Finance

Můj fénix

souhrn

Hualong.com, 14. června v 17:13, mnoho lidí si myslí, že „pohraniční město“ Shen Congwen je jeho rodištěm - Phoenixem. Ale to není. Hraniční město je hraniční město, je to Chadong a fénix je fénix. Mám však k Phoenixu hluboký cit. Proto jsem ochoten se oklamat: hraničním městem Shen Congwen je Phoenix. Cui Cui v příhraničním městě,Je jedním z fénixů

Můj fénix

Můj fénix-0

  Hualong. com, 14. června v 17:13, mnoho lidí si myslí, že „pohraniční město“ Shen Congwen je jeho rodištěm - Phoenixem.

Můj fénix-1

   Ale to není. Hraniční město je hraniční město, je to Chadong a fénix je fénix.

Můj fénix-2

   Mám však k Phoenixu hluboký cit. Proto jsem ochoten se oklamat: hraničním městem Shen Congwen je Phoenix. Cui Cui v příhraničním městě,Jsou to rostliny a stromy ve fénixi, v horách a ve vodě. A vlastně jsem se k ní přiblížil.

Můj fénix-3

   Dědeček, Cui Cui; trajekt; žlutý pes. Ta osoba, ta loď, ten pes. Jsou to tři prvky malby, nepostradatelné a nepostradatelné. Nuo send je píseň bambusového ptáka, mlhavý sen o zelené a zelené.

Můj fénix-4

   Bylo to také jako hrst lomikámen, který ji vytáhl z vody. Ale radostné kokrhání bambusových ptáků a vrtící se tráva tygřího ocasu pokazilo obraz na kousky: dědeček Lao Xuana odešel tiše za bouřkové noci a trajekt nebyl přes noc nikde vidět a jen polovina muže a ženy byla odešel. pes.

   Má zbývající polovina lidí to srdce čekat na exorcismus? Protože tato polovina z nich nevěděla, jestli čeká.

  Srdce, které nikdy nevyjasnilo, co je to očekávání, neodvažuje se ho ukázat, ani neví, co chce, jak může vědět, jak o to požádat. Pokud jde o dárek Nuo, tento mladý muž se nikdy nevrátí, možná se vrátí zítra.

   Čistá láska, silná náklonnost. Přestaňte, nikdo z nás neví, co se nakonec stane. Border Town, místo na křižovatce,Je to jako kritický bod, který se může, ale nemusí stát. Zatím jsem myslel na svého Phoenixa.

   Phoenix je rodištěm Shena Congwena a jeho pohraniční město může být na určité úrovni rovnocenné Phoenixu. Místem oddenku je duše, která byla rozdrcena do vlastní kostní dřeně.

   Proto jeho spisy nevyhnutelně vždy přirozeně odhalí odpovídající podstatu. Nejsem Phoenix, ale považuji se za Phoenixa. Přemýšlejte o sobě jako o dlouhodobém obydlí na zvláštním místě a zjistíte, že jste obeznámeni se svým vlastním domovem. Pět dní a čtyři noci jsem hledal stín Cui Cui po celém městě.

.