Právní

Mikro pozorování: „Okamžik šoku“, přírodní katastrofa nebo katastrofa způsobená člověkem?

souhrn

Nyní se často objevují zprávy o „útěku z mrtvých“. Například 10. června došlo okamžitě ke zhroucení silnice na silnici Jianghuai Road ve městě Nantong v provincii Jiangsu. Naštěstí „tiankeng“ o rozloze téměř 200 metrů čtverečních nezpůsobil žádné ztráty, ale některá vozidla do něj spadla. 5. června se mistr Li z vesnice v okrese Zhashui v provincii Shaanxi při jízdě se svým dítětem po mostě zhroutil.Otec a syn naštěstí utekli

Mikro pozorování: „Okamžik šoku“, přírodní katastrofa nebo katastrofa způsobená člověkem?

Mikro pozorování: „Okamžik šoku“, přírodní katastrofa nebo katastrofa způsobená člověkem?-0

  Nyní se často objevují zprávy o „útěku z mrtvých“. Například 10.

Mikro pozorování: „Okamžik šoku“, přírodní katastrofa nebo katastrofa způsobená člověkem?-1

   června došlo okamžitě ke zhroucení silnice na silnici Jianghuai Road ve městě Nantong v provincii Jiangsu. Naštěstí „tiankeng“ o rozloze téměř 200 metrů čtverečních nezpůsobil žádné ztráty, ale některá vozidla do něj spadla. 5. června se mistr Li z vesnice v okrese Zhashui v provincii Shaanxi při jízdě se svým dítětem po mostě zhroutil.

Mikro pozorování: „Okamžik šoku“, přírodní katastrofa nebo katastrofa způsobená člověkem?-2

  Otec a syn naštěstí utekli k mostu. „Pokud se něco pokazí, musí existovat démon. “ Ať už byla taková „zděšená chvíle“ přírodní katastrofou nebo katastrofou způsobenou člověkem, předchozí zprávy to nezmiňovaly a tyto zprávy implicitně uváděly, že blízcí vesničané říkali, že „hlavním důvodem je to, že molo mostu bylo poškozeno těžba písku. “ Jaká je pravda? Těším se na další sledování a hloubení médií, ale příslušná oddělení by to měla zjistit včas.

Mikro pozorování: „Okamžik šoku“, přírodní katastrofa nebo katastrofa způsobená člověkem?-3

  Převezměte iniciativu a poskytněte každému vysvětlení. Jde-li o přírodní katastrofu, pohodlí, odškodnění, opravy a prevenci, je to podle potřeby. Pokud se jedná o katastrofu způsobenou člověkem, nemůže se tam zastavit. Ať už jde o projekt těžby písku a dlažby, nebo nějaké jiné „nebezpečí“, musíme to prošetřovat jeden po druhém, rozlišovat odpovědnosti a podle toho je trestat.

Mikro pozorování: „Okamžik šoku“, přírodní katastrofa nebo katastrofa způsobená člověkem?-4

.