Obchodní

Nekupujte tyto značky obuvi, klobouků a hraček

souhrn

Novinky z těchto novin (korespondent Zhang Di Fanqun) Včera městská správa pro průmysl a obchod oznámila výsledky nedávných kontrol vzorků u čtyř kategorií dětského oblečení, dětské obuvi, dětských tašek a dětských hraček prodávaných ve Wuhan: celkem Bylo odebráno 100 šarží, z toho 7 šarží produktů bylo odděleně. Existují problémy, které ohrožují lidské zdraví a bezpečnost, jako je nadměrné množství formaldehydu a těžkých kovů. Městská správa pro ochranu spotřebitele v průmyslu a obchodu

Nekupujte tyto značky obuvi, klobouků a hraček

Nekupujte tyto značky obuvi, klobouků a hraček-0

  Novinky z těchto novin (korespondent Zhang Di Fanqun) Včera městská správa pro průmysl a obchod oznámila výsledky nedávných kontrol vzorků u čtyř kategorií dětského oblečení, dětské obuvi, dětských tašek a dětských hraček prodávaných ve Wuhan: celkem Bylo odebráno 100 šarží, z toho 7 šarží produktů bylo odděleně. Existují problémy, které ohrožují lidské zdraví a bezpečnost, jako je nadměrné množství formaldehydu a těžkých kovů. Osoba odpovědná za Úřad pro ochranu práv spotřebitelů Městské správy pro průmysl a obchod uvedla:U výše uvedených 7 šarží nestandardních produktů, které ohrožují lidské zdraví a bezpečnost, nařídilo oddělení průmyslu a obchodu prodejcům v tomto městě, aby okamžitě přestali prodávat produkty se stejnou ochrannou známkou a stejnou specifikací a modelem jako nestandardní produkty, dohlížet na jejich vyřazení (zpět k výrobci) a podejte příslušné informace oddělení kvality a technického dozoru v místě, kde se nachází nominální výrobce produktu.

Nekupujte tyto značky obuvi, klobouků a hraček-1

  Pokud spotřebitelé požadují vrácení zboží, průmyslové a obchodní oddělení jurisdikce vyzve prodejce, aby zboží vrátili. Seznam nekvalifikovaných dětských výrobků a názvy nebezpečných výrobků Nominální výrobní jednotky Nominální ochranné známky Nekvalifikované položky Bunda se stojatým límcem Tianjin Shengxiang Tongli Industry and Trade Co.

Nekupujte tyto značky obuvi, klobouků a hraček-2

  , Ltd.

Nekupujte tyto značky obuvi, klobouků a hraček-3

   dřevo formaldehydové dětské boty boty Xingfa plastové dětské boty Jinkaifa z těžkých kovů v okrese Luojiang, Quanzhou City, Jinjiang Hornet Sports Goods Co. , Ltd. Hornet Heavy Metal Electric Toys, Shantou Chenghai District Fortress Toy Factory, Zihuang Toys, Safety Issues, Chunbao Bed Bell Shantou Chenghai District Lianshang Ronghua Plastová továrna Jarní dětské hračky Bezpečnostní problémy Videohry Auta Shantou Chenghai District Yushixing Hračky Factory Yushixing Hračky Bezpečnostní problémy Dětské výrobky Tímto způsobem se při nákupu dětského oblečení vyhněte nákupu oblečení v příliš jasných barvách.

Nekupujte tyto značky obuvi, klobouků a hraček-4

  A cítit oblečení z blízka, abyste zjistili, zda je tam nějaký štiplavý zápach.

Nekupujte tyto značky obuvi, klobouků a hraček-5

   Nákup hraček musí dodržovat zásadu „bezpečnost především“, aby nedocházelo ke zmatení různými vlastnostmi hraček a omylu při nákupu hraček. U elektrických hraček, projektilních hraček, kovových hraček atd. Byste měli také věnovat pozornost tomu, zda je na obalu uvedeno logo „CCC“. Osoba odpovědná za Úřad pro spotřebitelské pojištění Městské správy pro průmysl a obchod uvedla:Při nákupu dětských výrobků by spotřebitelé měli požádat provozovatele o poukázky na spotřebu a ponechat je po určitou dobu, aby je v případě sporu o spotřebu mohly být použity jako základ pro budoucí ochranu práv.

Nekupujte tyto značky obuvi, klobouků a hraček-6

   Zbytkový formaldehyd na dětském oděvu se během procesu nošení dítěte postupně uvolňuje v kombinaci s potem nebo hydrolyzováním za vzniku volného formaldehydu, který silně dráždí dýchací sliznice, oči a pokožku. Snadno způsobuje závratě, záněty dýchacích cest a záněty kůže. Nadměrné množství zbytkových těžkých kovů ve formaldehydu může snadno způsobit anémii, poškodit nervový systém a ovlivnit intelektuální vývoj dětí, což je mimořádně škodlivé. Zároveň se díky živé povaze dětí chodidla snáze nosí a odolnost proti opotřebení je nekvalifikovaná, což přináší skrytá nebezpečí pro zdraví a bezpečnost dětí.

Nekupujte tyto značky obuvi, klobouků a hraček-7

  Baterie se snadno zahřívá a překračuje mezní hodnotu zkratu, což může vést ke zranění dětí. Nekvalifikované mechanické a fyzikální vlastnosti jsou nejčastějším nebezpečím dětské hračky, které je náchylné k vypadávání malých částí.

Nekupujte tyto značky obuvi, klobouků a hraček-8

Děti od 3 let mladší mají silnou tendenci plnit předměty do úst. Elektrické hračky nejsou bezpečné.