Znalost

Burza cenných papírů Tianfu reformuje první várku kótovaných společností, aby získala více než 1,7 miliardy juanů

souhrn

Burza cenných papírů Tianfu reformuje první várku kótovaných společností, aby získala více než 1,7 miliardy juanů

Burza cenných papírů Tianfu reformuje první várku kótovaných společností, aby získala více než 1,7 miliardy juanů-0

  Důležitá součást víceúrovňového kapitálového trhu naší provincie a regionálního akciového trhu - Tianfu (S'-čchuan) Společné středisko pro výměnu akcií vstoupilo do nové fáze inovativního vývoje.

Burza cenných papírů Tianfu reformuje první várku kótovaných společností, aby získala více než 1,7 miliardy juanů-1

   12. června se v Čcheng-tu konalo zahajovací ceremonie speciální sekce Tianfu Stock Exchange Center a propagační setkání kótovaného financování korporátního financování a byly oficiálně zahájeny čtyři speciální sekce Tianfu Stock Exchange Center. Společné středisko pro výměnu akcií Tianfu (S'-čchuan), dříve známé jako středisko pro výměnu akcií Čcheng-tu (S'-čchuan-Tibet), bylo oficiálně otevřeno v roce 2014 a pomohlo mnoha malým, středním a mikropodnikům v S'-čchuanu a Tibetu učinit první kroky na kapitálovém trhu. Od loňského roku provedlo Tianfu Stock Exchange Center za podpory Provinčního úřadu pro finanční práci řadu reforem.

Burza cenných papírů Tianfu reformuje první várku kótovaných společností, aby získala více než 1,7 miliardy juanů-2

   Provinční vědecké a technologické oddělení, Deyang City, Mianyang City,Chengdu High-tech Zone a další se ujali vedení při prosazování výstavby čtyř charakteristických sektorů „Technology Finance Board“, „One Belt and One Road Board“, „Military-Civil Integration Board“ a „Double Innovation Enterprise Board“ . K 10.

Burza cenných papírů Tianfu reformuje první várku kótovaných společností, aby získala více než 1,7 miliardy juanů-3

   červnu se o čtyři hlavní sektory ucházelo 4 351 společností, z nichž 3 674 bylo předběžně schváleno a 384 bylo schváleno. Současně 60 institucí a 225 společností kótovaných na burze podepsalo smlouvy o financování17. 3,7 miliardy juanů, původně se objevila finanční funkce Tianfu Stock Exchange Center. V budoucnu bude Tianfu Stock Exchange Center podporovat financování zástavním právem na kapitál, dluhové financování, neveřejnou emise akcií, směnitelné dluhopisy atd.

Burza cenných papírů Tianfu reformuje první várku kótovaných společností, aby získala více než 1,7 miliardy juanů-4

   A přijme několik opatření ke zmírnění „obtížného financování a nákladného financování“ problémů sečuánských malých, středních a mikropodniky. Stojí za zmínku, že naše provincie rovněž podpořila zřízení „Sichuanského čtvrtého správní rady“„Stupnice první fáze je 200 milionů juanů a cílová škála je 2 miliardy juanů se zaměřením na investice do společností kótovaných na burze v centru cenných papírů.

Burza cenných papírů Tianfu reformuje první várku kótovaných společností, aby získala více než 1,7 miliardy juanů-5

Fond je v současné době ve fázi registrace. Setkání se zúčastnil viceguvernér Zhu Hexin a přednesl projev. (Reportér Li Longjun a Luan Xiaojing).