil nepříjemně v žaludku, který hořel jako oheň. Asi ve 2 hodiny odpoledne toho dne byla moje rodina poslána do nemocnice kvůli nesnesitelnému bolest břicha.

Po vyšetření měl pan Liu perforaci žaludku na žaludečním vředu. Po nouzovém chirurgickém zákroku mu gastrektomie trvala 2/3, aby mu zachránil život. Hualong. com organizuje.