Fakta

Město Liangpingsheng: malé žluté květy pronikající do očí lidí, 5000 akrů květin rostou potěšujícím způsobem

souhrn

Hualong.com, 14. června v 15:00 (korespondent Li Wanxiang) Před několika dny autor viděl během rozhovoru ve skupině 1 ve vesnici Gaofeng ve městě Liangpingsheng v Čchung-čching, že arašídy vysazené po celých horách rozkvetly malou žlutou květiny a řady zelených arašídových sazenic Růst je obzvláště potěšující a na svahu je obzvláště atraktivní. „Letos naše skupina vysadila více než 100 mu arašídů

Město Liangpingsheng: malé žluté květy pronikající do očí lidí, 5000 akrů květin rostou potěšujícím způsobem

Město Liangpingsheng: malé žluté květy pronikající do očí lidí, 5000 akrů květin rostou potěšujícím způsobem-0

  Arašídy s malými žlutými květy. Dopisovatel Li Wanxiang vyfotografoval zelené arašídové pole.

Město Liangpingsheng: malé žluté květy pronikající do očí lidí, 5000 akrů květin rostou potěšujícím způsobem-1

   Foto korespondent Li Wanxiang Hualong. com (korespondent Li Wanxiang) Před několika dny, během rozhovoru ve skupině 1 ve vesnici Gaofeng, Pingansheng Town, Liangping Town, Chongqing, autor viděl, že arašídy vysazené po celé horách kvetly malé žluté květy, řady zeleného oleje. Růst arašídových sazenic je obzvláště potěšitelný,Obzvláště atraktivní je na svahu. „V letošním roce naše skupina vysadila více než 100 mu arašídů, hlavními odrůdami jsou arašídy černé, arašídy proso atd.

Město Liangpingsheng: malé žluté květy pronikající do očí lidí, 5000 akrů květin rostou potěšujícím způsobem-2

  ,“ Uvedl vedoucí 1. skupiny vesnice Gaofeng. Podle místních farmářů arašídy, známé také jako arašídy, pomáhají prodlužovat život. U lidí se jim také říká „ovoce dlouhověkosti“ a jsou známy jako „Longshengguo“ jako sójové boby.

Město Liangpingsheng: malé žluté květy pronikající do očí lidí, 5000 akrů květin rostou potěšujícím způsobem-3

  „Rostlinné maso“ je „maso vegetariána.

Město Liangpingsheng: malé žluté květy pronikající do očí lidí, 5000 akrů květin rostou potěšujícím způsobem-4

“ Arašídy mají proto velkou ekonomickou a olejovou hodnotu a jsou široce pěstovány zemědělci. Rozumí se, že v posledních letech přijalo město Ansheng opatření na místní podmínky a řídilo situace, zdůraznění „jedna vesnice, jeden produkt“ a pokyny Podle kvality půdy a klimatických charakteristik pěstují farmáři arašídy v Gaofengu, Jingbě a dalších vesnicích, aby jim pomohli zvýšit příjem a zbohatnout. Podle neúplných statistik dosáhla plocha pro pěstování arašídů města 5 000 mu, což zvýšilo roční příjem farmářů o téměř 10 milionů juanů. .