Živobytí

UCAR oznamuje založení průmyslového fondu UCAR

souhrn

Zprávy z našich novin (reportér Zhang Jun) UCAR Industry Fund dnes oznámila svou první investici a uvedla: Internetová automobilová společnost Xiaopeng Motors získala 2,2 miliardy juanů ve strategických investicích vedených touto společností. UCAR Industry Fund je fond soukromého kapitálu RMB iniciovaný a zřízený společností UCAR se zaměřením na investice do řetězce automobilového průmyslu. Celková velikost fondu je 10 miliard juanů. Bude navyšován v dávkách podle investiční situace.

UCAR oznamuje založení průmyslového fondu UCAR

UCAR oznamuje založení průmyslového fondu UCAR-0

  Zprávy z našich novin (reportér Zhang Jun) UCAR Industry Fund dnes oznámila svou první investici a uvedla: Internetová automobilová společnost Xiaopeng Motors získala 2,2 miliardy juanů ve strategických investicích vedených touto společností. UCAR Industry Fund je fond soukromého kapitálu RMB iniciovaný a zřízený společností UCAR se zaměřením na investice v řetězci automobilového průmyslu. Celková velikost fondu je 10 miliard juanů a bude navyšován v dávkách podle investiční situace.

UCAR oznamuje založení průmyslového fondu UCAR-1

  Fond bude spolupracovat s výhodami platformy UCAR v oblasti cestovního ruchu a v řetězci automobilového průmyslu, aby investoval do perspektivních projektů automobilového a cestovního průmyslu. Li Hui, předseda strategického výboru UCAR a bývalý místopředseda fondu, slouží jako předseda a řídící partner fondu.

UCAR oznamuje založení průmyslového fondu UCAR-2

   Shenzhou UCAR je platformová společnost zaměřená na celý průmyslový řetězec cestování a automobilového průmyslu.

UCAR oznamuje založení průmyslového fondu UCAR-3

  Prostřednictvím svých tří hlavních obchodních segmentů: cestování (půjčovna automobilů v Číně a speciální automobil v Číně), elektronický obchod (nákup a nákup automobilů v Číně) a finance (půjčka Shenzhou Auto Flash Loan) vybudovala online a offline sdílení automobilů a platforma prodeje automobilů. Xiaopeng Automobile je internetová automobilka zaměřená na vytváření dokonalého zážitku z produktu. Do konce roku 2017 plánuje sériovou výrobu v malých sériích.

UCAR oznamuje založení průmyslového fondu UCAR-4

  Lu Zhengyao, předseda představenstva a generální ředitel společnosti UCAR, uvedl: „UCAR koupí společnost Xiaopeng Motors ve velkém měřítku a poskytne jim podporu při zavádění prodejních a poprodejních systémů, těžbě velkých dat a společném marketingu. “ Předseda průmyslového fondu UCAR a Li Hui, řídící partner, uvedli, že revoluce v oblasti internetových technologií a revoluce v oblasti automobilových technologií způsobily, že model spotřeby automobilů a ekosystém automobilů čelily přetváření. Předcházející a navazující průmyslová odvětví přinášejí obrovské investiční příležitosti.

UCAR oznamuje založení průmyslového fondu UCAR-5

   Rozumí se, že beta verze inteligentního nového elektrického vozidla Xiaopeng Automobile byla vydána v září 2016.

UCAR oznamuje založení průmyslového fondu UCAR-6

   Investovala a postavila závod v Zhaoqingu s plánovanou rozlohou 3 000 akrů. Celková investice do prvního a druhého fáze přesahuje 10 miliard. Roční výrobní kapacita první fáze dosáhne 10 miliard.

   Milionů vozidel.

.