Internet

Shenyang řekl „ne“, aby táhl závody

souhrn

Zpravodajská agentura Xinhua, Shenyang, 12. června (reportér Li Zheng) Od června posílila policie v Shenyangu své kroky proti „motocyklistům“, kteří vážně ohrožovali bezpečnost provozu. V posledních deseti dnech Šen-jang vyšetřoval a řešil 225 případů nelegální instalace tlumičů, 119 případů úpravy malých vozidel a administrativní zadržení 3 osob. Těžiště boje Shenyangu proti dragsterovým závodům bylo nejprve zaměřeno na oblasti, kde jsou časté dragsterové závody v noci.Shenyangská policie je již na klíčové cestě

Shenyang řekl „ne“, aby táhl závody

Shenyang řekl „ne“, aby táhl závody-0

  Zpravodajská agentura Xinhua, Shenyang, 12. června (reportér Li Zheng) Od června posílila policie v Shenyangu své kroky proti „motocyklistům“, kteří vážně ohrožovali bezpečnost provozu. V posledních deseti dnech Šen-jang vyšetřoval a řešil 225 případů nelegální instalace tlumičů, 119 případů úpravy malých vozidel a administrativní zadržení 3 osob. Těžiště boje Shenyangu proti dragsterovým závodům bylo nejprve zaměřeno na oblasti, kde jsou časté dragsterové závody v noci.

Shenyang řekl „ne“, aby táhl závody-1

  Shenyangská policie zavedla kontroly na klíčových silničních úsecích a hlavních časových obdobích, aby včas odhalila, vyslala a vyšetřila nelegální automobilové závody. Zároveň bude 24 hodin denně prováděna kontrola policejních sil za každého počasí a budou prováděny přísné kontroly.

Shenyang řekl „ne“, aby táhl závody-2

   7.

Shenyang řekl „ne“, aby táhl závody-3

   června přijala brigáda Dadong dopravní policie v Shenyangu zprávu od občanů a byla na silnici kolem silnice Qingquan Road, ulice Bawangsi,Motorkáři jsou podezřelí z nezákonných činů dragsterových závodů. Od 20 hodin téhož dne brigáda dopravní policie Dadong zorganizovala více než tucet policejních sil, aby přijaly kombinaci jasných a temných skupin k provádění centralizovaného vyšetřování a trestů za podezření z protiprávního jednání dragsterů. Od 3 hodin následujícího dne byly zadrženy celkem 3 motocykly.

Shenyang řekl „ne“, aby táhl závody-4

   Bylo také zjištěno, že řidiči tří motocyklů řídili bez řidičského průkazu. V současné době byli všichni tři administrativně zadrženi. Kromě toho policie v Shenyangu také zintenzivnila zásah proti upstreamovému odvětví úprav závodních automobilů. Během nápravného období bude neoprávněná úprava sacích a výfukových systémů, motorů atd.

Shenyang řekl „ne“, aby táhl závody-5

   Potrestána podle horní hranice v souladu se zákonem a bude nařízeno uvedení do původního stavu.

Shenyang řekl „ne“, aby táhl závody-6

Vozidla upravená bez povolení neprojdou kontrolou vozidla. Zároveň bude průmysl, obchod, doprava a další oddělení nést odpovědnost za výrobce a provozovatele seřízení. .