Živobytí

Právník z Nanjing - Tibet se snaží pomoci 3 tibetským dětem, které mají být ošetřeny v Lainingu

souhrn

Právník z Nanjing - Tibet se snaží pomoci 3 tibetským dětem, které mají být ošetřeny v Lainingu

Právník z Nanjing - Tibet se snaží pomoci 3 tibetským dětem, které mají být ošetřeny v Lainingu-0

  Včera odpoledne byly tři děti s těžkou skoliózou ze speciální pedagogické školy v Shigatse v Tibetu úspěšně přijaty na oddělení chirurgie páteře 10A v nemocnici v Gulou. Ředitel oddělení Qiu Yong vedl tým k osobnímu přijímání lékařů, jejich kontrole jeden po druhém a přípravě na další léčebný plán.

Právník z Nanjing - Tibet se snaží pomoci 3 tibetským dětem, které mají být ošetřeny v Lainingu-1

   Rozumí se, že Nanjingská občanská liga má v Shigatse justiční kanceláři právního zástupce pro Tibet. Speciální pedagogická škola Xigaze je škola spojená s úřadem, během níž našel tyto tři děti s rodinnými potížemi, ale s těžkou skoliózou, a proto se o pomoc obrátil na Nanjing Citizens League. Předseda Dai Yutian, který byl ředitelem oddělení vědy a techniky v nemocnici v Gulou, kontaktoval oddělení chirurgie páteře nemocnice poté, co se o tom dozvěděl.

Právník z Nanjing - Tibet se snaží pomoci 3 tibetským dětem, které mají být ošetřeny v Lainingu-2

   Poté, co se ředitel Qiu Yong dozvěděl o obecném stavu,Řekl, že existuje velká naděje na vyléčení chirurgického zákroku. Poté předseda Dai kontaktoval Nadaci pro lékařský rozvoj a lékařskou pomoc v nemocnici v Gulou.

Právník z Nanjing - Tibet se snaží pomoci 3 tibetským dětem, které mají být ošetřeny v Lainingu-3

   Po výzkumu se nadace rozhodla osvobodit 3 děti od poplatku za chirurgickou ortézu ve výši téměř 400 000 juanů a snížit nebo osvobodit každé dítě o 20 000 juanů. Ve stejné době Nanjingská občanská liga uskutečňovala mezi svými členy ve městě dárcovské aktivity, čímž získala celkem více než 400 000 juanů. Poskytovala ochranu pro přepravu 3 dětí s rodinnými obtížemi, jejich rodičů a učitelů, stravování a ubytování a denních potřeb během pobytu v Nanjing. Předseda Dai Yutian uvedl, že úplné vyléčení těchto 3 dětí s těžkou skoliózou bude trvat asi 3 měsíce.

Právník z Nanjing - Tibet se snaží pomoci 3 tibetským dětem, které mají být ošetřeny v Lainingu-4

   Během léčebného období najmou ošetřovatelky, aby poskytovaly profesionální ošetřovatelství, a zařídí členky ženských lig, aby sloužily jako “Milující matky ", střídejte vaření a vaření, zajišťujte výživu a pomáhejte jim co nejdříve se zotavit. Nanjing Gulou Hospital Medical Development Medical Relief Foundation, jako první čínská nadace pro lékařskou pomoc a lékařský rozvoj, zdědila ducha bratrství a charity pro za účelem pomoci a podpory vývoje medicíny je povinné poskytovat pomoc pacientům v obtížích. Protože skolióza je v posledních letech častější a je častější u mladých lidí, nadace zřídila speciální záchranný projekt pro děti se skoliózou a nazvala jej „Sunny Project“, protože páteř je houževnatost a nepružnost, která podporuje lidské život.

Právník z Nanjing - Tibet se snaží pomoci 3 tibetským dětem, které mají být ošetřeny v Lainingu-5

   Slunečnice, známá také jako květina Chaoyang, symbolizuje vytrvalost a vytrvalost, které čelí slunci a rostou zdravě.

Právník z Nanjing - Tibet se snaží pomoci 3 tibetským dětem, které mají být ošetřeny v Lainingu-6

   2016 "„Projekt Xiangyang“ dokončil záchranu 5 pacientů a všichni se vrátili ke zdravému a šťastnému životu.

Právník z Nanjing - Tibet se snaží pomoci 3 tibetským dětem, které mají být ošetřeny v Lainingu-7

   Mezi nimi jsou 3 pacienti z Tibeťanů.

Právník z Nanjing - Tibet se snaží pomoci 3 tibetským dětem, které mají být ošetřeny v Lainingu-8

Dopisovatel Liu Huiyan Qi Xiaomin Xu Gaofeng reportér Zhang Qing.