Majetek

Qianbao.com spustil běh na trhu! Mnoho „úkolů a vysoce výnosných“ platforem se vypne

souhrn

Zdroj článku: Peking Business Daily Autor: Liu Shuangxia Původní název: Následky otřesů na Qianbao.com. Mnoho „úkolových a vysoce výnosných“ platforem bylo ukončeno. Peking Business Daily News. Vzdání se skutečného správce Qianbao.com spustilo útok více platforem stejného typu. Reportér z Beijing Business Daily si všiml, že po Qianbao.com měly problémy také Xiaoshengyoufu.com a Wabao.com.27. prosince 2017, podle úředníka Ping An Nanjing

Qianbao.com spustil běh na trhu! Mnoho „úkolů a vysoce výnosných“ platforem se vypne

Qianbao.com spustil běh na trhu! Mnoho „úkolů a vysoce výnosných“ platforem se vypne-0

 Zdroj článku: Peking Business Daily Autor: Liu Shuangxia Původní název: Následky otřesů na Qianbao.

Qianbao.com spustil běh na trhu! Mnoho „úkolů a vysoce výnosných“ platforem se vypne-1

 com. Mnoho „úkolových a vysoce výnosných“ platforem bylo ukončeno.

Qianbao.com spustil běh na trhu! Mnoho „úkolů a vysoce výnosných“ platforem se vypne-2

  Peking Business Daily News.

Qianbao.com spustil běh na trhu! Mnoho „úkolů a vysoce výnosných“ platforem se vypne-3

  Vzdání se skutečného správce Qianbao. com spustilo útok více platforem stejného typu. Reportér z Beijing Business Daily si všiml, že po Qianbao. com měly problémy také Xiaoshengyoufu.

Qianbao.com spustil běh na trhu! Mnoho „úkolů a vysoce výnosných“ platforem se vypne-4

 com a Wabao. com. Podle oficiálního Weiba Ping An Nanjinga 27.

Qianbao.com spustil běh na trhu! Mnoho „úkolů a vysoce výnosných“ platforem se vypne-5

  prosince 2017 se Zhang Xiaolei, skutečný správce Qianbao. com, 26.

Qianbao.com spustil běh na trhu! Mnoho „úkolů a vysoce výnosných“ platforem se vypne-6

  prosince 2017 vzdal úřadu veřejné bezpečnosti v Nanjing kvůli podezření z nelegálních zločinů. Úřad veřejné bezpečnosti v Nankingu provádí vyšetřování. V současné době nelze otevřít web Qianbao.

Qianbao.com spustil běh na trhu! Mnoho „úkolů a vysoce výnosných“ platforem se vypne-7

 com. Tři dny po bouřce na Qianbao. com vydal Frog. com 30.

  prosince 2017 oznámení, žeŽádost zákazníka o výběr před 2.

  lednem 2018 bude vrácena, poté zákazník požádá o výběr s 10% skutečné jistiny. V současné době již nelze otevřít web Wobao. com. Podle informací o průmyslu a obchodu je hlavním orgánem Wobao.

 com společnost Jiangsu Venada Software Technology Co. , Ltd. , která byla zaregistrována v Nankingu v březnu 2013 se základním kapitálem 30 milionů juanů.

  Reportér z Pekingu Commercial Daily si všiml,Další platforma, Xiaosheng Youfu, oznámila 6.

  ledna 2018, že po oznámení oznámení o členství Xiaosheng Youfu dne 5. ledna 2018 byla ovlivněna radikálními členy, takže společnost nemohla fungovat normálně.

  Bylo rozhodnuto 5.

  ledna 2018 . Služba bude od dnešního dne pozastavena, aby se napravilo vnitřní podnikání společnosti Xiaosheng Excellent Service. Předpokládaný čas pro spuštění služby je březen 2018 a konkrétní čas bude oznámen samostatně.

 Podle investorů z Xiaosheng Youfu v současnosti investoři nadále spěchají na policejní stanici před stanici Nanjing, aby hlásili případy. Název společnosti Xiaosheng Youfu je Nanjing Mingwo Network Technology Co. , Ltd.

  se sídlem v Nanjing. Je proslulý tím, že napodobuje model Qianbao.

 com a směle inovuje. Společnost má však krátkou životnost a byla spuštěno v září 2017.

 Analytici poukázali na to, že incident na webu Qianbao. com způsobil panice investorů a způsobil běh na podobných platformách, které následně problematickou platformu odpálily. Pokud jde o operační modely, tyto tři platformy mají také podobnosti.

  Všechny používají přístup založený na úkolech, který uživatelům poskytuje vysokou míru návratnosti a absorbuje prostředky uživatelů.

  Qianbao. com bude vycházet z vkladu zaplaceného investory,Množství dokončených propagačních úkolů a termíny dávají různé výhody.

  Podle investorů mohou po zaplacení zálohy 100 000 juanů na webu Qianbao. com, každodenním přihlášení a dokončení určitého množství „sledování reklam“ a propagačních úkolů získat měsíční příjem přibližně 6 000 juanů a roční míru návratnosti odpovídá 72%.

  Xiaosheng Youfu tvrdí, že je „průzkumníkem komunity + model Qianbao“.

  Podle informací na oficiálních stránkách Xiaosheng Youfu, založených na dopravním vstupu a kapitálu na platformu, je vývoj životních služeb jádrem, komunita a inteligentní život jsou paralelní a spoléhání se na operace gamifikace online virtuální společnosti k vybudování super inkubátoru pro fyzické malé a mikropodniky a zavázala se k budování diverzifikované platformy s životními službami jako hlavní částí systému blockchain. Veřejné informace ukazují, že od prosince 2017 je minimální roční návratnost členů Xiaosheng Youfu kolem 50% a maximální více než 100%.

  Roční roční návratnost u některých začínajících úkolů může dosáhnout 180%. Podle investorů Wobao. com, ačkoli tři úkoly na domovské stránce platformy mají dobu trvání 30 dnů, odpovídající výnosy jsou odlišné.

  Výnosy úkolu jsou 17 Nacoins, 1700 Nacoins,170 Nacoinů, což odpovídá vkladům 1 000 Nacoinů, 100 000 Nacoinů a 10 000 Nacoinů, jeden Nacoin odpovídá 1 RMB.

  Kromě získávání výhod z provádění úkolů můžete získat další výhody z každodenního přihlašování. Podle pravidel Wobao.

 com jsou celková aktiva nižší než 30 000 nacoinů a základ odměny za přihlášení je 0,0433%. Čím vyšší je celková částka aktiv, tím větší je základna odměn. Pokud jsou celková aktiva ≥ 1,2 milionu nacoinů, základ odměny je 0,124%.

  Pokud se na úkol použije 10 000 juanů a započítá se příjem z přihlášení, je celková anualizovaná sazba až 38,88% a čím více investovaných prostředků, tím vyšší je návratnost.

  Podle veřejných informací dosáhl rozsah transakce Wobao. com 20 miliard juanů.

  Analytici Wangdaitianyan zdůraznili, že úkol Wobao. com je stejný jako úkol reklamy Qianbao. com. Všichni jsou záminkou pro absorpci finančních prostředků, a to pouze za jediným účelem, a to přilákat uživatele k dobití vysokými úrokovými sazbami a poté umožnit vstup dalších lidí.

  Wang Deyi, právník právnické firmy v Pekingu Xunzhen, novinářům z Beijing Business Daily řekl, že když uživatelé tohoto typu platformy plní úkoly, platforma nemá žádnou skutečnou obchodní podporu a žádné skutečné transakce. Příjmy investorů pocházejí z investiční jistiny nových uživatelů . Toto je typický podvod s bubnováním.

  Xue Hongyan, vedoucí výzkumný pracovník Suning Financial Research Institute, také uvedl, že tento typ modelu má velká skrytá nebezpečí. Uživatelé vydělávají peníze tím, že dělají úkoly, ale ve skutečnosti to, kolik peněz vydělá, není více práce, ale je úměrné celkovému investovaná aktiva. Čím vyšší jsou celková aktiva.

 , Proveďte stejný úkol, tím více peněz vyděláte. Jakmile je příjem z provize úměrný celkovým aktivům, znamená to „výdělek kapitálových zisků". Tzv.

  „Plnění úkolů a výdělky z provizí" je spíš jako převlek.

Povaha podnikání v oblasti získávání finančních prostředků a extrémně vysoká míra návratnosti poukazují na model „Ponziho schématu“. .