Majetek

Nakupujte semena a sbírejte ovoce a zeleninu na veletrhu semen v neděli

souhrn

Zprávy z našich novin (Reporter Gong Ping, korespondent Wang Lu, Du Fengzhen) Fialové papriky, malá růžová rajčata jako hrozny, tykve, které vypadají jako labutě, a nadměrné dýně, které jsou srovnatelné se zimními melouny ... Tuto neděli 2017 Wuhan Seed Industry Expo se bude konat v zóně ekologického zemědělství Wuhan Wuhu, reportér včera viděl v kůlně na zeleninu, že všechny druhy nových druhů zeleniny jsou zralé a ovocné.

Nakupujte semena a sbírejte ovoce a zeleninu na veletrhu semen v neděli

Nakupujte semena a sbírejte ovoce a zeleninu na veletrhu semen v neděli-0

  Zprávy z našich novin (Reporter Gong Ping, korespondent Wang Lu, Du Fengzhen) Fialové papriky, malá růžová rajčata jako hrozny, tykve, které vypadají jako labutě, a nadměrné dýně, které jsou srovnatelné se zimními melouny .

Nakupujte semena a sbírejte ovoce a zeleninu na veletrhu semen v neděli-1

  . . Tuto neděli 2017 Wuhan Seed Industry Expo se bude konat v zóně ekologického zemědělství Wuhan Wuhu, reportér včera viděl ve skleníku zeleniny, že všechny druhy nových odrůd zeleniny jsou zralé a ovocné. Občané mohou navštívit v den výstavy.

Nakupujte semena a sbírejte ovoce a zeleninu na veletrhu semen v neděli-2

   Expozice Wuhan Seed Industry Expo se úspěšně koná již po dvě zasedání. Je známá jako první výstava středočínského semenářského průmyslu a je také první profesionální výstavou v oboru v našem městě.

Nakupujte semena a sbírejte ovoce a zeleninu na veletrhu semen v neděli-3

   Tato výstava přilákala k účasti na výstavě velké množství vysoce kvalitních podniků. Existuje více než 1 000 zúčastněných podniků, pedagogických a výzkumných jednotek a profesionálních družstev. Mezi nimi lze navštívit a ochutnat zárodky více než 200 podniků na -stránka. Výstava také zřídila speciální návštěvní kanály pro občany, zřídila oblast pro vychystávání, oblast pro ochutnávky a oblast pro volný čas k realizaci návštěvy, ochutnávky, vychystávání a volného času.

Nakupujte semena a sbírejte ovoce a zeleninu na veletrhu semen v neděli-4

Návštěvníci mohou navštívit tisíce odrůd zeleniny, stovky exotických květin a exotického ovoce, ochutnat stovky čerstvého ovoce a zeleniny a sladké voskovité kukuřice na místě a vybrat si speciální organické ovoce a zeleninu, o které se mohou podělit se svými rodinami. Můžete si také koupit zeleninu v květináči a jít domů zažít radost z pěstování zeleniny. .