Fakta

Vedoucí představitelé měst se setkávají s hosty UNESCO

souhrn

12. prosince starosta Wan Yong a náměstek generálního ředitele UNESCO pro kulturu Francisco Bandelin a jeho doprovod prohlásili Wuhana za „světové hlavní město designu“, připojili se ke globální „Creative City Network“, uspořádali konferenci o světovém městském dědictví a propagovali město. Uspořádejte rozhovory o spolupráci historické krajiny a dalším obsahu. V listopadu loňského roku Bandelin navštívil Han.Wan Yong znovu navštívil Wuhana pro Bandelina a jeho večírek

Vedoucí představitelé měst se setkávají s hosty UNESCO

Vedoucí představitelé měst se setkávají s hosty UNESCO-0

  12. prosince starosta Wan Yong a náměstek generálního ředitele UNESCO pro kulturu Francisco Bandelin a jeho doprovod prohlásili Wuhana za „světové hlavní město designu“, připojili se ke globální „Creative City Network“, uspořádali konferenci o světovém městském dědictví a propagovali město.

Vedoucí představitelé měst se setkávají s hosty UNESCO-1

   Uspořádejte rozhovory o spolupráci historické krajiny a dalším obsahu. V listopadu loňského roku Bandelin navštívil Han. Wan Yong přivítal Bandelina a jeho večírek, aby znovu navštívil Wuhan.

Vedoucí představitelé měst se setkávají s hosty UNESCO-2

   Řekl, že Wuhan má bohaté zdroje ve vzdělávání, vědě a kultuře a jeho výhody jsou zřejmé: Jako město s největším počtem vysokoškolských studentů na světě se očekává, že v příštích pěti letech ve Wuhanu zůstane 1 milion vysokoškolských studentů. let; Wuhan se v současné době aktivně uchází o Národní vědecké centrum pro vybudování průmyslového inovačního centra s globálním vlivem;Jako slavné historické a kulturní město s historií více než 3500 let má Wuhan mnoho nehmotného kulturního dědictví a doufá, že rozvíjí více spolupráce s UNESCO. Wan Yong uvedl, že Wuhan bude dále prohlubovat mezinárodní výměny, sdílet své bohaté zdroje s lidstvem a světem a učit se od jiných měst na světě.

Vedoucí představitelé měst se setkávají s hosty UNESCO-3

  Mísil se navzájem. Bandelin uvedl, že Wuhan, stejně jako jeho rodné město Benátky, má bohaté vodní zdroje a kulturní dědictví. Poté, co jsem po několika měsících znovu přišel k Hanovi, mám pocit, že město Wuhan se vyvíjí velmi rychle. V současné době UNESCO hledá partnery po celém světě a doufá, že s Wuhanem rozvine více a lepší spolupráci, a zároveň se bude snažit Wuhana deklarovat.

Vedoucí představitelé měst se setkávají s hosty UNESCO-4

  „Město designu“ poskytlo potřebnou pomoc.

Vedoucí představitelé měst se setkávají s hosty UNESCO-5

Setkání se zúčastnili místostarosta Liu Yingzi a tajemník městské správy Liu Zhihui. .