Přírodní

Může být příliš pokrytecké mluvit o ideálech pozdě v noci

souhrn

Hualong.com v červnu 17:13, aby hovořil o ideálech pozdě v noci, možná příliš pokrytecky. Nemám ideál být učitelem nebo policistou. Můj ideál vychází z vedení mého otce. Někteří lidé říkají, že to není váš ideál, ale chci říci, že mým ideálem je naplnit mě, jaké můj otec očekává. Když jsem byl mladý, moje rodina byla dobrá jen proto, že jsem se narodil na venkově.Otec je

Může být příliš pokrytecké mluvit o ideálech pozdě v noci

Může být příliš pokrytecké mluvit o ideálech pozdě v noci-0

  Hualong. com v červnu 17:13, aby hovořil o ideálech pozdě v noci, možná příliš pokrytecky. Nemám ideál být učitelem nebo policistou. Můj ideál vychází z vedení mého otce.

Může být příliš pokrytecké mluvit o ideálech pozdě v noci-1

   Někteří lidé říkají, že to není váš ideál, ale chci říci, že mým ideálem je naplnit mě, jaké můj otec očekává. Když jsem byl mladý, moje rodina byla dobrá jen proto, že jsem se narodil na venkově.

Může být příliš pokrytecké mluvit o ideálech pozdě v noci-2

  Můj otec je mistr a během prázdnin bude od někoho doma rýže. Když je základní škola mimo školu, často si vezmu pracovní auto domů a těším se, až uvidím svého strýce. Dá mi alespoň jeden juan v kapesném.

Může být příliš pokrytecké mluvit o ideálech pozdě v noci-3

   Nejvíc vyhrožuji svému strýci, aby to neřekl matce, jinak Nebudu to brát, pod tímto dolarem. Narodil jsem se, abych se spoléhal na chytrost,Nikdy jsem studoval vážně a do teď nebudu číst knihu. V té době probíhala matematická soutěž. Když jsem se každou noc vracel, otec mě naučil matematickou olympiádu a pak mě nechal v obývacím pokoji cvičit.

Může být příliš pokrytecké mluvit o ideálech pozdě v noci-4

   Vzal mého bratra, aby sledoval televizi, dveře, často mě napadlo, jestli jsem jejich vlastní. Když jsem v té době mluvil o ideálech, vždy jsem říkal, že chci být jako tak a tak,Můj otec mi řekl, abych to a tak překonal.

Může být příliš pokrytecké mluvit o ideálech pozdě v noci-5

   V prvním semestru střední školy jsem odešel z nejlepší třídy ve škole do průměrné třídy. Můj otec byl zklamaný. Nevěděl, jestli mě nechce porazit, nebo mě zapomněl porazit. Stručně řečeno, stále jsem ho nechal zklamat.

Může být příliš pokrytecké mluvit o ideálech pozdě v noci-6

   Během přijímací zkoušky na střední školu jsem k jejich překvapení nenastoupil na nejlepší střední školu v kraji. A to všechno vím už dlouho. Po absolvování střední školy jsem obdržel několik oznámení o přijetí, včetně vysokoškoláků a vysokých škol.

Může být příliš pokrytecké mluvit o ideálech pozdě v noci-7

   Celá rodina si myslela, že bych si vybral vysokoškoláky, ale byl jsem z nich znovu překvapen. Když jsem viděl v očích svého dědečka zklamaný výraz, slíbil jsem si, že ho po maturitě nezklamu.

   Během mé stáže na univerzitě byl můj plat dva tisíce pět tisíc. Když můj dědeček zemřel po promoci, byl můj měsíční plat 1 500.

.