Právní

Soukromý cementový most postavený majitelem vily v Dongxihu

souhrn

Cementový most postavili majitelé nedalekých vil. Podle reportéra Yang Rongfenga se do vyšetřování zapojil majitel soukromě postaveného cementového mostu v okrese Dongxihu Lake District Urban Management Bureau. (Reportér Yang Rongfeng) Nedávno majitel Smaragdové komunity Yinhu v okrese Dongxihu nahlásil Morning Post, že majitel komunity je ve své vlastní vile a na zelené cestě Mezi nimi byl postaven cementový most.

Soukromý cementový most postavený majitelem vily v Dongxihu

Soukromý cementový most postavený majitelem vily v Dongxihu-0

  Cementový most postavili majitelé nedalekých vil. Podle reportéra Yang Rongfenga se do vyšetřování zapojil majitel soukromě postaveného cementového mostu v okrese Dongxihu Lake District Urban Management Bureau.

Soukromý cementový most postavený majitelem vily v Dongxihu-1

   (Reportér Yang Rongfeng) Nedávno majitel Smaragdové komunity Yinhu v okrese Dongxihu nahlásil Morning Post, že majitel komunity je ve své vlastní vile a na zelené cestě Mezi nimi byl postaven cementový most. včera ráno,Reportér našel most. Oblast Emerald Villa Silver Lake je postavena podél jezera Jinyin a od Jinyinského jezera Greenway je oddělen malý kanál.

Soukromý cementový most postavený majitelem vily v Dongxihu-2

   Vily v malém prostoru jsou oddělené a nezávislé na sobě.

Soukromý cementový most postavený majitelem vily v Dongxihu-3

   Most přímo spojuje dvorek a zelenou vilu. Je asi dva metry široký a asi tři metry nad vodou. Podle stavebních dělníků ve vile tam majitel není,Ale tento obloukový most prošel stavebními postupy před výstavbou. Osoba odpovědná za společný majetek Yinhu Feicui uvedla, že tento majetek vydal vlastníkovi opravné oznámení, ale protože tento majetek neměl pravomoc vymáhat právo, mohl jej nahlásit pouze komunitě a ulici.

Soukromý cementový most postavený majitelem vily v Dongxihu-4

   Příslušná osoba odpovědná za okresní úřad pro správu měst Dongxihu uvedl, že když byla zahájena stavba mostu, byl zastaven a kontrolován městským vedením. Majitel však spěchal, aby jej postavil tajně.

Soukromý cementový most postavený majitelem vily v Dongxihu-5

V současné době je oddělení městského managementu v kontaktu s oddělením plánování a developerem. Po dokončení důkazů bude oddělení městského managementu provádět vymáhání práva v souladu se zákony a předpisy. .