Informace

„Manželství“ mezi Nanfang Daily a Guanghua Daily

souhrn

Nanfang Daily News (Reporter / Huang Yanghua Tonghui) Na 12. vydání zámořského vydání Nanfang Daily a Guanghua Daily, staletých čínských novin v Malajsii, byla zahájena nová spolupráce. Na konferenci „Zámořská čínská média a Guangdong'Going Out“ “Spolupráce a výměnné setkání a slavnostní podpis memoranda o spolupráci pořádané Úřadem pro zámořské čínské záležitosti v provincii Guangdong, Lang Guohua, člen řídícího výboru skupiny Nanfang News Media Group a sociálního výboru Nanfang Daily, představoval Nanfang Daily.A světlo

„Manželství“ mezi Nanfang Daily a Guanghua Daily

„Manželství“ mezi Nanfang Daily a Guanghua Daily-0

  Nanfang Daily News (Reporter / Huang Yanghua Tonghui) Na 12.

„Manželství“ mezi Nanfang Daily a Guanghua Daily-1

   vydání zámořského vydání Nanfang Daily a Guanghua Daily, staletých čínských novin v Malajsii, byla zahájena nová spolupráce. Na konferenci „Zámořská čínská média a Guangdong'Going Out“ “Spolupráce a výměnné setkání a slavnostní podpis memoranda o spolupráci pořádané Úřadem pro zámořské čínské záležitosti v provincii Guangdong, Lang Guohua, člen řídícího výboru skupiny Nanfang News Media Group a sociálního výboru Nanfang Daily, představoval Nanfang Daily. Podepsal dopis o záměru ke spolupráci s Li Xingqianem, generálním ředitelem Guanghua Daily. Jedná se o formální „manželství“ mezi Nanfang Daily a Guanghua Daily na mezinárodním fóru „One Belt, One Road and Southeast Asia“ v malajském Penangu od konce března letošního roku a dosáhlo vzájemné důvěry a výsledků prospěšných pro všechny.

„Manželství“ mezi Nanfang Daily a Guanghua Daily-2

   Obě strany budou dodržovat zásady doplňkových výhod, vzájemného prospěchu a dlouhodobé spolupráce,Prostřednictvím sdílení zdrojů, kooperativní inovace, důkladné spolupráce v informačních kanálech, školení výměny personálu v provozu, nových médií a sdílení zdrojů rozhovorů s novinkami, k lepší integraci regionálnosti a globalizace a podpoře vzájemných výměn mezi oběma stranami napříč regiony a média. Toto je také druhé médium v ​​čínském jazyce v jihovýchodní Asii, které dosáhlo záměru spolupráce za pouhý měsíc od chvíle, kdy se Nanfang Daily letos spojil s indonéskými novinami.

„Manželství“ mezi Nanfang Daily a Guanghua Daily-3

  11. X.

„Manželství“ mezi Nanfang Daily a Guanghua Daily-4

   Li Xingqian, generální ředitel Guanghua Daily, Lin Xingfa, úřadující generální ředitel, a Guo Ling, asistent prezidenta Global Business Media Center, byli pozváni k návštěvě Nanfang Daily za účelem diskuse se zámořským vydáním personál.

„Manželství“ mezi Nanfang Daily a Guanghua Daily-5

   Po návštěvě 289 Art Parku a „South +“ řekl generální ředitel Li Xingqian: „Transformace a integrace nových médií Nanfang Daily byla velmi úspěšná a existuje mnoho zkušeností, z nichž se Guanghua může poučit. Je nám ctí spolupracovat s Nanfang Daily. „Doufá, že spolupráce mezi oběma stranami umožní více zámořským Číňanům a zámořským Číňanům zažít kouzlo Guangdongu.

„Manželství“ mezi Nanfang Daily a Guanghua Daily-6

   Liu Hongbing, tajemnice stranického výboru Southern News Media Group a prezident Nanfang Daily, jejich návštěvu srdečně uvítala a vyjádřila silnou podporu oběma stranám při posilování spolupráce a výměn. Jako největší na světě “Jeden z „dlouhověkých“ čínských novin, Guanghua Daily se sídlem v Penangu v Malajsii, byl založen společností Sun Yat-sen v roce 1910.

„Manželství“ mezi Nanfang Daily a Guanghua Daily-7

   V současné době má deník denní náklad 100 000 výtisků. K únoru tohoto roku se jeho fanoušci na Facebooku dostali 1,13 milionu.

„Manželství“ mezi Nanfang Daily a Guanghua Daily-8

.