Počítač

Policie zatkla „Nightmana“ pozdě v noci

souhrn

Podle našich novin (reportér Xia Jing, korespondent Tang Shijie) byla fasáda zrekonstruována a pracovníci renovace, kteří v ní zůstali přes noc, byli často ukradeni. Jiang'anská policie nasadila kontrolu pozdě v noci a chytila ​​zloděje, který jel na kole a čekal na příležitost spáchat trestný čin. Ráno 10. května přijal poplach policejní stanice Dazhi v okrese Jiang'an. Dekorátor Han a další ukradli tři mobilní telefony a hotovost na dekorační fasádě ulice Zhongshan Avenue, Chongshan Road, okres Jiang'an.cena

Policie zatkla „Nightmana“ pozdě v noci

Policie zatkla „Nightmana“ pozdě v noci-0

  Podle našich novin (reportér Xia Jing, korespondent Tang Shijie) byla fasáda zrekonstruována a pracovníci renovace, kteří v ní zůstali přes noc, byli často ukradeni. Jiang'anská policie nasadila kontrolu pozdě v noci a chytila ​​zloděje, který jel na kole a čekal na příležitost spáchat trestný čin. Ráno 10. května přijal poplach policejní stanice Dazhi v okrese Jiang'an.

   Dekorátor Han a další ukradli tři mobilní telefony a hotovost na dekorační fasádě ulice Zhongshan Avenue, Chongshan Road, okres Jiang'an. Má hodnotu více než 6000 juanů. Policie Zhang Guoqiang zjistila, že ve 2 hodiny ráno toho dne muž na několik minut zmizel poté, co projel křižovatkou na ulici, a poté se na kole vydal do komunity Hongyan v okrese Qiaokou.

   Ve 2 hodiny ráno 29. května dostal Dazhi Institute znovu poplach. Během renovace restaurace Chuanwazi na ulici Jiqing se do místnosti vplížil dekorátor Hu Mou a další a ukradli 3 mobilní telefony a hotovost. Má hodnotu více než 5 000 juanů.

   Vyšetřování Zhang Guoqianga zjistilo, že muž znovu projel kolem místa činu. Brzy ráno muž jel do Qiaokou, Jianghan, Jiang'an a dalších prosperujících komerčních oblastí, hledal fasády, které byly renovovány a odemykány, a čekal na příležitost spáchat trestný čin. V 5 hodin ráno 7. června byli policisté institutu Dazhi rozděleni na několik cest a zatkli Wanga Mouhuu, který se chystal znovu vyrazit, u vchodu do Hongyan Alley, Liji Road, Qiaokou.

Po vyšetřování měl 41letý muž Wang Mouhua ze Xiaoganu historii několika krádeží. V současné době byl Wang Mouhua zadržen. .