Stipendium

Tento region uspořádal fórum pro kádry etnických menšin, které měly vstoupit do vesnice

souhrn

Hetian Daily News (Reporter Mu Lin) Dne 12. června uspořádal region seminář na téma „politika, praktická práce, péče a stabilita“ pro etnické kádry vstupující do vesnic a domácností a proces návštěv domácností etnických kádrů z různých jednotek Komunikovat se sociálními podmínkami a názory veřejnosti a problémy zjištěnými ve studii a shrnout dobré zkušenosti a postupy. Zástupce tajemníka prefekturního výboru,Setkání předsedal komisař pro správu Aizezi Musha a

Tento region uspořádal fórum pro kádry etnických menšin, které měly vstoupit do vesnice

Tento region uspořádal fórum pro kádry etnických menšin, které měly vstoupit do vesnice-0

  Hetian Daily News (Reporter Mu Lin) Dne 12. června uspořádal region seminář na téma „politika, praktická práce, péče a stabilita“ pro etnické kádry vstupující do vesnic a domácností a proces návštěv domácností etnických kádrů z různých jednotek Komunikovat se sociálními podmínkami a názory veřejnosti a problémy zjištěnými ve studii a shrnout dobré zkušenosti a postupy.

Tento region uspořádal fórum pro kádry etnických menšin, které měly vstoupit do vesnice-1

   Zástupce tajemníka prefekturního výboru,Schůzi předsedal správní komisař Aizezi Musha a poukázal na to, že provádění „politických, praktických, pečovatelských a stabilizačních“ aktivit pro kádry etnických menšin vstupující do vesnic a domácností spočívá v realizaci „kombinovaného zásahu“ udržování stability autonomního regionu.

Tento region uspořádal fórum pro kádry etnických menšin, které měly vstoupit do vesnice-2

   dobře v hromadné práci Důležitý obsah Předchozí aktivity dosáhly dobrých výsledků a hrály pozitivní roli při udržování sociální stability v celém regionu.

Tento region uspořádal fórum pro kádry etnických menšin, které měly vstoupit do vesnice-3

  Aizezi Musha požádal, aby dále zvyšovalo povědomí, sjednocovalo myšlení a plně pochopilo význam „politických, praktických, pečovatelských a stabilních“ aktivit kádrů etnických menšin, které vstupují do vesnic a domácností, aby odvedly dobrou práci v hromadné práci, a plně mobilizovat masy Zlepšit povědomí o subjektu a plně hrát roli subjektu; implementovat balíček systému odpovědnosti za vytvoření menšinových kádrů vstupujících do vesnic a domácností “Práce je běžná v činnostech „politiky, praktické, pečující a stabilní“; neustále zlepšovat efektivitu práce a vážně dosáhnout strany a lidí v srdci, upřímně a pozorně řešit praktické potíže pro masy a být skutečně ohleduplní k masy.

Tento region uspořádal fórum pro kádry etnických menšin, které měly vstoupit do vesnice-4

   Srdce k srdci. Mohmet Niyazi, zástupce tajemníka prefekturního výboru a vedoucí odboru práce Spojených frontů, požádal, aby na této politice usilovně pracovalo. Mluvit na místě a důkladně; ze srdce na srdce, ze srdce na srdce a trpělivě a pečlivě vykonávající hromadnou práci; převzetí iniciativy k vytvoření společné síly k položení pevného základu pro realizaci sociální stability a dlouhodobé stability .

Tento region uspořádal fórum pro kádry etnických menšin, které měly vstoupit do vesnice-5

   Fóra se zúčastnily odpovědné osoby z různých útvarů místní správy.

Tento region uspořádal fórum pro kádry etnických menšin, které měly vstoupit do vesnice-6

.