Průmysl

Express: Hong Xiuzhu oznamuje, že na konci června rezignuje na funkci předsedy Kuomintangu

souhrn

Tábor Wu Dunyiho a Hong Xiuzhua uvázl na mrtvém bodě kvůli předání předsedovi KMT [Souhrnná zpráva globální sítě] Podle zprávy tchajwanské „Ústřední zpravodajské agentury“ ze dne 14. června se spor o předsedu KMT definitivně skončil. Předseda KMT Hong Xiuzhu oznámil svou rezignaci v ústředním stálém výboru dne 14. V období od 1. července do 20. srpna působil jako předseda místopředseda Lin Zhengze.Podle předchozích mediálních zpráv

Express: Hong Xiuzhu oznamuje, že na konci června rezignuje na funkci předsedy Kuomintangu

Express: Hong Xiuzhu oznamuje, že na konci června rezignuje na funkci předsedy Kuomintangu-0

  Tábor Wu Dunyiho a Hong Xiuzhua uvázl na mrtvém bodě kvůli předání předsedovi KMT [Souhrnná zpráva globální sítě] Podle zprávy tchajwanské „Ústřední zpravodajské agentury“ ze dne 14. června se spor o předsedu KMT definitivně skončil.

Express: Hong Xiuzhu oznamuje, že na konci června rezignuje na funkci předsedy Kuomintangu-1

   Předseda KMT Hong Xiuzhu oznámil svou rezignaci v ústředním stálém výboru dne 14. V období od 1. července do 20.

Express: Hong Xiuzhu oznamuje, že na konci června rezignuje na funkci předsedy Kuomintangu-2

   srpna působil jako předseda místopředseda Lin Zhengze.

Express: Hong Xiuzhu oznamuje, že na konci června rezignuje na funkci předsedy Kuomintangu-3

  Podle předchozích zpráv v médiích, poté, co Wu Dunyi 20.

Express: Hong Xiuzhu oznamuje, že na konci června rezignuje na funkci předsedy Kuomintangu-4

   května tohoto roku vyhrál volby předsedy Kuomintangu, došlo k zúčtování s přenesením moci na předsedu Kuomintangu. Ústřední výbor mnohokrát diskutoval o předání obchodních záležitostí, ale kvůli nominaci členů ústředního výboru.

Express: Hong Xiuzhu oznamuje, že na konci června rezignuje na funkci předsedy Kuomintangu-5

  Vlastnictví Wu Dunyi nebo Hong Xiuzhu vyvolalo polemiku a předání obou táborů Hong a Wu bylo jednou na mrtvém bodě. Současná předsedkyně strany Hong Xiuzhu hodila svým pomocníkům šokovou bombu a uvedla, že pokud tábor strany zvoleného předsedy strany Wu Dunyiho není stále ochoten dosáhnout konsensu o předání, pro rozvoj KMT, ohlásí rezignaci strany předseda ve vhodnou dobu v červenci. Před několika dny vydal Kuomintang tiskovou zprávu, že předávací tým určený Hong Xiuzhu a Wu Dunyi dosáhl konsensu.

Express: Hong Xiuzhu oznamuje, že na konci června rezignuje na funkci předsedy Kuomintangu-6

  Potvrďte princip nominace 210 kandidátů do ústředního výboru. Mezi nimi bylo nominováno 163 dosavadních členů ústředního výboru, kteří jsou ochotni se voleb účastnit, a zbývajících 47 společně doporučili předseda Hong a Wu a poslali k oznámení předsednictvu 20.

Express: Hong Xiuzhu oznamuje, že na konci června rezignuje na funkci předsedy Kuomintangu-7

   kongresu „All Representatives“ . Rovněž se ukázalo, že došlo k zablokování při předávání předsedovi KMT, a Wu Dunyi během rozhovoru také změkl svou pozici. Řekl, že obě strany dosáhly tiché dohody po konzultaci, a potvrdil, že Hong Xiuzhu je současný předseda, který tvrdě pracuje v nejtěžším období strany, aby strana mohla volit předsedu a stranu zástupci, aby strana mohla předat.

Express: Hong Xiuzhu oznamuje, že na konci června rezignuje na funkci předsedy Kuomintangu-8

.