Společnost

Nelegální těžba písku je trestným činem nelegální těžby, kancelář veřejné bezpečnosti Changhang pobočka Wanzhou zatkla za dva měsíce 8 lidí

souhrn

Hualong.com.cn v 13:58 dne 14. června (Reporter Zhu Ke) Reportér se z pobočky Wanzhou Úřadu veřejné bezpečnosti v Changhangu dozvěděl, že během dvou po sobě jdoucích měsíců zvláštních operací proti nelegální těžbě písku byla pobočka Wanzhou v Changhangu Úřad veřejné bezpečnosti prošel 3 nelegální těžařské případy, které byly úspěšně vyřešeny metodami, jako je sledování linek, hloubkové vyšetřování a třídění a posílení interní a externí spolupráce v oblasti vymáhání práva.8 osob bylo zatčeno a trestně zadrženo.

Nelegální těžba písku je trestným činem nelegální těžby, kancelář veřejné bezpečnosti Changhang pobočka Wanzhou zatkla za dva měsíce 8 lidí

Nelegální těžba písku je trestným činem nelegální těžby, kancelář veřejné bezpečnosti Changhang pobočka Wanzhou zatkla za dva měsíce 8 lidí-0

 Hualong. com. cn v 13:58 dne 14.

Nelegální těžba písku je trestným činem nelegální těžby, kancelář veřejné bezpečnosti Changhang pobočka Wanzhou zatkla za dva měsíce 8 lidí-1

  června (Reporter Zhu Ke) Reportér se z pobočky Wanzhou Úřadu veřejné bezpečnosti v Changhangu dozvěděl, že během dvou po sobě jdoucích měsíců zvláštních operací proti nelegální těžbě písku byla pobočka Wanzhou v Changhangu Úřad veřejné bezpečnosti prošel 3 nelegální těžařské případy, které byly úspěšně vyřešeny metodami, jako je sledování linek, hloubkové vyšetřování a třídění a posílení interní a externí spolupráce v oblasti vymáhání práva.

Nelegální těžba písku je trestným činem nelegální těžby, kancelář veřejné bezpečnosti Changhang pobočka Wanzhou zatkla za dva měsíce 8 lidí-2

 Osm lidí bylo zatčeno a zadrženo pro trestné účely, což účinně odradilo zločince, kteří nelegálně těží písek v řece Jang-c'-ťiang prostřednictvím „sběru, marketingu a přepravy“. Loď nelegálně těžila 70 000 tun písku ve vodách Wuling. V noci z 24. dubna tohoto roku obdržela pobočka Wanzhou Úřadu veřejné bezpečnosti Changhang zprávu od mas, že někdo nelegálně těžil ve vodách Wuling morény řeky Yangtze.

Nelegální těžba písku je trestným činem nelegální těžby, kancelář veřejné bezpečnosti Changhang pobočka Wanzhou zatkla za dva měsíce 8 lidí-3

  Po přijetí alarmuOddělení kriminálního vyšetřování a policie z policejní stanice ve Wanzhou se okamžitě vrhli na místo a našli strojírenskou loď ukotvenou ve vodách moravy Wuling řeky Yangtze se dvěma nákladními loděmi zakotvenými na pravoboku a na pravoboku. s oblázky a říčním pískem.

Nelegální těžba písku je trestným činem nelegální těžby, kancelář veřejné bezpečnosti Changhang pobočka Wanzhou zatkla za dva měsíce 8 lidí-4

  Policie okamžitě zahájila vyšetřování tohoto případu nelegální těžby písku. Po více než měsíci vyšetřování policie zjistila, žeOd dubna tohoto roku strojírenská loď opakovaně těžila písek ve vodách Wulingqi hlavního proudu řeky Yangtze ve Wanzhou během období zákazu těžby bez získání souhlasu a povolení.

  Vytěženo bylo celkem více než 70 000 tun písku, a zisk přibližně 1,2 milionu juanů byl získán z prodeje odcizeného zboží. Po incidentu uprchl podezřelý a majitel lodi Huang. Policie na základě toho uvedla Huanga jako online uprchlíka pro lov.

 Tváří v tvář silnému policejnímu zásahu se musel Huang před několika dny policii vzdát a proaktivně přiznávat skutečnosti trestného činu. Následně se další dva podezřelí, kteří se podíleli na případu, také vzdali policii a přiznali své trestné činy. V současné době byli všichni tři podezřelí z trestných činů přijati policií k donucovacím opatřením.

  Začátkem dubna byla potlačena nelegální těžba písku ve vodách Xintian,Pobočka Wanzhou v úřadu veřejné bezpečnosti Changhang Airlines obdržela zprávy od mas, že ve studených vodách Xintianské části řeky Yangtze ve Wanzhou došlo k nelegální těžbě písku.

  Po obdržení poplachu pobočka Wanzhou okamžitě uspořádala policii, aby spěchala do příslušných vod. Po příjezdu na místo policie zjistila, že ve středu řeky operovalo plavidlo na těžbu písku a vedle něj kotvily dvě plně naložené lodě s pískem.

 Následně policie okamžitě nastoupila na loď na těžbu písku, zavolala zastavení těžby písku a utěsnila velké množství písku a štěrku. Prohledáním záznamů transakcí lodi a seznamů účtů policie objasnila celkem 10 transakcí s odcizeným zbožím a objasnila různé odkazy, jako je sběr odcizeného zboží, prodej odcizeného zboží a tok finančních prostředků. Po vyšetřování loď nelegálně těžila více než 30 000 tun písku a její částka činila přibližně 600 000 juanů. Podezřelý Wang Moumou byl zatčen.

  Loď v provincii Hunan nelegálně těžila písek ve vodách Fengjie. Začátkem tohoto měsíce přijala policejní stanice Fengjie pobočky Wanzhou Úřadu veřejné bezpečnosti Changhang poplach masy s tím, že loď nelegálně těžila písek a štěrk v Laoanpingové vody řeky Jang-c'-ťiang ve Fengjie, které přinesly potenciální bezpečnostní rizika vodním nádržím.

  Policie to okamžitě vyřešila. Po obdržení poplachu policejní stanice Fengjie pro veřejnou bezpečnost Changhang okamžitě vyslala civilní policii. Zaměstnanci Úřadu pro vodní záležitosti v okrese United Fengjie rychle vyrazili na místo vyšetřovat. Policie našla Hunanskou loď na těžbu písku kotvící ve vodách Lao'anpingu na řece Fengjie Yangtze.

  a štěrk, který v budoucnu nemohl být transportován pryč. Podle této situace policie okamžitě nastoupila na loď, aby provedla vyšetřování, ale druhá strana odmítla připustit, že došlo k nezákonnému využívání písku a štěrku. Poté policie zahájila periferní průlom. Návštěvami lodí na přepravu písku a společností zabývajících se nákupem písku uchopila velké množství informací a důkazů o nelegální těžbě písku a štěrku těžařským kolem a zjistila, že pět lidí Z účasti na incidentu byli podezřelí Chen a Zhang.

  V případě nelegální těžby písku a štěrku činila nelegální těžba písku desítky tisíc tun a zisk z prodeje odcizeného zboží byl asi 300 000 juanů. Následně policie zatkla jeden po druhém pět podezřelých. Tváří v tvář silným důkazům, které policie měla, pět podezřelých z trestného činu je již nemohlo popřít a pravdivě přiznali svá trestní fakta o nelegální těžbě pro ekonomický zisk.

  V současné době byla policií přijata pět podezřelých z nelegální těžby písku a štěrku, aby přijali donucovací opatření, případ je stále vyšetřován. Nejvyšší lidový soud Nejvyššího lidového prokurátora Soudní interpretace usvědčena a potrestána bezlicenční těžba písku 28. listopadu 2016,Nejvyšší lidový soud a Nejvyšší lidová prokuratura vydaly oznámení: „Výklady Nejvyššího lidového soudu a Nejvyššího lidového prokurátora v několika otázkách týkajících se uplatňování práva při řešení trestních případů nezákonné těžby a ničivé těžby“ vstoupí v platnost v prosinci 1.

  2016.

  Jasně poukázal na to, že těžba písku v rámci správy řek má jednu z následujících situací:Ti, kdo dodržují čl. 343 první pododstavec trestního zákona a články 2 a 3 této interpretace, budou odsouzeni a potrestáni za trestný čin nelegální těžby: (1) Licence k těžbě říčního písku se získá v souladu s příslušnými předpisy a nebyla získána žádná těžba řeky. Povolení písku; (2) Podle příslušných předpisů se vyžaduje povolení k těžbě říčního písku a povolení k těžbě a povolení těžby říčního písku nebylo získáno,Nezískali těžební licenci.

.