Soutěž

Čínský bezpečnostní let civilního letectví nadále zvyšuje přepravu cestujících a nákladu po dobu více než 81 měsíců

souhrn

CCTV News: Podle údajů Čínského úřadu pro civilní letectví dosáhla moje země k květnu tohoto roku 81 měsíců bezpečné letecké dopravy, 50,52 milionů hodin, a objem osobní a nákladní dopravy stále roste. Od ledna do května letošního roku civilní letectví po celé zemi absolvovalo 220 milionů cestujících a trh domácí a mezinárodní osobní dopravy nadále vykazoval trend zrychleného růstu.Vnitrostátní trasy vždy udržovaly dvojčíslí

Čínský bezpečnostní let civilního letectví nadále zvyšuje přepravu cestujících a nákladu po dobu více než 81 měsíců

Čínský bezpečnostní let civilního letectví nadále zvyšuje přepravu cestujících a nákladu po dobu více než 81 měsíců-0

  CCTV News: Podle údajů Čínského úřadu pro civilní letectví dosáhla moje země k květnu tohoto roku 81 měsíců bezpečné letecké dopravy, 50,52 milionů hodin, a objem osobní a nákladní dopravy stále roste. Od ledna do května letošního roku civilní letectví po celé zemi absolvovalo 220 milionů cestujících a trh domácí a mezinárodní osobní dopravy nadále vykazoval trend zrychleného růstu. Vnitrostátní trasy si udržovaly dvouciferný růst. Mezinárodní trasy jsou ovlivňovány trasami z Číny do Evropy a Číny do Spojených států.

Čínský bezpečnostní let civilního letectví nadále zvyšuje přepravu cestujících a nákladu po dobu více než 81 měsíců-1

   V květnu dosáhla mezinárodní nákladní a poštovní doprava 190 000 tun, což je nové měsíční maximum. Současně s růstem osobní a nákladní dopravy činila přesnost letů v květnu letošního roku pouze 72,46%, což představuje meziroční pokles o 6,3%. Počasí a aktivity vzdušného prostoru jsou dva hlavní důvody. Zhang Chunzhi, tajemník stranického výboru Střediska pro sledování provozu správy civilního letectví v Číně: Povětrnostní důvody představují 50,68% zpožděných letů.

Čínský bezpečnostní let civilního letectví nadále zvyšuje přepravu cestujících a nákladu po dobu více než 81 měsíců-2

   Hlavním důvodem je to, že bouřky mají větší dopad na deltu řeky Jang-c 'a Perlovou řeku Delta, což způsobilo velké množství letů k odletu z letišť v Pudongu, Hongqiao, Chang-čou, Kantonu a Šen-čenu. Zpoždění, některé lety se vrátily na letiště kvůli alternativnímu přistání. Činnosti ve vzdušném prostoru představovaly 29 zpožděných letů. 66%, zejména proto, že jsou vážněji zasažena letiště ve východní Číně a Sin-ťiangu.

Čínský bezpečnostní let civilního letectví nadále zvyšuje přepravu cestujících a nákladu po dobu více než 81 měsíců-3

.