Právní

Co nemohou jíst starší lidé? Starší lidé se vyhýbají pěti druhům jídla, aby zůstali zdraví

souhrn

Hualong.com.cn, 14. června 2017, 15 hodin. Je naší odpovědností starat se o seniory. Jelikož jsou starší lidé staří, některé věci nejsou po jídle snadno strávitelné, funkce trávicího ústrojí klesá a některé vysoké - výživy se musí starší lidé vzdát, protože těchto potravin bude pro starší lidi příliš mnoho. Pět druhů potravin, které by starší lidé měli jíst méně 1. Smažené potraviny

Co nemohou jíst starší lidé? Starší lidé se vyhýbají pěti druhům jídla, aby zůstali zdraví

Co nemohou jíst starší lidé? Starší lidé se vyhýbají pěti druhům jídla, aby zůstali zdraví-0

 Hualong. com. cn, 14.

Co nemohou jíst starší lidé? Starší lidé se vyhýbají pěti druhům jídla, aby zůstali zdraví-1

  června 2017, 15 hodin. Je naší odpovědností starat se o seniory. Jelikož jsou starší lidé staří, některé věci nejsou po jídle snadno strávitelné, funkce trávicího ústrojí klesá a některé vysoké - výživy se musí starší lidé vzdát, protože těchto potravin bude pro starší lidi příliš mnoho.

Co nemohou jíst starší lidé? Starší lidé se vyhýbají pěti druhům jídla, aby zůstali zdraví-2

  Pět druhů potravin, které by starší lidé měli jíst méně 1. Smažené jídlo Chuť starších lidí je výrazně snížena. Proto všichni rádi jedí smažené pokrmy.

Co nemohou jíst starší lidé? Starší lidé se vyhýbají pěti druhům jídla, aby zůstali zdraví-3

  Tento druh jídla však obsahuje příliš mnoho tuku. Pokud jíte hodně jídla s vysokým obsahem tuku najednou, je obtížné snést to zažívací trakt a je snadné způsobit zažívací potíže a je také snadné vyvolat recidiva nebo zhoršení onemocnění žlučových cest a slinivky břišní. Kromě toho smažené potraviny produkují vysoké kalorie a starší lidé mohou v těle způsobit nadměrné teplo, pokud často jedí.

Co nemohou jíst starší lidé? Starší lidé se vyhýbají pěti druhům jídla, aby zůstali zdraví-4

 Vede k obezitě, která je zdraví škodlivá. Zejména je třeba zdůraznit, že častá konzumace smažených potravin může zvýšit riziko rakoviny, protože opakovaně používaný olej obsahuje více karcinogenů. 2. Uzená a grilovaná jídla Během procesu uzeného a grilovaného mohou být produkovány určité karcinogeny.

Co nemohou jíst starší lidé? Starší lidé se vyhýbají pěti druhům jídla, aby zůstali zdraví-5

  Odpor starších lidí klesá. Pokud často jíte uzená a grilovaná jídla,Zvýší se riziko rakoviny, zejména riziko rakoviny žaludku. 3. Nakládaná jídla Nakládaná jídla mají obecně vysoký obsah solí a nízký obsah vitamínů (vitamin C se během procesu moření většinou ničí) a nejsou vhodná k jídlu pro starší lidi.

  Zejména nakládaná jídla vyráběná některými zpracovatelskými továrnami se špatnými hygienickými zařízeními a nepravidelnými operacemi,Je pravděpodobnější, že bude kontaminován patogenními mikroorganismy, což způsobí gastrointestinální onemocnění po konzumaci staršími lidmi. 4. Mezi omáčky patří sójová omáčka a různé okurky, které obecně obsahují extrémně vysoký obsah solí.

  Starší lidé často jedí tento druh jídla a ve skutečnosti nevědomky přijímají více soli, což zvyšuje zátěž pro kardiovaskulární a ledviny, což je velmi škodlivé pro zdraví.

 5. Chlazené jídlo.

  Starší lidé někdy jedí studené nápoje a studené jídlo.

  Ve skutečnosti je to velmi špatné.

Protože ledové jídlo vstupuje do žaludku, způsobí to snížení sekrece žaludeční šťávy, snadno způsobí gastrointestinální onemocnění a dokonce vyvolá anginu pectoris a infarkt myokardu, což je zvláště nepříznivé pro starší pacienty s kardiovaskulárními chorobami. Starší lidé by se proto měli co nejvíce vyhýbat konzumaci studeného jídla a pití. Hualong. com komplexní.