Cestovní ruch

„Time Knows“ Síla oblíbených fanoušků je velmi chválena

souhrn

Hualong.com, 14. června 2017, ve 13:00 (Reporter Wang Mei) 12. června se „Time Knows“ ohromně představil na 23. Šanghajském televizním festivalu a přitáhl velkou pozornost. Kromě vytvoření příběhu se srdcem posádka filmu „Time Knows“ zorganizovala také průzkumnou aktivitu fanoušků. Kromě toho, že byl filmový proces otevřen šťastným fanouškům, postarala se také o jídlo a ubytování.Opravdu pro

„Time Knows“ Síla oblíbených fanoušků je velmi chválena

„Time Knows“ Síla oblíbených fanoušků je velmi chválena-0

  Hualong. com, 14. června 2017, ve 13:00 (Reporter Wang Mei) 12. června se „Time Knows“ ohromně představil na 23.

„Time Knows“ Síla oblíbených fanoušků je velmi chválena-1

   Šanghajském televizním festivalu a přitáhl velkou pozornost. Kromě vytvoření příběhu se srdcem posádka filmu „Time Knows“ zorganizovala také průzkumnou aktivitu fanoušků.

„Time Knows“ Síla oblíbených fanoušků je velmi chválena-2

   Kromě toho, že byl filmový proces otevřen šťastným fanouškům, postarala se také o jídlo a ubytování. Skutečně poskytuje fanouškům cestu bez obav o čas. Fanoušci během expedice nejen jedí a žijí s posádkou, ale také fungují jako „jednodenní statické snímky“, v interakci s idoly zblízka. Tito tři protagonisté byli na střelecké scéně velmi ohleduplní k fanouškům, kteří se během rušného pracovního prostředí podpisovali a komunikovali s fanoušky, chatovali a fotografovali.

„Time Knows“ Síla oblíbených fanoušků je velmi chválena-3

   Uvádí se, že při fotografováníAby Tang Yan zmírnil napětí fanoušků, pobavil fanoušky legračními nůžkovými rukama, Dou Xiao dokonce vzal kameru, aby sloužil všem jako fotograf, a všichni se zasmáli. Při podpisu autogramů pro fanoušky zaujal každého vážný výraz Yang Shuo. Při rozloučení s fanoušky návštěvy tři přední aktéři intimně naléhali, aby dbali na bezpečnost.

„Time Knows“ Síla oblíbených fanoušků je velmi chválena-4

   Pro takovou starostlivou a milující modluFanoušci se hrdě přiznali, že „milují“ tu správnou osobu! Po více než třech měsících intenzivního natáčení byla domácí scéna „Time Knows“ zcela dokončena a čtyři v hlavních rolích Tang Yan, Yang Shuo, Dou Xiao a Lu One zbývající část zastřelí v zahraničí.

„Time Knows“ Síla oblíbených fanoušků je velmi chválena-5

Jako televizní seriál s „tvrdou silou“ i „měkkou silou“Předpokládá se, že film „Time Knows“ splní očekávání, představí divákům svěží a rafinovaný teplý sladký léčivý gigant a rozbije televizní obrazovku. .