Zábava

Co dělat s bolestmi zad při řízení? Naučí vás, jak zmírnit bolesti zad

souhrn

Hualong.com, 14. června 2017, 15:00. Lidé, kteří cestují na dlouhé vzdálenosti, často pociťují bolesti zad a zad. Je to způsobeno dlouhodobým řízením v poloze nebo úhel zadní části sedadla není vhodný. Použití masáží čínské medicíny a dalších metod může zmírnit takové nepohodlí, jako je masáž bodu Yaoyangguan. Co dělat s bolestmi zad při řízení? 1. Vyhýbejte se dlouho

Co dělat s bolestmi zad při řízení? Naučí vás, jak zmírnit bolesti zad

Co dělat s bolestmi zad při řízení? Naučí vás, jak zmírnit bolesti zad-0

 Hualong. com, 14. června 2017, 15:00.

Co dělat s bolestmi zad při řízení? Naučí vás, jak zmírnit bolesti zad-1

  Lidé, kteří cestují na dlouhé vzdálenosti, často pociťují bolesti zad a zad. Je to způsobeno dlouhodobým řízením v poloze nebo úhel zadní části sedadla není vhodný. Použití masáží čínské medicíny a dalších metod může zmírnit takové nepohodlí, jako je masáž bodu Yaoyangguan. Co dělat s bolestmi zad při řízení? 1.

Co dělat s bolestmi zad při řízení? Naučí vás, jak zmírnit bolesti zad-2

  Při dlouhodobém řízení se vyvarujte dlouhodobého tuhého a tuhého stavu. Je snadné způsobit špatný krevní oběh a bolesti dolní části zad. Takže se musíte vyhnout dlouhému sedění. Pokud můžete z auta vystoupit každou hodinu, můžete také zastavit a rozhýbat svaly a kosti.

Co dělat s bolestmi zad při řízení? Naučí vás, jak zmírnit bolesti zad-3

  Proč nezapnout uklidňující hudbu v autě, když čekáte na světla v dopravní zácpě, sedět vzpřímeně, držet si hruď a břicho a pospěš si cvičit. 2. Opravte polohu vsedě: V autě se řidiči často uvolní a vnoří svá těla do křesla, takže páteř má tvar písmene C. Toto špatné držení těla může nadměrně táhnout vazy v dolní části zad a stlačit nervy blízké páteře, což způsobí bolest zad.

Co dělat s bolestmi zad při řízení? Naučí vás, jak zmírnit bolesti zad-4

  Pokuste se co nejvíce posunout boky dozadu, nechte páteř rovnoměrně padat na kyčelní klouby a narovnejte dolní část zad. Je přirozené vytvořit si návyk. Nebo sedněte na židli s polštářem o tloušťce 3 palce na dolní části zad. Řízení zdravého sedu spočívá v neustálém udržování jemné křivky páteře ve tvaru písmene S.

Co dělat s bolestmi zad při řízení? Naučí vás, jak zmírnit bolesti zad-5

  Správná poloha sedu při řízení by měla klást nezbytnou podmínku sedadla, polštář by měl být správně přesunut k volantu, volant by měl být co nejblíže hrudníku a kolenní kloub by měl být ohnutý. A ať to překračuje výšku kyčelního kloubu, tato poloha, i když je doba řízení delší, není snadné způsobit bolesti dolní části zad. 3. Prostředí automobilu Prostředí automobilu může také ovlivnit pas a záda.

Co dělat s bolestmi zad při řízení? Naučí vás, jak zmírnit bolesti zad-6

  Nenastavujte příliš nízkou teplotu v kabině. Klimatizace s větší pravděpodobností způsobí bolesti dolní části zad řidičům s bederní hernií. 4.

Co dělat s bolestmi zad při řízení? Naučí vás, jak zmírnit bolesti zad-7

  Lidé, kteří cestují na dlouhé vzdálenosti horkým obkladem na Yaoyangguan, mají často příznaky bolesti zad.

Co dělat s bolestmi zad při řízení? Naučí vás, jak zmírnit bolesti zad-8

 To je způsobeno dlouhodobou jízdou v pozici nebo úhel zadní části sedadla není vhodný. Použití masáží čínské medicíny a dalších metod může zmírnit takové nepohodlí, jako je masáž bodu Yaoyangguan. Jak název napovídá, akupunktura Yaoyangguan se nachází v pase, v prohlubni pod trnitým výběžkem 4. bederního obratle ve střední linii zad.

Co dělat s bolestmi zad při řízení? Naučí vás, jak zmírnit bolesti zad-9

  Je to běžně používaný akupunkturní bod pro léčbu bederních onemocnění. Ti, kteří mají pocit nepohodlí v pase po jízdě autem, mohou ležet na posteli a po dobu 20–30 minut si aplikovat horký ručník na pas a Yangguan. Můžete také požádat své příbuzné a přátele, aby vám pomohli s masáží akupunktu Yaoyangguan, pokaždé stisknutím a hnětením po dobu 3–10 minut, což pomůže zlepšit příznaky bolesti pasu. 5.

Co dělat s bolestmi zad při řízení? Naučí vás, jak zmírnit bolesti zad-10

  Při nákupu zdravotní sedačky musíte věnovat pozornost tomu, zda je sedačka v dobrém stavu a zda může poskytovat dobrou oporu pro vaše záda. Při jízdě způsobí nekoordinovaná výška sedadla a volantu bolesti dolní části zad.

  V tuto chvíli udržujte sedačku ve vhodném úhlu sklonu, aby koleno mohlo být výše než kyčel a pravá noha nemohla být zcela vytažena do správné polohy.

  Při jízdě autem na dlouhé vzdálenosti byste měli vhodně změnit tvar sedadla, abyste mohli vystoupit z vozu a rozhýbat svaly a kosti. 6.

 Masáž Masáž může stimulovat svaly a tkáně, podporovat krevní oběh, urychlovat metabolismus a zároveň uklidňovat svaly a nervy a pomáhat kostní dřeni a svalům vstřebávat živiny a vitamíny. Cílená masáž a korekce mohou také změnit lehký postoj a zlepšit svalové napětí nebo křeče.

Hualong Net komplexní.