Žena

Beidouxingtong získává německého poskytovatele služeb automobilového inženýrství za 60 milionů eur

souhrn

■ Chen Wei, praktikant našeho reportéra, od pozastavení obchodování začátkem června z důvodu plánování významných událostí přitahuje pozornost investora vývoj společnosti Beidou Starcom. Podle oznámení společnosti z 8. června však pozastavení může nějakou dobu pokračovat. Večer 11. června vydal Beidouxingtong oznámení, že její stoprocentní dceřiná společnost Chongqing Beidouxingtong plánujeAkvizice společnosti F za protiplnění za transakci ve výši 10 milionů EUR

Beidouxingtong získává německého poskytovatele služeb automobilového inženýrství za 60 milionů eur

Beidouxingtong získává německého poskytovatele služeb automobilového inženýrství za 60 milionů eur-0

  ■ Chen Wei, praktikant našeho reportéra, od pozastavení obchodování začátkem června z důvodu plánování významných událostí přitahuje pozornost investora vývoj společnosti Beidou Starcom.

Beidouxingtong získává německého poskytovatele služeb automobilového inženýrství za 60 milionů eur-1

   Podle oznámení společnosti z 8. června však pozastavení může nějakou dobu pokračovat.

Beidouxingtong získává německého poskytovatele služeb automobilového inženýrství za 60 milionů eur-2

   Večer 11. června vydal Beidouxingtong oznámení, že její stoprocentní dceřiná společnost Chongqing Beidouxingtong plánuje50% podíl společnosti German in-tech GmbH (dále jen „cílová společnost“) ve vlastnictví společnosti Friedrich & Wagner Holding GmbH byl získán za protiplnění ve výši 10 milionů EUR. Chongqing Beidouxingtong zároveň po dokončení akvizice cílového kapitálu zvýší kapitál cílové společnosti o 20 milionů eur na její rozvoj podnikání, technologický výzkum a vývoj a rozvoj trhu. Podle údajůPo dokončení akvizice a navýšení kapitálu bude Chongqing Beidou Xingtong držet celkem 57,14% vlastního kapitálu cílové společnosti.

Beidouxingtong získává německého poskytovatele služeb automobilového inženýrství za 60 milionů eur-3

   Mezi nimi Beidouxingtong použije své vlastní prostředky ve výši 650 milionů juanů ke zvýšení kapitálu své stoprocentní dceřiné společnosti Chongqing Beidouxingtong, aby jí pomohl dokončit výše zmíněné akvizice kapitálu a navýšení kapitálu. Rozumí se, že cílová společnost jako mezinárodně uznávaný poskytovatel služeb automobilového inženýrstvíMezi hlavní oblasti podnikání patří: automobilové elektronické a elektrické testování a ověřování inženýrských služeb, které jsou v současné době hlavním zdrojem příjmů cílové společnosti; automobilové elektronické a elektrické softwarové vývojové služby, které budou v budoucnu hlavním obchodním směrem společnosti; pokročilé asistenční systémy pro řízení, informace ve vozidle Zábavní systém a související podniky. U této akviziceBeidouxingtong uvedl, že to má urychlit rozvoj obchodního sektoru automobilové elektroniky společnosti a proces internacionalizace společnosti. Přispívá k zavedení pokročilých zahraničních technologií a talentů automobilové elektroniky do společnosti a podporuje mezinárodní rozvoj společnosti Beidouxingtong, který je v souladu se strategickým plánem rozvoje „endogenního + ministra zahraničí“ Beidouxingtong.

Beidouxingtong získává německého poskytovatele služeb automobilového inženýrství za 60 milionů eur-4

Zasvěcenci řekli:V posledních letech založily některé geografické informační společnosti jako NavInfo, SuperMap, Unistrength a China Haida pobočky v zámoří a postupně sbíraly zkušenosti s rozvojem mezinárodních trhů. Jako jedna z předních společností v oblasti satelitní navigace v Číně věnuje Beidou Starcom očividně stále větší pozornost průzkumu zámořských trhů se zaměřením na rozvoj obchodu s vynikajícími společnostmi v tomto odvětví,Spolupráce na úrovni technologie a kapitálu. .