Fakta

Nonstop implementace osobních hypotečních úvěrů od velkých bank v Nanchangu vzrostla

souhrn

Síť cenných papírů (www.stcn.com) 14. června Zprávy z veřejného účtu Jiangnan Metropolis Daily 14. dne, rychlé vyšetřování bankovní regulační kanceláře Jiangxi ukázalo, že v případě přísnějších politik kontroly nemovitostí a rostoucích kapitálových nákladů jsou hlavními oblastmi v jurisdikci Nanchangu Bankovní instituce pečlivě dodržují příslušné požadavky politiky půjčky na bydlení národní a provinční vlády k řádnému provádění hypotečních úvěrů na bydlení.V současné době

Nonstop implementace osobních hypotečních úvěrů od velkých bank v Nanchangu vzrostla

Nonstop implementace osobních hypotečních úvěrů od velkých bank v Nanchangu vzrostla-0

  Síť cenných papírů (www.

Nonstop implementace osobních hypotečních úvěrů od velkých bank v Nanchangu vzrostla-1

  stcn.

Nonstop implementace osobních hypotečních úvěrů od velkých bank v Nanchangu vzrostla-2

  com) 14. června Zprávy z veřejného účtu Jiangnan Metropolis Daily 14. dne, rychlé vyšetřování bankovní regulační kanceláře Jiangxi ukázalo, že v případě přísnějších politik kontroly nemovitostí a rostoucích kapitálových nákladů jsou hlavními oblastmi v jurisdikci Nanchangu Bankovní instituce pečlivě dodržují příslušné požadavky politiky půjčky na bydlení národní a provinční vlády k řádnému provádění hypotečních úvěrů na bydlení.

Nonstop implementace osobních hypotečních úvěrů od velkých bank v Nanchangu vzrostla-3

  V současné době není vydávání hypotečních úvěrů na bydlení zastaveno, ale došlo k mírné úpravě politiky úvěru na bydlení, při které byl zvýšen poměr záloh. Poměr záloh na první soubor neomezených oblastí bydlení je obvykle 2–3% a poměr zálohy pro oblasti s omezeným nákupem je 3–4% Různé; poměr zálohy pro oblasti bez omezení pro druhé a vyšší domy je 30% a poměr zálohy pro oblasti s omezeným nákupem se pohybuje od 4 do 5%. Úroková sazba úvěru vzrostla. První úroková sazba úvěru na bydlení byla postupně upravována z původní 10% slevy na referenční úrokovou sazbu.

Nonstop implementace osobních hypotečních úvěrů od velkých bank v Nanchangu vzrostla-4

   Na druhou hypotéční a domácí úrokovou sazbu se většinou vztahuje zvýšení referenční sazby o 10%.

Nonstop implementace osobních hypotečních úvěrů od velkých bank v Nanchangu vzrostla-5

   Bankovní instituce v jurisdikci obecně uvádějí, že s dalším zpřísňováním politiky kontroly nemovitostí ve městech první a druhé úrovně je ovlivněna kontrolou velikosti a kvót úvěrů na bydlení a cenami fondů. Přezkoumání osobních hypoték bude přísnější, úvěrový cyklus se může prodloužit a bude existovat určitý tlak na vzestup uplatňování úrokových sazeb, což pomůže omezit dynamiku růstu cen bydlení.

Nonstop implementace osobních hypotečních úvěrů od velkých bank v Nanchangu vzrostla-6

(Securities Times News Center).