Stipendium

Messi chce scénu opustit a krásná reportérka na něj křičí, uvolněná a šťastná

souhrn

Když nigerijský tým procházel oblastí smíšených rozhovorů, argentinští hráči vycházeli jeden po druhém. Protože Messi vyšel velmi pozdě, mnoho argentinských hráčů, kteří vyšli jako první, upoutalo pozornost mnoha novinářů a televizních reportérů. Messi téměř odešel z oblasti smíšených rozhovorů bez výrazu a tlaku celou cestu, ale,Je na výstupu z oblasti smíšených rozhovorů, tam to spěšně končí

Messi chce scénu opustit a krásná reportérka na něj křičí, uvolněná a šťastná

Messi chce scénu opustit a krásná reportérka na něj křičí, uvolněná a šťastná-0

  Po vítězství měl Messi dobrou náladu, když nigerijský tým procházel oblastí smíšených rozhovorů, argentinští hráči vystupovali jeden po druhém.

Messi chce scénu opustit a krásná reportérka na něj křičí, uvolněná a šťastná-1

   Protože Messi vyšel velmi pozdě, mnoho argentinských hráčů, kteří vyšli jako první, upoutalo pozornost mnoha novinářů a televizních reportérů.

Messi chce scénu opustit a krásná reportérka na něj křičí, uvolněná a šťastná-2

   Messi téměř odešel z oblasti smíšeného rozhovoru bez výrazu a tlaku. U východu z oblasti smíšených rozhovorů však byl televizní reportér, který spěšně ukončil další rozhovory a spěšně je pronásledoval a křičel: „Messi“, Messi, který vyšel z oblasti smíšených rozhovorů, se skutečně vrátil. Jistě, televizní reportér, který v té době pronásledoval, byla dívka, ne vysoká, protože ve zvuku jména „Messi“Hlas nebyl hlasitý, byla plachá, prosila a obávala se, že nezmešká rozhovor; usoudilo se, že není vysoká, protože Messi slyšel volání, když se vrátil, a mnoho výstřelů hustě blokovalo zdroj výkřiku. Messi, který se vrátil, rozhovor s radostí přijal.

Messi chce scénu opustit a krásná reportérka na něj křičí, uvolněná a šťastná-3

  V okamžiku, kdy měl rozhovor skončit, Messi se usmál, neusmíval se, ale byl velmi šťastný. Messi, který se každý den cítí znuděný, otevřel ústa, než opustil oblast smíšených rozhovorů, ale tentokrát se smál nejšťastněji.

Messi chce scénu opustit a krásná reportérka na něj křičí, uvolněná a šťastná-4

(Qu Xiaoyou z Petrohradu) Klíčové slovo: Messi Argentina World Cup.