Zábava

Obilí Čchang-čchun svítí na středočínském festivalu cukru a vína

souhrn

Ve dnech 9. až 11. se ve Wuhanu v provincii Chu-pej konal 7. veletrh cukru, vína a potravin ve střední Číně (Wuhan). Městské výstavy „Platinová vizitka Changchun Rice“ a „Zlatá vizitka Changchun Corn“ se společně zúčastnily výstavy, která se stala vrcholem středočínského veletrhu cukru a vína. „Rýže Čchang-čchun - obilí minulého císaře“ „Zlatý obilný pás“ vytvořený řekou Songhua a Černou zemí„... Changchun Food in Wuhan International Expo Center

Obilí Čchang-čchun svítí na středočínském festivalu cukru a vína

Obilí Čchang-čchun svítí na středočínském festivalu cukru a vína-0

 Ve dnech 9. až 11. se ve Wuhanu v provincii Chu-pej konal 7. veletrh cukru, vína a potravin ve střední Číně (Wuhan).

Obilí Čchang-čchun svítí na středočínském festivalu cukru a vína-1

  Městské výstavy „Platinová vizitka Changchun Rice“ a „Zlatá vizitka Changchun Corn“ se společně zúčastnily výstavy, která se stala vrcholem středočínského veletrhu cukru a vína. „Rýže Čchang-čchun - obilí minulého císaře“ „Zlatý obilný pás“ vytvořený řekou Songhua a Černou zemí„.

Obilí Čchang-čchun svítí na středočínském festivalu cukru a vína-2

 .

Obilí Čchang-čchun svítí na středočínském festivalu cukru a vína-3

 . Na výstavišti Changchun Grain v mezinárodním výstavním centru Wuhan je přitažlivé výrazné rozvržení a poutavé slogany a vůně rýže se šíří, aby přilákala velké množství návštěvníků. “ Tato rýže je tak lahodné!" „Občan Wuhan, který ochutnal changchunskou rýži, dal palec nahoru.

Obilí Čchang-čchun svítí na středočínském festivalu cukru a vína-4

  Městský úřad pro obilí představil produkční prostředí, historii a kulturu changchunského zrna prostřednictvím obrázků a propagačních videí.

Obilí Čchang-čchun svítí na středočínském festivalu cukru a vína-5

 Vysoce kvalitní výrobky z obilí Čchang-čchun jsou nejen milovány návštěvníky, ale také uznávány podniky Hubei.

Obilí Čchang-čchun svítí na středočínském festivalu cukru a vína-6

  První den rumové párty dosáhla Xiuhui Rice dohody o spolupráci se společností v Xiaoganu v Hubei.

Obilí Čchang-čchun svítí na středočínském festivalu cukru a vína-7

  Čerstvá kukuřice, kukuřičný džus a nápoje z kukuřičných vláken, které přinesla kukuřice Tianjing, kupující ve Wu-chanu přivítali. "Kvalita kukuřice Changchun je dobrá. Pokud se tato lepkavá kukuřice prodává v samoobsluhách, měl by být trh velmi dobrý. „Kupující uvedl.

Obilí Čchang-čchun svítí na středočínském festivalu cukru a vína-8

  Během výstavy uspořádal Městský úřad pro obilí 10 klíčových společností na výrobu rýže a 16 společností na distribuci kukuřice v našem městě, aby uskutečnily jednání o produkční a prodejní spolupráci se společnostmi Wuhan.

Obilí Čchang-čchun svítí na středočínském festivalu cukru a vína-9

 “ Celková produkce obilí Changchun zůstala na plánované úrovni 20 miliardy koček. ,Včetně 3,5 miliard rýže a 16 miliard rýže. V současné době rýže Čchang-čchun dosáhla úrovně rýže bez znečištění.

Obilí Čchang-čchun svítí na středočínském festivalu cukru a vína-10

  Roční produkce zelené rýže dosáhla 2 miliard jin a roční produkce organické rýže dosáhla 100 milionů jin. Čchang-čchun není jen hlavním městem produkce kukuřice, ale také hlavním městem zpracování kukuřice.

Obilí Čchang-čchun svítí na středočínském festivalu cukru a vína-11

  Průmysl čerstvé kukuřice se rychle rozvíjí a přední podniky nadále rostou . . .

Obilí Čchang-čchun svítí na středočínském festivalu cukru a vína-12

“Obilná oddělení a podniky obou míst vedly dokovací jednání a hloubkové výměny informací o obchodu s obilím, jeho sběru a skladování, skladování mimo lokalitu, projektové spolupráci a přímém prodeji rýže. .