Internet

Implementací strategie jít ven se Changchun ujímá vedení při budování značky kukuřice

souhrn

Od 9. do 11. června využila společnost Changchun Food Bureau společně s 16 společnostmi produkujícími kukuřici platformu 7. veletrhu cukru, vína a potravin ve střední Číně (Wuhan) v roce 2017 k propagaci regionálních značek kukuřice, přesného spojení s místními zpracovatelskými společnostmi a konsolidovat a vylepšovat Popularita a vliv kukuřice je první, která se vydala na cestu budování značky kukuřice. Protože země provedla reformu systému nákupu a skladování kukuřice,Kukuřice v naší provincii

Implementací strategie jít ven se Changchun ujímá vedení při budování značky kukuřice

Implementací strategie jít ven se Changchun ujímá vedení při budování značky kukuřice-0

  Od 9. do 11. června využila společnost Changchun Food Bureau společně s 16 společnostmi produkujícími kukuřici platformu 7.

Implementací strategie jít ven se Changchun ujímá vedení při budování značky kukuřice-1

   veletrhu cukru, vína a potravin ve střední Číně (Wuhan) v roce 2017 k propagaci regionálních značek kukuřice, přesného spojení s místními zpracovatelskými společnostmi a konsolidovat a vylepšovat Popularita a vliv kukuřice je první, která se vydala na cestu budování značky kukuřice. Protože země provedla reformu systému nákupu a skladování kukuřice,V souladu se zásadou tržní ceny a oddělení cenové kompenzace vytvořila kukuřice naší provincie systém dotací producentů kukuřice a vytvořila nový mechanismus pro vstup diverzifikovaných tržních subjektů na trh. To umožňuje, aby ceny kukuřice plně odrážely vztah mezi nabídkou na trhu a poptávky a činí důležitý krok v reformě cen zemědělských produktů.

Implementací strategie jít ven se Changchun ujímá vedení při budování značky kukuřice-2

   Reformní pokusy zvrátit neustálý růst cen kukuřice a zmenšování trhů v posledních letech. Situace zvyšování zásob, zvyšování dotací a ztrát způsobila, že se kukuřičný průmysl postupně dostal ze „slepé uličky“. Zároveň se v roce 2017 pro vlády na všech úrovních stalo důležitým problémem zrušení dočasného nákupního a skladovacího systému, pokles cen kukuřice a způsob, jak dosáhnout neutuchající dynamiky zvyšování příjmů zemědělců.

Implementací strategie jít ven se Changchun ujímá vedení při budování značky kukuřice-3

   Kromě úpravy struktury výsadby města Jiji město Changchun upravilo kvalitu a rozmanitost podle poptávky na trhu. Přeměňte přirozené výhody na ekonomické výhody a výhody rozvoje, budujte značku kukuřice a zvyšte hodnotu a cenu kukuřice.

Implementací strategie jít ven se Changchun ujímá vedení při budování značky kukuřice-4

   Podporovat zvyšování příjmů zemědělců prostřednictvím pákové úlohy podniků.

Implementací strategie jít ven se Changchun ujímá vedení při budování značky kukuřice-5

   Na rumové párty byla Changchunova čerstvá kukuřice vyhledávaná prodejci a místními médii. Poté, co ochutnali čerstvou kukuřici a kukuřičné nápoje a další hluboce zpracované kukuřičné výrobky,Plná chvály. Mnoho distributorů vyjádřilo ochotu spolupracovat.

Implementací strategie jít ven se Changchun ujímá vedení při budování značky kukuřice-6

   Na následné konferenci o produkci a marketingu obilí byly podniky na výrobu kukuřice v Čchang-čchun plně připraveny, a to nejen při přípravě brožur, ale také při přepravě vzorků. Changchunská kukuřice má vysoký obsah cukru a vysoký obsah škrobu, což je vhodné pro nejrůznější zpracování krmiv a zpracování škrobu. Společnosti obou stran provedly důkladné diskuse o podrobnostech, například o tom, jak snížit náklady na dopravu a dávkové dodání.

Implementací strategie jít ven se Changchun ujímá vedení při budování značky kukuřice-7

   Odpoledne, když Changchun Food Bureau vedlo 16 kukuřičných společností k návštěvě místních společností na zpracování krmiv, místní společnosti uvedly, že kukuřice Changchun má vysoký obsah cukru a dobrou kvalitu.

Implementací strategie jít ven se Changchun ujímá vedení při budování značky kukuřice-8

   V minulosti se kvůli problémům s náklady používalo pouze krmivo pro prasata zajistit chuť. Changchunská kukuřice se používá ke zpracování drůbežího krmiva a nakupuje se pouze severočínská kukuřice.

   Poté, co stát v loňském roce zrušil dočasné skladování, okamžitě se ukázaly výhody severovýchodní kukuřice. Nyní se používá nejen v krmivech pro prasata, ale v krmivech pro drůbež je zapotřebí i část severovýchodní kukuřice. Cesta do města Čchang-čchun byla velmi aktuální a byli ochotni navázat dlouhodobou spolupráci s Čchang-čchun.

Pang Guozhong, ředitel kanceláře obilí Changchun, řekl:Práce na budování značky kukuřice spočívá hlavně v konsolidaci a rozšíření stávajících zákazníků kukuřice Čchang-čchun, aby se kukuřice Čchang-čchun lépe dostala na národní trh, lépe zvýšila ceny kukuřice, zvýšila příjem zemědělců a snížila zátěž státních dotací. .