Informace

Plán představení 5. Mezinárodního festivalu etnických tanců v Číně Xinjiang je nově vydán

souhrn

Čisté zprávy z Tchien-šan (reportér Zhu Kaili) 12. června se reportér z kulturního oddělení autonomní oblasti dozvěděl, že byl zveřejněn plán představení 5. mezinárodního festivalu etnických tanců v Číně. Diváci, kteří milují taneční umění, by si jej neměli nechat ujít, přijďte se podívat. Harmonogram představení 5. Mezinárodního festivalu etnických tanců v Číně Xinjiang (20. července - 5. srpna 2017) (Poznámky:Zahajovací představení

Plán představení 5. Mezinárodního festivalu etnických tanců v Číně Xinjiang je nově vydán

Plán představení 5. Mezinárodního festivalu etnických tanců v Číně Xinjiang je nově vydán-0

  Čisté zprávy z Tchien-šan (reportér Zhu Kaili) 12. června se reportér z kulturního oddělení autonomní oblasti dozvěděl, že byl zveřejněn plán představení 5. mezinárodního festivalu etnických tanců v Číně.

Plán představení 5. Mezinárodního festivalu etnických tanců v Číně Xinjiang je nově vydán-1

   Diváci, kteří milují taneční umění, by si jej neměli nechat ujít, přijďte se podívat. Harmonogram představení 5. Mezinárodního festivalu etnických tanců v Číně Xinjiang (20.

Plán představení 5. Mezinárodního festivalu etnických tanců v Číně Xinjiang je nově vydán-2

   července - 5. srpna 2017) (Poznámky:Zahajovací ceremoniál se uskuteční ve 20:30 a další představení se uskuteční ve 21:00.

Plán představení 5. Mezinárodního festivalu etnických tanců v Číně Xinjiang je nově vydán-3

Mezi nimi bude britský ledový tanec „Peter Pan“, který vystoupí dvě představení 4. srpna v 17:00 a 21:00; Srpen Pátá budou tři představení s časem představení v 11:00, 17:00 a 21:00. Výše uvedený čas je čas v Pekingu. ).