Zdraví

S'-čchuan realizuje plán reforem pomocí „systému seznamu + systému odpovědnosti“

souhrn

S'-čchuan realizuje plán reforem pomocí „systému seznamu + systému odpovědnosti“

S

  „Slyšel jsem, že komerční ulice ve vesnici se chystají opravit. Mnoho lidí, kteří pracují venku jako já, se vrátí a plánují si koupit nebo pronajmout obchody v komerční ulici a začít podnikat doma.

S

  “ Zhanqi, město Tangchang, Novinářům to řekl vesničan Li Guangju, okres Pidu, město Čcheng-tu, provincie S'-čchuan.

S

   Obchodní ulice uvedená Li Guangju se rozkládá na ploše 13 447 akrů a byla původně kancelářskou budovou původního vesnického výboru,Továrna na hnojivo Zhanqi Village Compound Fertilizer Factory a Prefabricated Board Factory jsou také druhým v zemi a prvním sečuánským venkovským kolektivním provozovacím právem na užívání pozemků pro vstup na trh. Okres Pidu je jedním z 33 okresů (měst, okresů), které provedly reformu „tří systémů“ venkovské půdy v zemi. Celkový počet pozemků vstupujících do města dosáhl 30 353 akrů a celkový objem transakce je 2. 100 milionů juanů.

S

   Ke konci roku 2016 nasadila ústřední a národní ministerstva a komise 148 důležitých pilotních reforem v S'-čchuanu, včetně komplexních experimentů s reformou inovací, „třísystémových“ reforem venkovské půdy a národních pilotních projektů urbanizace nového typu. V současné době většina reformy dosáhly efektivních výsledků s reformami více než 50.

S

   Pilotní program vytvořil zkušenost, kterou lze replikovat a propagovat. V procesu provádění reforemV letošním roce S'-čchuan dále vytvořil systém „hlavně odpovědných soudruhů, kteří se ujímají vedení a provinčních vůdců přímo uchopujících provádění zvláštních reformních plánů“, a 51 zvláštních reformních plánů bylo zahrnuto do „Seznamu přímých implementací úkolů provincií z roku 2017“, vytvoření informační platformy „seznamový systém + systém odpovědnosti“. „Informační platforma„ Systém zásob + systém odpovědnosti “,Existuje 8 dílčích platforem, včetně „dokovací platformy centrálního plánu reforem“, platformy pro monitorování pokroku v provincii a jednání v Šanghaji a platformy pro monitorování plánu. Zeng Qing, výkonný zástupce ředitele Reformního úřadu výboru provinční strany S'-čchuan, novinářům řekl: „Platforma konkretizuje metodiku ústředních a provinčních výborů stran pro reformní práci a opravuje vyspělý pracovní mechanismus a organizační systém, který Sichuan vytvořil za poslední tři roky.

S

  Speciální týmy, provinční oddělení, obce a prefektury fungují pod jednotným pracovním systémem a vytvářejí situaci jedné sítě a jedné šachové partie v celé provincii. „V sekci„ Dokovací platforma centrálního plánu reforem “reportér viděl, že provincie S'-čchuan může sledovat celkový pokrok centrálního zvláštního reformního plánu zakotveného v provincii v reálném čase, a má jasný seznam ukotvení centrální speciální reformy plán. Název centrálního plánu, počet schůzek pořádaných ústřední vládou, bez ohledu na to, zda je vyžadováno ukotvení v S'-čchuanu, a osoba odpovědná za ukotvení v S'-čchuanu jsou jasně označeny.

S

   U projektů, na které je třeba dohlížet, lze oznámení o dohledu zasílat také v pravý čas. Počínaje letošním rokem si S'-čchuan vybral řadu významných reformních plánů a Reformní úřad výboru pro provincie S'-čchuan bude každý měsíc chodit na 3 až 5 vedoucích provinčních oddělení. Implementujte „měsíční inspektory“ na místě. „Obsah letošního časopisu„ Měsíční inspektoři “se zaměřuje hlavně na 51 zvláštních reformních plánů přímo prováděných provinčními vůdci a 42 zvláštních reformních plánů, které je třeba letos odepsat.

   Oba dva sloučily celkem 66 zvláštních reformních plánů, které zahrnovaly 31 provincie.

   Přímé oddělení.

   “řekl Zeng Qing.

(Reportér Zhong Hualin a Liu Chang).