Znalost

Pobočka Bank of Communications Hubei

souhrn

Novinky z těchto novin (reportér Yang Li, korespondent Zhang Liwei, Yuan Qiong) Pobočka Hubei Bank of Communications se nedávno zúčastnila zahajovacího ceremoniálu „Inovační rady pro podnikový růst pro vrácené zámořské studenty“ a podepsala dohodu o strategické spolupráci na Služby korporátního financování Haichuang s Hubei Overseas Study Association. Provinční pobočka Bank of Communications uvedla, že „Rada pro inovace a růst podnikání pro zahraniční čínské studenty“ je charakteristickou částí regionálního akciového trhu.

Pobočka Bank of Communications Hubei

Pobočka Bank of Communications Hubei-0

  Novinky z těchto novin (reportér Yang Li, korespondent Zhang Liwei, Yuan Qiong) Pobočka Hubei Bank of Communications se nedávno zúčastnila zahajovacího ceremoniálu „Inovační rady pro podnikový růst pro vrácené zámořské studenty“ a podepsala dohodu o strategické spolupráci na Služby korporátního financování Haichuang s Hubei Overseas Study Association.

Pobočka Bank of Communications Hubei-1

   Provinční pobočka Bank of Communications uvedla, že „Rada pro inovace a růst podnikání pro zahraniční čínské studenty“ je charakteristickou částí regionálního akciového trhu. Jedná se o pragmatické opatření, které aktivně reaguje na národní strategii „poháněnou inovacemi“ „One Belt One Road“. Sloužit národní strategii a sloužit reálné ekonomice jsou závazkové mise komerčních bank; jasným cílem předloženým Bankou komunikací je převzetí iniciativy rychlým vlakem místního hospodářského rozvoje. Se silnou podporou depozitního centra Wuhan Equity Exchange doplňuje výhody asociace Hubei Overseas Returned Scholars Association,Sdílení zdrojů a společně vytvořili „Haichuang Loan“, program technologických finančních služeb, který poskytuje finanční služby pro inovativní a podnikatelské podniky se zázemím „studia v zahraničí“.

Pobočka Bank of Communications Hubei-2

Tento plán finančních služeb je založen na technologicky garantovaných pojistných půjčkách, hypotékách právnických osob, daňovém financování a dalších charakteristických finančních produktech technologií, které plně hrají „integraci“ Bank of Communications. „Mezinárodní“ výhoda značky, centralizovaná integrace vlády, bank a zdrojů investiční a finanční platformy třetích stran, finanční produkt šitý na míru většině „haichuangských podniků“. Banka komunikací se bude spoléhat na tuto platformu a propojení, aby provedla hlubší a komplexnější spolupráci s většinou technologických podniků a společně sepsala novou kapitolu ve vývoji technologických podniků v Haichuang. .